طراحی اوراق اداری

طراحی اوراق اداری به شکل جذاب و منحصر به فرد، علاوه بر اینکه نشون دهنده سطح کیفی بالای یک سازمان هستند، می تونن به عنوان یه نوع بازاریابی غیرمستقیم و موثر هم عمل کنن. در واقع شما با این کار با یک تیر دوتا نشون زدین!اما بهتره نگرانی رو کنار بزارین و طراحی اوراق اداری خودتونو به تیم حرفه ای ما بسپارین. مطمئن باشین نتیجه نهایی شما رو شگفت زده میکنه!

طراحی اوراق اداری

تعرفه طراحی اوراق اداری

سفارش طراحی اوراق اداری یکرو

سفارش طراحی اوراق اداری یکرو

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

5,500,000 ریال

3,500,000 ریال

ثبت سفارش
سفارش طراحی اوراق اداری دورو

سفارش طراحی اوراق اداری دورو

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

5,000,000 ریال

4,000,000 ریال

ثبت سفارش
ده سال تجربه موفق

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای طراحی اوراق اداری

ویدئو های آموزشی طراحی اوراق اداری

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین طراحی اوراق اداری

طراحی فرم‌های اداری یکی از مسائل مهم در ادارات و شرکت‌ها محسوب می‌شود. اهمیت بالای این محصول، همکاری با یک سایت معتبر را ضروری می‌سازد. برای داشتن فرم‌های اداری معتبر، ابتدا لازم است با این نوع فرم و کاربرد‌های آن به طور کامل آشنا شوید. در ادامه، شناخت مراحل طراحی فرم‌های اداری می‌تواند برای شما کمک کننده باشد. آشنایی با اهمیت فرم‌های اداری و کارایی آن نیز مسئله‌ای مهم و ضروری محسوب می‌شود. در ادامه مطلب، فرم‌های اداری و اصول طراحی آن را بررسی خواهیم کرد.

معرفی فرم اداری و کاربرد آن

ادارات و سازمان‌های مختلف برای مکاتبه و انتقال پیام، از نامه‌های اداری استفاده می‌کنند. ایجاد درخواست یا هر فعالیت دیگری در ادارات، به کمک فرم‌های اداری انجام می‌شوند. فرم‌های اداری اغلب ظاهری یکسان دارند. نوشته این فرم‌ها به شیوه‌ای ادبی نگارش می‌شود. وجود جاهای خالی، تمرکز بر اصول نگارشی، وجود شماره سریال یا نام شرکت، از ویژگی‌های فرم‌های اداری محسوب می‌شوند. کاربرد گسترده فرم‌های اداری، ثبت درخواست‌ها یا انتقال پیام است. برای تمامی افراد لازم است که با فرم‌های اداری و روش‌های طراحی آن به طور کامل آشنا باشند. در ادامه به این موضوع مهم و جزئیات مربوط به آن می‌پردازیم.

طراحی بهترین فرم های اداری به کمک طرح کهن

شکل ظاهری فرم‌های اداری و قرارگیری هر مطلب در جایگاه صحیح خودش، به دانش و آگاهی بالای افراد مربوط می‌شود؛ بنابراین طراحی فرم‌های اداری مسئله‌ای مهم است. برای اینکه بتوانید طراحی فرم‌های اداری را به بهترین شیوه ممکن انجام دهید، باید از سایت‌های تخصصی در این زمینه کمک بگیرید. طرح کهن یکی از معروف‌ترین سایت‌های فعال در زمینه طراحی فرم‌های مختلف است. در ادامه بهتر است با برخی از ویژگی‌های طرح کهن آشنا شوید تا از طراحی فرم‌های اداری به بهترین شیوه توسط این سایت، مطمئن شوید.

طراحی فرم‌ های اداری توسط افراد ماهر و متخصص

اگر دوست دارید تاثیر کلام‌تان افزایش یابد و تمامی افراد به برند، شرکت یا اداره شما احترام بگذارند، بهتر است طراحی فرم‌های اداری را به یک متخصص بسپارید. فرم‌های اداری به شیوه غیر مستقیم برند شما را به دیگر افراد معرفی می‌کنند؛ بنابراین طراحی این محصول مهم توسط افراد بی تجربه یک اشتباه بزرگ است. طرح کهن به کمک افراد متخصص و مجرب در زمینه طراحی این فرم‌ها، به شما کمک می‌کند تا فرم‌های اداری مناسبی را تهیه کنید.

قیمتی مناسب با توجه به کیفیت فرم‌ها

طراحی و تولید فرم‌های اداری توسط طرح کهن به کمک ابزار‌های به روز و وسایل اولیه استاندارد، انجام می‌شود؛ به همین دلیل کیفیت فرم‌های اداری ساخته شده توسط این سایت، بسیار مناسب است. قیمت گذاری بر روی محصولات در سایت طرح کهن با توجه به خواسته برند، جزئیات محصول تولید شده و کیفیت بالای آن، انجام می‌شود؛ بنابراین همواره می‌توانید از معقول بودن قیمت در این سایت مطمئن باشید.

پشتیبانی مناسب، ارسال به موقع و دسترسی آسان

دسترسی به سایت طرح کهن بسیار آسان است و با یک جستجوی ساده می‌توانید با این سایت ارتباط برقرار کنید. ثبت سفارش در طرح کهن در زمان کوتاهی انجام می‌شود؛ همچنین وجود پشتیبانی قدرتمند و ۲۴ ساعته به شما کمک می‌کند تا مشکلات به وجود آمده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از بین ببرید. فرآیند ثبت سفارش، تولید محصول و ارسال آن به کمک طرح کهن در زمان کوتاهی انجام می‌شود؛ بنابراین حفظ وقت نیز از مهمترین ویژگی‌های این سایت محسوب می‌شود.

 

شناخت انواع فرم های اداری

فرم‌های اداری دارای انواع مختلفی هستند. آشنایی با تمام فرم‌های اداری به شما کمک می‌کند تا درخواست‌هایتان را به بهترین شیوه ممکن ثبت کنید؛ همچنین آشنایی با انواع فرم‌ها، در زمان طراحی آنها نیز می‌تواند کمک کننده باشد. در ادامه انواع فرم‌های اداری را بررسی خواهیم کرد.

دسته اول از انواع فرم‌های اداری، فرم‌هایی هستند که در تمام ادارات استفاده می‌شوند؛ برای مثال فرم‌های درخواست مرخصی در این دسته قرار می‌گیرند. اصول طراحی این فرم‌ها یکسان است. دسته دیگری از فرم‌های اداری، فرم‌هایی هستند که برای اداره یا سازمان خاصی طراحی می‌شوند؛ برای مثال فرم‌های مربوط به درخواست وام در این دسته قرار می‌گیرند. یکی دیگر از انواع فرم‌های اداری، فرم‌هایی هستند که تنها برای یک بار استفاده می‌شوند. این فرم‌ها برای شرکت‌ها یا ادارات خاص طراحی می‌شوند.

مراحل طراحی اوراق اداری

طراحی فرم‌های اداری نسبت به دیگر محصولات ساده‌تر بوده و جزئیات کمتری دارد. برای طراحی این فرم‌ها ابتدا لازم است سفارش‌تان را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش و درخواست طراحی از یک سایت معتبر، متخصصان سایت با شما ارتباط برقرار کرده و جزئیات محصول را هماهنگ می‌کنند. در این مرحله لازم است هزینه طراحی توسط اداره یا شرکت پرداخت شود. در ادامه با توجه به موارد گفته شده، طراحی فرم‌های اداری توسط متخصصان انجام می‌شود و سپس، محصولات تولید شده برای اداره یا شرکت فرستاده می‌شود.

در هنگام طراحی فرم های اداری باید به چه مواردی دقت کنید؟

در هنگام طراحی فرم‌های اداری لازم است به نکاتی توجه کنید. یکی از اولین نکات موجود در این زمینه، انتخاب درست نوع فرم است. شما باید بدانید درخواستتان در کدام گروه از فرم‌ها قرار می‌گیرد. بهتر است طراحی فرم‌های اداری توسط متخصصان و افراد ماهر انجام شود. فرم‌های اداری از بخش‌های کوچک و جزئیات مهمی تشکیل شده‌اند؛ بنابراین افرادی که طراحی فرم‌ها را انجام می‌دهند، باید به تمام قسمت‌های یک نوشته، آگاهی کاملی داشته باشند. وجود شماره سریال یا نام اداره بر روی فرم‌های اداری، ضروری است؛ بنابراین توجه به این نکته برای اصالت فرم شما بسیار پر اهمیت است.

دلایل اهمیت فرم های اداری و طراحی آن

در سازمان‌ها یا ادارات برای ثبت هر درخواست و پیگیری هر مشکل، وجود فرم‌های اداری لازم است. انتقال پیام و انجام درخواست بدون فرم‌های اداری انجام نمی‌شود؛ بنابراین فرم‌های اداری از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اگرچه فرم‌های اداری به شیوه یکسان طراحی می‌شوند؛ اما به دلیل وجود انواع مختلف، طراحی این اسناد نیز بسیار مهم است. فرم‌های اداری دارای اصول خاصی هستند که در زمان طراحی باید به آن‌ها توجه شود. در این صورت فرم اداری شما معتبر است و می‌توانید از آن برای ثبت هر نوع درخواستی استفاده کنید.

نکته ای مهم در زمینه طراحی فرم های اداری

در مطالب فوق ابتدا فرم‌های اداری و کاربرد آنها در ادارات و شرکت‌های مختلف را بررسی کردیم. سپس با طرح کهن و ویژگی‌های مربوط به آن آشنا شدیم. در ادامه انواع فرم‌های اداری را بررسی کرده و مراحل طراحی فرم‌های اداری را شرح دادیم. در آخرین قسمت نیز نکات موجود در زمان طراحی فرم‌ها را معرفی کرده و دلایل اهمیت فرم‌های اداری را عنوان کردیم. انجام هر اموری در ادارات یا شرکت‌ها تنها با کمک گرفتن از فرم‌های اداری ممکن است؛ بنابراین آشنایی و شناخت انواع فرم‌های اداری، افزون بر طراحی اصولی، برای تمام افراد نیز لازم و ضروری است.

طراحی اوارق اداری 

طراحی اوراق اداری به شکل جذاب و منحصر به فرد، علاوه بر اینکه نشون دهنده سطح کیفی بالای یک سازمان هستند، می تونن به عنوان یه نوع بازاریابی غیرمستقیم و موثر هم عمل کنن. در واقع شما با این کار با یک تیر دوتا نشون زدین! هم زیبایی و شکوه شرکت رو به رخ طرف مقابل کشیدین و هم یه نوع تبلیغات کم هزینه ولی موثر با نتایج ماندگار انجام دادین. برای طراحی اوراق اداری باید به رنگ های مربوط به برند و سازمان توجه بشه و لوگوی سازمان هم حتما داخل این طراحی باشه. طراحی باید ساده ولی شیک باشه و طرح روی همه اوراق با هم ست باشن.مشخصه که همه اینکارا نیاز به دانش زیادی داره، اما بهتره نگرانی رو کنار بزارین و طراحی اوراق اداری خودتونو به تیم حرفه ای ما بسپارین. مطمئن باشین نتیجه نهایی شما رو شگفت زده میکنه!

سوالات متداول طراحی اوراق اداری

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش طراحی اوراق اداری سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی اوراق اداری، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی اوراق اداری را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی اوراق اداری، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی اوراق اداری وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح اوراق اداری نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5