طراحی ساک دستی

تاثیر بصری یک بگ تبلیغاتی را نمی‌توان نادیده گرفت. با طراحی بگ تبلیغاتی با طرح مناسب و جذاب، می‌توان بر روی مشتریان خود تأثیر بیشتری گذاشت. این تأثیر می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر توجه داشته باشید را خودتان جلب کنید.طراحی ساک دستی حرفه ای به عنوان یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی و بازاریابی در صنعت فروش میباشد

طراحی ساک دستی

تعرفه طراحی ساک دستی

سفارش طراحی ساک دستی

سفارش طراحی ساک دستی

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

5,000,000 ریال

4,000,000 ریال

ثبت سفارش
icon1

ده سال تجربه موفق

icon2

تضمین رضایت شما

icon3

ارائه فایل با کیفیت

icon4

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای طراحی ساک دستی

ویدئو های آموزشی طراحی ساک دستی

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین طراحی ساک دستی

بسته‌بندی کالاها و محصولات فروخته‌شده در فروشگاه‌های مختلف با استفاده از ابزارهای گوناگونی انجام می‌شود. بعضی از فروشگاه‌ها، کالای فروخته‌شده را در پلاستیک قرار می‌دهند و بعضی دیگر از فروشگاه‌ها ترجیح می‌دهند از بسته‌بندی‌های شیک و دارای طراحی خاص استفاده کنند. طراحی ساک دستی یکی از راه‌های بسته‌بندی کالای فروخته‌شده است که در فروشگاه‌های معتبر انجام می‌شود. به این صورت مشتریان می‌توانند کالای خریداری‌شده را داخل ساک دستی قرار دهند که دارای لوگو یا برند فروشگاه است.

اولین نکته‌ای که درباره اهمیت طراحی ساک دستی باید عنوان کنیم جنبه تبلیغاتی طراحی ساک است. هنگامی‌که ساک دستی برند و لوگوی فروشگاه شما را داشته باشد و در مشتریان شما با این ساک در خیابان رفت‌وآمد کنند، افراد دیگر هم برند شما را می‌بینند و به نوعی برای برند شما تبلیغ می‌شود. حتی بسیاری از مشتریان این ساک های دستی را نگه می دارند و هنگام خرید از آن ها استفاده می کنند؛ بنابراین بهتر است فروشگاه‌های معتبر برای بسته‌بندی کالاهای خودشان از طرح های اختصاصی با برند فروشگاه یا رنگ سازمانی مربوط به برند خودشان استفاده کنند تا از این طریق به صورت غیر مستقیم برای فروشگاه تبلیغ نمایند.

سوالات متداول طراحی ساک دستی

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش طراحی ساک دستی سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی ساک دستی، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی ساک دستی را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی ساک دستی، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی ساک دستی وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح ساک دستی نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5