سفارش آنلاین چاپ

سفارش انلاین چاپ بعد از طراحی، به شما این امکان را می‌دهد که پس از طراحی فایل چاپ، آن را به شکل انلاین سفارش دهید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

بعد از اتمام پروسه طراحی فایل در قسمت پروفایل شما بارگذاری میشود و شما میتوانید فایل خود را دانلود کنید وبعد درسایت چاپ کهن سفارش چاپ خود را ثبت کنید. سایت طرح کهن فقط در زمینه طراحی آنلاین فعالیت میکنید.

برای این کار، ابتدا باید فایل چاپ خود را طراحی کرده و آن را به یک فرمت قابل چاپ تبدیل کنید. سپس می‌توانید به سایت چاپ ایران کهن  مراجعه کنید و فایل خود را بارگذاری کنید. در این سایت‌ها، شما می‌توانید نوع کاغذ، ابعاد، تعداد و دیگر جزئیات مورد نیاز را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

در صورتی که نیاز به چاپ اعداد بالا دارید و یا محصولات خاصی مانند کتاب، بروشور یا لوح فشرده را می‌خواهید، می‌توانید به یک چاپخانه کهن بصورت حضوری  مراجعه کنید و سفارش خود را به صورت حضوری ثبت کنید. در این روش، شما می‌توانید نمونه کارهای چاپی را مشاهده کرده و با کیفیت و نوع کاغذ و سایر جزئیات آشنا شوید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

به هر حال، سفارش انلاین چاپ بعد از طراحی، یک راه سریع و ساده برای دریافت محصول چاپی است و در بسیاری از موارد، هزینه‌ای کمتر از چاپ حضوری دارد.

https://irankohan.ir/