طراحی سرنسخه

پزشکا با توجه به وضعیت و شرایط بیمار، دستورات خودشونو روی سرنسخه یادداشت می کنن و به بیمار میدن. . پس میشه گفت داخل سرنسخه ها اطلاعات مهمی ثبت شده که رعایت اونا برای بیمار مهم و حیاتیه. هر پزشک میتونه طراحی سرنسخه اختصاصی خودشو داشته باشه. یعنی سرنخسه ها می تونن یه جور امضا و شناسه برای یه پزشک به شمار برن.

طراحی سرنسخه

تعرفه طراحی سرنسخه

سفارش طراحی سرنسخه

سفارش طراحی سرنسخه

زمان اجرا :

2-3 روزکاری

3,500,000 ریال

2,800,000 ریال

ثبت سفارش
ده سال تجربه موفق

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای طراحی سرنسخه

ویدئو های آموزشی طراحی سرنسخه

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین طراحی سرنسخه

پزشکا با توجه به وضعیت و شرایط بیمار، دستورات خودشونو روی سرنسخه یادداشت می کنن و به بیمار میدن. داخل سرنسخه ها ممکنه لیست داروهای مورد نیاز بیمار، آزمایش ها یا هر دستور پزشکی دیگه ای نوشته بشه. پس میشه گفت داخل سرنسخه ها اطلاعات مهمی ثبت شده که رعایت اونا برای بیمار مهم و حیاتیه. هر پزشک میتونه طراحی سرنسخه اختصاصی خودشو داشته باشه. یعنی سرنخسه ها می تونن یه جور امضا و شناسه برای یه پزشک به شمار برن.

بیمار با توجه به شرایطی که داره، ممکنه مجبور باشه سرنخسه رو تا مدت ها کنار خودش داشته باشه و هرازچندگاهی به اون نگاه کنه. اگر طراحی سرنسخه به شکل جذاب و زیبایی انجام شده باشه، باعث میشه که روحیه بیمار بالاتر رفته و از حال و هوای بیماری و کسالت بیرون بیاد. به همین دلیل به شما پزشکان عزیز توصیه می کنیم که توی انتخاب سرنسخه های بی روح تجدیدنظر کنین و طراحی سرنسخه رو به بهترین شکل ممکن انجام بدین تا علاوه بر حال جسمی، به بهبود حال روحی بیمارتون هم کمک کنین.اگه نیاز به طراحی سرنسخه دارین، طراحان تیم ما آماده مشاوره دادن به شما و طراحی بهترین و جذاب ترین مدل های سرنخسه برای شما هستن!

سوالات متداول طراحی سرنسخه

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش طراحی سرنسخه پزشکی سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی سرنسخه پزشکی، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی سرنسخه پزشکی را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی سرنسخه پزشکی، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی سرنسخه پزشکی وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح سرنسخه پزشکی نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • چگونه می‌توانم یک سفارش طراحی و چاپ سرنسخه ثبت کنم؟

  برای ثبت سفارش طراحی و چاپ سرنسخه، به وبسایت ما مراجعه کنید و در بخش سفارش‌ها فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم، جزئیات مورد نیاز را وارد کنید،بعدازسفارش طراحی و اتمام طراحی فایل را از قسمت پروفایل دانلود نمایید.سپس در سایت چاپ کهن سفارش چاپ خود را ثبت کنید همچنین، درخواست خاصی برای چاپ (مثلاً روش چاپ و نوع کاغذ) را نیز در فرم مشخص کنید.

   

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5