بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه - طرح کهن

59
تاریخ به روز رسانی: 1403/04/12-19:48:26
بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه - طرح کهن

بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه


بنرها به عنوان بازاریابان بی سر و صدا معروف شده‌اند، اما با سر و صداترین روش‌های بازاریابی بوده که صدای اصلی برند را به گوش مردم می‌رسانند. بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه در کنار چاپی با کیفیت می‌تواند به طرز باور نکردنی عنصر تبلیغاتی بی‌نظیری را خلق کند. می‌خواهیم در این مقاله علاوه بر جنبه طراحی بنر به سایر جوانب بنرها بپردازم با وب‌سایت طرح کهن همراه باشید. میتوانید سفارش طراحی بنر شهری خود را به تیم طراحی طرح کهن بسپارید.
 

بنر

وقتی صحبت از تبلیغات به میان می‌آید، داشتن و طراحی بنر برای کسب و کارها ضروری می‌شود. بنر یک ابزار تبلیغات بوده که در فضای باز به نمایش گذاشته می‌شود و به نوعی در همه جا وجود دارد. آن‌ها را می‌توان بر روی دیوارها، تخته‌ها، نرده‌ها و نیز در میان جاهای دیگر یافت. علاوه بر حضور فیزیکی، می‌توانید آن‌ها را به صورت آنلاین در سایت‌ها نیز پیدا کنید. از نظر ایجاد طرح، تنوع در آن بی نهایت است اما بنر با طراحی دقیق و حرفه‌ای از نظر ظاهری مفهوم خاصی را منتقل می‌کند. از این ابزار تبلیغاتی حتما در کسب و کارتان استفاده کنید.
 

چگونه بهترین بنر را طراحی کنیم 

چگونه بهترین بنر را طراحی کنیم 


 بنری که در آن  خلاقیت باشد خروجی آن بسیار باشکوه و جذب مخاطب بالای دارد. شما باید با استفاده از  طراحی بنر خلاقانه، قدرت بصری مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید تا برای چند لحظه به بنر شما خیره شود. حال شما در ادامه  نکات بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه را به صورت رایگان در اختیار دارید.      
• بنر خود را برنامه‌ریزی کنید، وقتی نوبت به ساختن یک برنامه می‌رسد، باید بدانید که بنر شما برای چه چیزی است، به چه نوع مخاطبی می‌‌خواهید دسترسی پیدا کنید و چه پیامی را می‌خواهید به آن‌ها منتقل کنید. برای بی‌نظیر شدن بنر خود، باید تحقیقات کافی انجام دهید و از گرایش‌های طراحی بنر استفاده کنید. پس هرگز بدون هدف طراحی بنر را انجام ندهید. 
• روی برند خود تمرکز کنید اگر سازمان شما دارای یک نام تجاری خاص است، با رنگ‌ها، فونت‌ها و لوگوهایی که با استراتژی بازاریابی شما مرتبط هستند شروع کنید. در طراحی بنر خلاقانه رنگ هایی را انتخاب کنید که مخاطب را جذب می‌کنند. پس هنگام طراحی، کنتراست، رنگ‌های چشم نواز و فضای سفید را در نظر بگیرید. شما باید از رنگ‌ها و فونت‌های مناسب برای انتقال پیام خود استفاده کنید.

 بهترین بنر را طراحی کنیم 


 
• نکات مهم را برجسته کنید تا مخاطب بتواند آن‌ها را بهتر ببینند. در بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه رنگ‌های آن هدفمند، محتوا قابل درک و تصاویر با کیفیت انتخاب می‌شود. 
• طراحی خود را متعادل کنید یعنی اندازه، وزن فونت، تراز و قرارگیری تصویر را باید اصولی انجام دهید در این صورت بنر مناسبی نخواهید  داشت. 
• بنر خود را در کجا به نمایش می‌گذارید و چگونه قرار است با سایر المان‌های محیطی هماهنگ شود؟ پاسخ به این سوالات به تعیین اندازه و نحوه طراحی شما کمک می‌کند
• از تصاویر با کیفیت بالا، تایپوگرافی و فایل‌های لوگو برای ظاهری واضح و حرفه‌ای استفاده کنید بنرها می‌توانند دید برند شما را تقویت کنند.
• یکی از اساسی‌ترین فاکتورها در بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه ارائه ارزش پیشنهادی بوده تا مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد، پس خلاقیت باید در این بخش طراحی صورت گیرد. بنر به علت مکانی که در آن نصب می‌شود عوامل محیطی زیادی وجود دارد که باعث می‌شود بنر ندیده گرفته شود. شما با دادن شرایط استثنایی به ارزش پیشنهادی خود می‌توانید در هر محیطی  مشتریان را جذب کنید. کیفیت بالا، قیمت‌های جذاب، پیشنهادهایی مانند ۵۰ درصد تخفیف یا محدودیت زمانی برای خرید و... از جمله مواردی هستند که توجه مشتریان احتمالی را جلب می‌کنند. این بخش باید فضای بیشتری از بنر تبلیغاتی‌تان را پر کند و اولین چیزی باشد که مخاطبان می‌بینند. 
 
• همیشه قرار نیست برای طراحی‌ بنر  از طرح‌های استفاده شود که مربوط به حیطه کارتان باشد در بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه ما معتقدیم که  بعضی اوقات باید ایده را تلفیقی از محصول و اشیاء انتخاب کنید. به عنوان مثال شما تولید کننده شکلات هستید و قرار است طرح در مورد شکلات باشد، می‌توانید از صندلی پارک برای تبلیغ شکلات استفاده کنید ایده صورت گرفته تلفیقی از محصول و اشیا است. به طور کلی، بنری خلاقانه است که مرز‌های طراحی قبلی را شکافته و با استفاده از ابزار جدید، طرحی نو را خلق کند .

اهمیت خلاقیت در محصولات تبلیغاتی 

اهمیت خلاقیت در محصولات تبلیغاتی 


خلاقیت تمایل و ذوق به ایجاد و نوآوری است و در همه سنین به طور بالقوه وجود دارد. در کسب و کارهای امروزی، خلاقیت در ایجاد محصولات، موجب پیشبرد فروش و افزایش رضایت مشتری خواهد شد. در نتیجه در بسیاری از کسب و کارها خلاقیت حرف اصلی را می‌زند و بدون آن سازمان‌ها از صحنه رقابت حذف خواهند شد. برای ایجاد شدن خلاقیت در محصولات چاپی باید از هنر و ذهن طراحان حرفه‌ای کمک گرفت.

بیشتر بخوانید: روش طراحی بنر خلاقانه در سایت طرح کهن
 

مزایای داشتن بنر 

مزایای داشتن بنر 

بنر تبلیغاتی و مزایای آن را نمی‌توان با سایر روش‌های تبلیغاتی مقایسه کرد.  زیرا بنرها برای جلب توجه عموم استفاده می‌شود به این ترتیب  به صورت خیلی گسترده دارید خودتان را معرفی می‌کنید. در این صورت گسترش آگاهی، اطلاع رسانی در مورد برندتان را  در قالب یک محصول دارید انجام می‌دهید . مزایای بنر شامل:  
• پیام با دقت بیشتری به بینندگان منتقل می شود. 
• بازاریابی برند شما از طریق بنر گسترده است. 
• در تحقیقات بازاریابی بسیاری از شرکت‌های تولیدی و خدماتی آمارها نشان‌دهنده این است که، اگر در زمان و مکان مناسب از بنرهای تبلیغاتی استفاده کنند، این امر می‌تواند، در اموری مانند بازاریابی، تبلیغات و پیشبرد فروش بسیار موثر واقع شود.
 
• بنرهای تبلیغاتی، ابزار خوبی برای ترغیب مشتریان برای خرید محصول هستند. از این رو زمانی که افراد با این بنرها در سطح شهر مواجه می‌شوند، ابتدا باعث یادآوری و تکرار نام برند برای آن‌ها شده سپس با یادآوری مکرر به مخاطبان، آن‌ها را ترغیب به خرید می‌کند.
• آن‌ها دارایی‌های بازاریابی کم هزینه‌ای هستند که می توانند فروش را افزایش دهند.

بیشتر بخوانید:هزینه طراحی بنر، تعرفه و قیمت طراحی بنر

 

طراحی بنر خلاقانه

پایان 


در این مقاله به درک این نکته رسیدیم که چگونه بهترین ایده طراحی بنر، طراحی بنر خلاقانه تاثیر ماندگار بر خوانندگان و بینندگان خود می‌گذارد. پس نتیجه می‌گیریم، که حتما هنگام طراحی بنر از خلاقیت زیادی استفاده کنید، تا با استفاده از این خلاقیت، بتوانید مخاطبان بسیاری را جذب برند خود کنید، تا علاوه بر برندینگ به افزایش فروش محصولات خود نیز کمک کرده باشید. 

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

چاپ فلت بد چیست و چه‌ کاربردی دارد؟

چاپ فلت بد چیست و چه‌ کاربردی دارد؟

  • مقالات مرتبط با طراحی و چاپ
213

1403/04/21-10:43:37

یکی از روش‌های چاپ که امکان چاپ روی سطوحی مثل کاشی، شیشه، چوب، فلزات، پلاستیک، پارچه و... را فراهم می‌کند چاپ فلت بد است. روش چاپ فلت بد یکی از روش‌های پرکاربرد و رایج چاپ است، در‌ادامه با این روش چاپ بیشتر آشنا خواهید شد.

ادامه ی مطلب
نکاتی که در طراحی چاپی باید در نظر بگیریم

نکاتی که در طراحی چاپی باید در نظر بگیریم

  • مقالات مرتبط با طراحی و چاپ
552

1403/04/07-12:34:36

فرآیند چاپ طی چند مرحله انجام می شود که معمولا طراحی قبل از چاپ مهم ترین آن در نظر گرفته شده و باید بسیار به آن توجه کنیم. درواقع در این مرحله اصول و روش هایی وجود دارند که کمک می کنند باقی مراحل چاپ به بهترین شکل ممکن انجام شده و سرمایه ای که برای آن در نظر گرفته شده هدر نرود

ادامه ی مطلب

ارسال نظر