قوانین و مقررات

⚠️قوانین و مقررات طرح کهن لطفا به دقت مطالعه شود⚠️

📌غلط املائی محتوا به عهده مشتری گرامی می باشد.لطفا قبل از چاپ نهایی حتما نمونه گیری شود.محتوا و رنگ و برش چک شود.

📌کلیه سفارشات بعد از صدور فاکتور و پرداخت اولیه به واحد طراحی ارجاع داده می شود.

📌ملاک محاسبه روزهای طراحی روزهای اداری می باشد؛ پنجشنبه ، جمعه و ایام تعطیل روز کاری نمی باشد.

📌در صورتی که سفارش شما قبل از ۱۱ صبح ثبت و فاکتور آن پرداخت شود شروع روند طراحی شما از همان روز شروع می شود.

📌قیمت اعلامی برای موارد روتین می باشد و برای موارد اختصاصی ملاک قیمت اعلامی کارشناس گرافیک می باشد.

📌ارائه نمونه مورد پسند مشتری محترم قبل از شروع طراحی الزامی است.

📌درصورتی که مشتری طرح مورد پسندی را ارسال نکند و طراحی را به عهده سلیقه تیم طراحی بگذارد، بعد طراحی امکان تغییر طرح را ندارد و فقط در حد چند ادیت ساده امکان پذیر است.

📌در صورت درخواست مشتری مبنی بر تحویل زودتر مبلغی به عنوان هزینه فورس به هزینه نهایی اضافه می گردد.

📌کدهای رنگی همگی به CMYK تبدیل می شود تا کمترین اختلاف رنگی را بعد از چاپ داشته باشد.

📌تا ۲ بار ادیت رایگان است.

مسئولیت حفاظت از فایل های طراحی شده به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه "طرح کهن " نمی باشد.مدت نگهداری فایل ها سه ماه میباشد.

شروط استرداد وجه در پروژه های طراحی

 الف-در شرایطی که سفارش طراحی به هر دلیلی، در کمتر از ۱۲ ساعت توسط کارفرما لغو شود، مجموعه مجری موظف به استرداد تمام مبلغ پرداختی به ایشان خواهد بود.

ب- در شرایطی که بیش از ۱۲ ساعت و کمتر از ۲۴ ساعت از زمان سفارش طراحی گذشته باشد، ایده پردازی یا اجرا توسط تیم طرح کهن به انجام رسیده و به دلیل صرف زمان و تخصص، استرداد مبلغ با کسر ۵۰٪ مبلغ پرداختی مقدور خواهد بود.

ج- در شرایطی که بیش از ۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش گذشته باشد و کارفرما تصمیم به لغو پروژه گرفته باشد، تیم مجری به دلیل زمانی که صرف انجام ایده پردازی و طراحی شده، موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.

د- از آنجایی که با استناد به قوانین مذکور، مجموعه ما موظف به اعمال تغییرات تا مرحله جلب رضایت مشتری میباشد، در شرایطی که کارفرما بصورت یکطرفه از ادامه روند تغییرات و دریافت اتودهای طرح صرفنظر کند، پروژه مختومه اعلام شده و مجموعه طرح کهنّ موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.

هـ - کارفرمایان محترم توجه داشته باشند که حین روال انجام پروژه ها، حتما در مدت زمان مقتضی، در خصوص اعلام نتیجه به تیم مجری اقدامات لازم را به انجام رسانده و نظرات خود را اعلام دارند. شایان ذکر است آن دسته از پروژه‌هایی که به هر دلیلی بیشتر از مدت ۲ ماه در وضعیت 《در انتظار تایید مشتری》 باقی بمانند، پایان یافته ترقی شده و به صورت اتوماتیک در وضعیت آرشیو شده قرار خواهند گرفت. بدیهیست در صورت رخ دادن این اتفاق، تمامی حق و حقوق مالی پروژه به نفع شرکت مجری محفوظ خواهد ماند و هیچ مبلغی با بهانه عدم پایان کار یا عدم دریافت فایل نهایی، به کارفرمای محترم مرجوع نخواهد شد.

ز - تیم طرح کهن طبق تعهدی که در قبال جلب رضایت کارفرما در خصوص پروژه های طراحی دارد، خود را موظف میداند که تا آخرین مرحله تغییرات درخواستی کارفرمای گرامی تا حدود عرف مشخص جامعه، در مسیر رسیدن به نتیجه مورد پسند کارفرما پیش برود و نهایت تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایشان داشته باشد. چنانچه کارفرمای گرامی از همکاری در خصوص ارائه نظر و پیشنهاد امتناع ورزیده و هماهنگی دوسویه لازم جهت رسیدن به سلیقه و نقطه تفاهم مشترک را نداشته باشد و درخواست لغو پروژه را داشته باشد، تمامی حقوق مالی و معنوی طرح های ارائه شده برای مجموعه طرح کهن محفوظ خواهد ماند و در خصوص عودت وجه به کارفرما هیچ تعهدی نخواهد داشت ؛ زیرا که در این شرایط لغو یکطرفه از سمت کارفرما شکل گرفته است.