طراحی فولدر

چرا طراحی فولدر مهمه ؟

فولدر و پوشه اداری نقش مهمی در ظاهر حرفه‌ای و مرتب اسناد و مدارک اداری ایفا می‌کنند. با سفارش طراحی فولدر و پوشه اداری از ما، شما می‌توانید محصولاتی با طراحی حرفه‌ای داشته باشید که اسناد شما را به بهترین شکل نگهداری کنند.

طراحی فولدر

تعرفه طراحی فولدر

سفارش طراحی فولدر - از قالب های موجود

سفارش طراحی فولدر - از قالب های موجود

زمان اجرا :

4-5 روزکاری

4,500,000 ریال

3,500,000 ریال

ثبت سفارش
ده سال تجربه موفق

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای طراحی فولدر

ویدئو های آموزشی طراحی فولدر

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش آنلاین طراحی فولدر

طراحی فولدر

به دنبال راهی برای سازماندهی و ارائه اسنادتان به روشی حرفه‌ای هستید؟ ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم! با خدمات طراحی فولدر سفارشی ، می‌توانید فولدرهایی را خلق کنید که نه تنها زیبا هستند، بلکه کارآمد هم هستند.

امروزه، داشتن یک تصویر حرفه‌ای برای هر کسب و کاری ضروری است. یکی از راه‌های ساده و مؤثر برای ارتقای برندتان، استفاده از فولدرهای تبلیغاتی با طراحی سفارشی است. فولدرها ابزاری عالی برای ارائه اسناد، بروشورها، نمونه کارها و سایر مواد بازاریابی به مشتریان بالقوه و شرکای تجاری هستند. آنها همچنین راهی عالی برای سازماندهی اسناد مهم در دفتر شما هستند.

طراحی حرفه‌ای و اختصاصی فولدر

 با طراحی اختصاصی، می‌توانید فولدر را به طور کامل با هویت بصری، پیام‌ها و ارزش‌های برند خود هماهنگ کنید. این امر به انسجام و یکپارچگی در تمامی ابعاد بازاریابی شما کمک می‌کند و هویت سازمانی را به‌طور قابل تشخیصی به نمایش می گذارد. طراحی فولدرهای حرفه‌ای نه تنها به بهبود نگرش مشتریان نسبت به سازمان کمک می‌کند، بلکه به ارتقاء اعتبار و موفقیت سازمانی نیز می‌انجامد.

طراحی فولدر نیازمند دانش دوگانه‌ای است، زیرا علاوه بر طراحی قالب، برش قالب فولدر نیز باید به گونه‌ای باشد که همانند طراحی بسته‌بندی، کاربردی و جذاب باشد. با کمی جستجو در فضای مجازی، می‌توان قالب‌های متنوعی برای فولدر یافت و طراحی کرد؛ هرچند طراحی فولدر اختصاصی مزایای خاص خود را دارد. برای طراحی فولدر اختصاصی حرفه‌ای، رعایت استانداردها و توجه به جزئیات برای جلب نظر مشتری ضروری است. ابتدا باید مشخص کنیم که این فولدر تبلیغاتی برای چه کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً آیا قرار است تنها چند برگه A4 در آن گذاشته شود یا خیر؟ آیا قرار است کاتالوگ با تعداد صفحات بیشتر و سی دی در آن قرار گیرد؟ دانستن این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا قطع فولدر، طراحی قالب تیغ، و خط تا را به‌درستی تعیین کنیم.

نکات مهم  در طراحی قالب فولدر

برای طراحی قالب فولدر بهینه و کارآمد، چندین نکته کلیدی وجود دارد که باید رعایت شود. طرح گسترده فولدر باید قبل از برش در دو قطع استاندارد 60 * 45 و 50 * 70 سانتی‌متر تهیه شود، زیرا این امر موجب می‌شود که کمترین پرتی را در چاپ فولدر داشته باشیم. طراحی فولدر باید به گونه‌ای باشد که دارای بیشترین استحکام بوده و مواردی که در فولدر قرار دارد به راحتی از آن بیرون نریزد. مناسب‌ترین نوع قالب فولدر، باید شامل زائده‌ای باشد که در طرف دیگر چفت شده و نیاز به چسب‌کاری نداشته باشد، زیرا این روش از باز ماندن فولدر جلوگیری کرده و نمای زیبا و دوام کافی را تضمین می‌کند.

طراحی فولدر و پوشه اداری و تبلیغاتی

اگر قصد دارید تعداد زیادی برگه و تراکت در فولدر قرار دهید، استفاده از فولدر با عطف 1 سانتی‌متری توصیه می‌شود. بهتر است در طراحی فولدر از نوشتن متن زیاد پرهیز کرده و تنها به شعار تبلیغاتی و گذاشتن لوگو اکتفا کنید. داخل فولدر نیز تنها نوشتن آدرس و وب‌سایت کفایت می‌کند، زیرا اطلاعات زیاد باعث می‌شود فولدر به سطل زباله ختم شود. برای طراحی فولدر بهتر است تنها از دو رنگ اصلی به جای چهار رنگ اصلی استفاده شود. در گذشته از عکس در طراحی فولدر استفاده می‌شد، اما اکنون طراحی فلت دیزاین با ترکیب اشکال هندسی، لوگو و رنگ جایگزین شده است، لذا از تصاویر استفاده کمتری شود و در صورت لزوم، محدود باشد. استفاده از روکش‌های مختلف و یووی‌های متنوع و رنگ‌های پنتون می‌تواند بر زیبایی و لاکچری بودن فولدر بیافزاید.

مزایای سفارش آنلاین طراحی فولدر

سفارش آنلاین طراحی فولدر دارای مزایای فراوانی است که می‌تواند فرآیند طراحی و تهیه فولدرهای سفارشی را برای شما آسان‌تر و موثرتر کند. این مزایا شامل موارد زیر هستند:

 • راحتی: می‌توانید با چند کلیک، از خانه یا محل کار خود، فولدر خود را سفارش دهید.

 • انتخاب گسترده: طیف گسترده‌ای از قالب‌ها، طرح‌ها و گزینه‌های چاپ برای انتخاب وجود دارد، بنابراین می‌توانید فولدرهای سفارشی را پیدا کنید که کاملاً با نیازها و سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

 • قیمت‌های مقرون به صرفه: سفارش آنلاین طراحی فولدر می‌تواند بسیار مقرون به صرفه‌تر از استخدام یک طراح گرافیک به صورت حضوری باشد.

 • کیفیت بالا: بسیاری از شرکت‌های طراحی آنلاین از چاپخانه‌های باکیفیت و مواد درجه یک استفاده می‌کنند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که فولدرهای شما ظاهری عالی خواهند داشت.

 • خدمات مشتری: اکثر شرکت‌های طراحی آنلاین از جمله چاپ کهن خدمات مشتری عالی ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل روی کمک آنها حساب کنید.

با در نظر گرفتن مزایای متعدد طراحی فولدر حرفه‌ای، سرمایه‌گذاری در این زمینه می‌تواند گامی موثر در جهت ارتقای برند و افزایش موفقیت شما در دنیای پررقابت امروز باشد.

طراحی فولدر حرفه ای

یکی از ابزار‌ های مهم که می تونه نمادی از شرکت یا کسب و کار‌‌ شما باشه، فولدر هست. میشه داخل فولدر انواع کاغذ،‌ سی دی، بروشور یا دیگر وسایل تبلیغاتی رو قرار داد و حمل و نقل رو به راحتی انجام داد‌. پس اگر فولدر داشته باشید، هم کلاس کاری‌ رو برای خودتون بالا می برید، هم وسایل سرجمع می شن و گم نمیشن ‌ هم‌ می تونید یک راه تبلیغاتی داشته باشید.  فولدر ها اغلب یک چسبی، دو چسبی تا چهار چسبی هستند. می تونید کاغذ های مهم در شرکت رو هم در آن ها نگه دارید تا همیشه نظم داشته باشن.

 

فرض کنید قراره که نامه یا بروشور های تبلیغاتی رو به یک شخص یا کسب و کارهای دیگه بدید. اگر در یک فولدر با نام کسب و کار شما و لوگو قرار گرفته باشه، تاثیر گذاریش خیلی بیشتر می شه. هم چنین اندازه فولدر ها به گونه ای هست که می شه طرح های زیادی رو روش چاپ کرد. فولدری که از کسب و کار شما به فردی داده شده است، ممکنه که دست به دست بچرخه. بنابراین اگر طرح با رنگ های عالی روش به کار رفته باشه، جلب توجه می کنه.

سوالات متداول طراحی فولدر

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش آنلاین طراحی فولدر سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی فولدر ، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش طراحی آنلاین طراحی فولدر را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 •  آیا می‌توانم پس از تحویل طراحی فولدر، تغییرات ایجاد کنم؟ 

  بله امکان ایجاد تغییرات در طراحی فولدر وجود دارد. اگر پس از تحویل طرح طراحی فولدر نیاز به تغییر داشتید، بهتر است با تیم طراحی تماس بگیرید  یا از طریق تیکت و در مورد تغییرات خود صحبت کنید. تیم ما سعی خواهد کرد تا حد امکان به درخواست‌های شما پاسخ دهد و تغییرات لازم را اعمال کند.

 • چطور میتونم در مورد طرح هام نظر بدم و پیشرفت پروژه ام رو دنبال کنم؟

  بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، میتونید با استفاده از شماره موبایلتون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید پیشرفت پروژه تون رو به صورت لحظه ای دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید، اگر خوشتون نیومد درخواست ویرایش بدید،  نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید و با مستقیم با طراح در ارتباط باشید تا مرحله ای که به تایید و رضایت از طرح برسید.

 • بعد از پایان طراحی و چاپ متوجه شدم شماره تلفن، آدرس یا متن توی طرحم غلط املایی داره. مسئولیتش با کیه ؟

  همه طرح ها بعد از پایان مرحله طراحی، برای بررسی کامل جزییات، در اختیار مشتری قرار میگیرن. مشتری موظف هست در این مرحله کلیه متن ها ، تلفن ها، شماره ها، سریال ها و … طرح رو بررسی کنه و اگر نیاز به تغییر داشت اعلام کنه که براش اصلاح انجام بشه.اما بعد از بررسی توسط مشتری و اعلام تایید نهایی اگر متوجه اشتباهی در چاپ شد، دیگه همه مسئولیت های ایرادات تایپی و املایی و … بر عهده خود مشتری هست و طراح و مجموعه در این قبال مسئولیتی نداره.

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5