صفحه آرایی و طراحی کتاب

طراحی و صفحه آرایی کتاب از این جهت که باعث افزایش سرعت انتقال مفهوم به خواننده می شود اهمیت بالایی دارد. طراحی کتاب و صفحه آرایی آن از خدمات پیش از چاپ و تولید کتاب است که نقش مهمی روی زیبایی متن و جلد کتاب دارد و می تواند هنگام مطالعه حس راحتی را به خواننده انتقال دهد. 

صفحه آرایی و طراحی کتاب

تعرفه صفحه آرایی و طراحی کتاب

سفارش طراحی جلد رو، پشت و عطف هر کتاب

سفارش طراحی جلد رو، پشت و عطف هر کتاب

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

5,000,000 ریال

4,500,000 ریال

ثبت سفارش
سفارش طراحی صحفات کتاب -هر صحفه

سفارش طراحی صحفات کتاب -هر صحفه

زمان اجرا :

6-10 روزکاری

2,000,000 ریال

1,500,000 ریال

ثبت سفارش
icon1

ده سال تجربه موفق

icon2

تضمین رضایت شما

icon3

ارائه فایل با کیفیت

icon4

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای صفحه آرایی و طراحی کتاب

ویدئو های آموزشی صفحه آرایی و طراحی کتاب

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین طراحی صفحه آرایی و طراحی کتاب

منظور از طراحی کتاب، طراحی عناصر ظاهری کتاب شامل جلد و صفحه آرایی آن است. جلوه ظاهری کتاب بی‌شک یکی از عوامل تاثیرگذار روی فرهنگ کتابخوانی است؛ همچنین بخش مهمی در فرآیند تولید و چاپ کتاب محسوب می شود. اصول و قواعد خاصی برای طراحی کتاب وجود دارد و فرآیند طراحی و چاپ کتاب نیز بسته به موضوع و ساختار کتاب متفاوت است. طراحی ظاهری کتاب باید به صورتی باشد که بتواند نمایل کلی از محتوای کتاب را در معرض دید مخاطب قرار دهد. برای این منظور طراح باید در طراحی کتاب موارد مهمی نظیر رنگ بندی، طرح های خلاقانه، ترکیب‌ بندی تصاویر و محل قرارگیری لوگو را مدنظر قرار دهد.

 

سوالات متداول صفحه آرایی و طراحی کتاب

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش آنلاین صحفه آرایی و طراحی کتاب سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش صحفه آرایی و طراحی کتاب ، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش صحفه آرایی و طراحی کتاب را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل صحفه آرایی و طراحی کتاب، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در صحفه آرایی و طراحی کتاب وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح صحفه آرایی و طراحی کتاب نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • چگونه می‌توانم یک سفارش آنلاین طراحی و چاپ کتاب ثبت کنم؟

  برای ثبت سفارش طراحی و چاپ کتاب ، به وبسایت ما مراجعه کنید و فرم مربوط به طراحی جلد کتاب و فرم مربوط به صحفه آرایی کتاب را پر کنید. در این فرم، جزئیات مورد نیاز را وارد کنید،بعدازسفارش طراحی و اتمام طراحی فایل را از قسمت پروفایل دانلود نمایید.سپس در سایت چاپ کهن سفارش چاپ خود را ثبت کنید همچنین، درخواست خاصی برای چاپ (مثلاً روش چاپ و نوع کاغذ) را نیز در فرم مشخص کنید

 • فایل های طراحی شده رو چطور به دستم میرسونید؟

  فایل های طراحی شده از طریق پنل مشتریان بخش هر سفارش براتون ارسال میشه. اگر دسترسی به پنل مشتریان براتون سخت بود، این امکان وجود داره فایل ها از طریق تلگرام، واتسپ یا ایمیل به دستتون برسه. بنابراین نیاز به مراجعه حضوری نیست.

 • توضیحاتی برای سفارش طراحیم دارم که نیاز هست تلفنی صحبت کنم؟

  اونجایی که سفارشات ما از طریق سایت و بصورت کاملا مکانیزه به ثبت میرسن، برای ثبت هر نوع سفارش، سوالاتی تخصصی تعبیه شده و فضایی برای نوشتن توضیحات بیشتر در هر فرم سفارش در نظر گرفته شده. بهترین مسیر برای رسوندن توضیحات به طراح پروژه به هنگام ثبت سفارش، تکمیل فرم سفارش با کاملترین توضیحات هست. چون هر پروژه بعد از ثبت فرم سفارش و پرداخت در روال انجام قرار میگیره و یک طراح مجرب بهش اختصاص داده میشه. با این حال اگر موردی هست که نیاز به مشاوره دارید، میتونید از راه تلگرام، متن تایپی یا صوتی مورد نظرتون رو برامون به شماره 09053353311 بفرستید. کارشناسان ما در اولین فرصت با حوصله و با جزییات کامل، پاسخگوی شما هستند. اگر عجله داشتید، میتونید از سیستم چت‌آنلاین گوشه سایت استفاده کنید یا در موارد اضطراری،

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5