طراحی قالب استوری

هر استوری در اینستاگرام دارای یک مضمون یا پیام خاص است. طراحی قالب استوری با توجه به مضمون استوری می‌تواند بهتر را نشان دهد و به مخاطبان کمک کند. قالب‌های استوری اینستاگرام می‌توانند به امور تبلیغاتی و برندینگ شما کمک زیادی کنند. 

طراحی قالب استوری

تعرفه طراحی قالب استوری

سفارش طراحی قالب استوری اینستاگرام

سفارش طراحی قالب استوری اینستاگرام

زمان اجرا :

3-4 روزکاری

3,800,000 ریال

3,000,000 ریال

ثبت سفارش
ده سال تجربه موفق

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی

نمونه کارهای طراحی قالب استوری

ویدئو های آموزشی طراحی قالب استوری

میتوانید این ویدیوهای آموزشی را تماشا کرده و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی ، محصول خود را با طرح دلخواه خود طراحی نمایید ، درهر زمانی که احساس سرماخوردگی میکنید، میتوانید یک قرص سرماخوردگی بزرگسالان مصرف کنید تا به بهبودی سلامتی خود کمک کنید.آیا این کار درستی است؟

توصیه میشود که طراحی حرفه ای خود را به تیم طرح کهن بسپارید.و شما به کارهای مهم در کار خود رسیدگی کنید

سفارش طراحی قالب استوری اینستاگرام آنلاین

قالب استوری اینستاگرام یه قالب ثابته که شما می تونین از اون برای تمام استوری های خودتون استفاده کنین. افرادی که از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنن، به خوبی می دونن که کاربران این شبکه تا چه اندازه به استوری گذاشتن و بازدید از استوری دیگران علاقه مند هستن. به همین دلیل طراحی قالب استوری اینستاگرام به یکی از مهم ترین خواسته های کاربران این شبکه تبدیل شده.

در صورتی که شما برای تمام استوری های خودتون در حساب اینستاگرام از یک قالب ثابت و مشخص استفاده کنین، یه جور نظم و زیبایی خاصی رو در پیجتون به وجود میارین. علاوه بر این، طراحی قالب استوری اینستاگرام با رنگ های مختص برند شما و حتی با وجود لوگوی شرکت شما باعث میشه در ذهن مخاطب ماندگار بشین. یعنی این کار یه نوع برندسازی هم به شمار می ره. شما می تونین در قالب استوری اینستاگرام از شماره تماس و آیدی خودتون هم استفاده کنین. اینطوری مخاطب هرروز حین دیدن استوری ها، این اطلاعات رو هم میبینه و به خاطر میسپره!علاوه بر این مزایا، طراحی قالب استوری اینستاگرام فقط یه بار انجام میشه و شما نیاز نیست هربار برای طراحی استوری های خودتون کلی زمان بزارین.

سوالات متداول طراحی قالب استوری

 • چگونه می‌توانم در طرح کهن سفارش آنلاین طراحی قالب اینستاگرام سفارش دهم؟

  برای ثبت سفارش طراحی قالب استوری اینستاگرام، شما میتوانید از خدمات طراحی طرح کهن استفاده کنید و از طریق سایت میتونید صفحه سفارش قالب استوری اینستاگرام، را انتخاب کنید، در این صحفه میتونید نمونه کارها و تعرفه طراحی را مشاهده کنید و سفارش خود راثبت کنید و با تیم طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را بررسی کند.

 • آیا می‌توانم قالب استوری را به سلیقه خود تغییر دهم؟

   بله، امکان تغییر قالب استوری به سلیقه شما وجود دارد. پس از ثبت سفارش و تماس تیم طراحی با شما، می‌توانید در مورد هرگونه تغییری که مایلید در قالب استوری خود ایجاد کنید، صحبت کنید. تیم ما برای ارائه بهترین خدمات، تلاش خواهد کرد تا نیازهای شما را برآورده کند.

 • می توانیم سفارش خود را زودتر از موعد مقرر شده تحویل بگیریم؟

  در صورتی که قصد دارید سفارش شما زودتر انجام شود می توانید سفارش طراحی استوری را به شکل فوری ثبت کنید.

 • چطور فایل طراحی را به ما تحویل می دهید؟

  از طریق شبکه های اجتماعی رایج و مرسوم یا هر نوع بستر و پلتفرمی که مدنظر شما باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

ارتباط با کارشناسان ما:

لطفا برای کمک به بهبود خدمات مجموعه ما از طریق ستاره های رو به رو به ما رائ دهید.

رای شما با امتیاز " " با موفقیت ثبت شد

شما قبلا در نظرسنجی شرکت کردید.

میانگین امتیاز 5