طراحی برچسب سی دی

برچسب‌های سی دی نقش بسیار مهم در تبلیغات، تشخیص برند و ایجاد اولین تماس با مشتریان دارند.طراحی برچسب سی دی یکی از جنبه های حیاتی در تولید و عرضه محصولات صوتی و تصویری است. برچسب‌های سی دی نه تنها اطلاعات اساسی مانند عنوان، هنرمند، و دیسک را می‌دهند، بلکه نقش مهمی در جلب توجه و افزایش فروش دارند.

طراحی برچسب سی دی

تعرفه طراحی برچسب سی دی

سفارش طراحی برچسب سی دی

سفارش طراحی برچسب سی دی

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

4,500,000 ریال

3,500,000 ریال

ثبت سفارش
ده سال تجربه موفق

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

ویدئو های آموزشی طراحی برچسب سی دی

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

طراحی برچسب سی دی آنلاین

برچسب سی دی همون طرح دایره ای شکله که روی سی دی یا مثل برچسب قرار گرفته یا این که به شکل مستقیم روی اون چاپ شده. این برچسب باید اطلاعاتی که در سی دی قرار داره رو به بهترین نحو ارائه بده و از طرفی دیگه، جذابیت بصری رو نیز به این محصول اضافه کنه. حالا زمانی که این برچسب طوری طراحی بشه که موارد قید شده رو به همراه خودش داشته باشه و همچنین بخشی رو ارائه بده که بعد از رایت کردن سی دی، بشه روی اون اطلاعات مورد نیاز رو نوشت، یعنی طراحی برچسب سی دی انجام شده.

طراحی برچسب سی دی مهمه چون میتونه کسب و کار شما رو پیش رقبا بهتر جلوه بده. مثلا اگر شما یک آتلیه عکاسی داشته باشید، طراحی برچسب سی دی فیلم های عروسی که توسط شما فیلمبرداری و تدوین شده، میتونه به تبلیغ مجموعه شما منجر بشه. اگر سی دی ها فاقد برچسب باشن یا طراحی خوبی روی اونا صورت نگرفته باشه، حتی اگر به بهترین شکل خدمات شما ارائه بشه، کمی مشکله که افراد بتونن راه های ارتباطی راحت و سریع رو با شما را پیدا کنن.

سوالات متداول طراحی برچسب سی دی

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش طراحی برچسب cd سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی برچسب cd، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی برچسب cd را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 • آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی برچسب سی دی، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی برچسب سی دی اداری وجود دارد. اگر پس از تحویل طراحی برچسب سی دی نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5