صفحه آرایی و طراحی مجله

طراحی مجله برای جذب مخاطب و ایجاد رغبت برای مطالعه مطالب مجله از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل استفاده از صفحه آرایی و گرافیک عالی در طراحی مجله یک ضرورت انکارناپذیر می باشد. طراحی مجله حرفه ای برای ایجاد اشتیاق در خواننده و جذابیت بصری می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی مخاطبان بسیاری را جذب نماید.

صفحه آرایی و طراحی مجله

تعرفه صفحه آرایی و طراحی مجله

طراحی جلد مجله

طراحی جلد مجله

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

8,000,000 ریال

5,500,000 ریال

ثبت سفارش
 سفارش طراحی و چیدمان صفحات داخلی، گرافیکی - هر صفحه

سفارش طراحی و چیدمان صفحات داخلی، گرافیکی - هر صفحه

زمان اجرا :

4-5 روزکاری

3,500,000 ریال

2,500,000 ریال

ثبت سفارش
icon1

ده سال تجربه موفق

icon2

تضمین رضایت شما

icon3

ارائه فایل با کیفیت

icon4

طراحی اختصاصی

ویدئو های آموزشی صفحه آرایی و طراحی مجله

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین صفحه آرایی و طراحی مجله

در طراحی مجله باید طراح مقالات خام را به شکلی زیبا، منظم، یکپارچه و خلاقانه صفحه بندی کند که از خستگی خواننده جلوگیری کرده و او را ترغیب به مطالعه محتوای مجله نماید. در طراحی مجله بین عناصر نوشته مثل تیتر، سرتیتر، میان تیتر، زیرتیتر، متن و لید و فضاهای خالی و سفید و همچنین بین عناصر تصویری شامل طرح ها، شکل ها و نمودارها نظم و روابط منطقی ایجاد شده و به صورت اصولی در دو صفحه مقابل هم ساماندهی می شوند.

طراحی مجله شامل طراحی صفحات داخلی، جلد و کاور مجله است.طراحی مجله با طرح بصری شگفت‌انگیز و محتوای جذاب. این صفحه حاوی نمونه‌هایی از طراحی‌های مجله است که می‌توانید برای الهام‌گیری و ایده‌پردازی در طراحی مجله خود استفاده کنید

سوالات متداول صفحه آرایی و طراحی مجله

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش آنلاین طراحی مجله سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی مجله، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی مجله تبلغاتی را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی مجله تبلغاتی، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی مجله تبلغاتی وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح مجله تبلغاتی نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • چگونه می‌توانم یک سفارش طراحی و چاپ مجله تبلغاتی ثبت کنم؟

  برای ثبت سفارش طراحی و چاپ مجله، به وبسایت ما مراجعه کنید و در بخش سفارش‌ها فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم، جزئیات مورد نیاز را وارد کنید،بعدازسفارش طراحی و اتمام طراحی فایل را از قسمت پروفایل دانلود نمایید.سپس در سایت چاپ کهن سفارش چاپ خود را ثبت کنید همچنین، درخواست خاصی برای چاپ (مثلاً روش چاپ و نوع کاغذ) را نیز در فرم مشخص کنید

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5