ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب - طرح کهن

44
تاریخ به روز رسانی: 1403/04/12-14:54:48
ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب - طرح کهن

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب

در دنیای پرمشغله که مردم به سختی یک تبلیغ را در بین موجی از تبلیغات به یاد می‌آورند، تبلیغات خلاقانه بیش از گذشته نیاز است. ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب باعث می‌شود تا در حافظه تصویری بیننده ماندگاری بیشتری داشته باشید. برای رسیدن به این هدف به تبلیغات خلاقانه و برنامه‌ریزی اصولی برای تاثیرگذاری حداکثری نیاز است. بروشورها به شما کمک می‌کنند تا با هزینه کم‌تر به هدفتان برسید.

تبلیغات خلاقانه چه تاثیری بر برندتان دارد

برای یک محصول تبلیغاتی باید هزینه بپردازید و زمان بگذارید تا به ایده‌آل خود برسید. هدف شما از داشتن بروشور چیست؟ درست است دیدن شدن، معروفیت برندتان و فروش بیشتر این‌ها مواردی است که مدنظرتان است، اما رسیدن به این موارد نیاز به یک فاکتور اساسی دارد. تبلیغات خلاقانه دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارد. ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب و به طور کل تبلیغات خلاقانه تأثیرات بسزایی در بازاریابی، افزایش فروش، برند سازی و توسعه کسب و کار دارد.

تبلیغات خلاق هدفمند عمل کرده و با ایجاد جذابیت به صورت غیر مستقیم اقدام به معرفی یک برند، محصول یا خدمات می‌کند. این نوع تبلیغات پتانسیل انتشار گسترده توسط مخاطبان را دارد و می‌تواند رونق بی‌نظیری را به کسب‌وکار دهد. این تبلیغات نتیجه محور هستند و طبق تحقیقات ۱۱ برابر تاثیرگذاری بیشتر دارند.

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب

نقش بروشور در تبلیغات برند

بروشور اگر چه روشی جدید در تبلیغات نیست، اما همچنان تاثیر گذار است و در تبلیغات تاثیر‌گذاری فراوانی دارند. معمولا با توجه به اینکه جای بسیار محدودی می‌گیرند، مخاطبین بروشور را نزد خودشان نگاه می‌دارند. با ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب می‌شود بروشور را به نقطه عطف تبلیغات خودتان تبدیل کرده و نزد مخاطب ماندگارش کنید‌. بروشور این امکان را به مشتریان می‌دهد تا به‌طور مستقیم با شما و کسب‌وکارتان آشنا شوند. بروشور اطلاعات زیادی در مورد تجارت شما به مشتری می‌دهد. کاربرد بروشور در حقیقت نشان دادن نمایشی از کارهای شما است. اصول طراحی برشور تبلغاتی برای تائثیر گذاری بیشتر.

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب چگونه

بهترین نتایج در گرو بهترین انتخاب‌ها است. کلیت طراحی و چاپ بروشور  خلاقانه در چاپخانه‌ها انجام می‌شود اگر مجموعه درست انتخاب کنید، شما در تبلیغات برندتان، برنده به حساب می‌آید‌. متوسط زمان توجه هر فرد به یک تبلیغ بین ۵ تا ۸ ثانیه است. تبلیغات باید طوری طراحی شود تا در کمترین زمان بیشترین جلب توجه را ایجاد کند.

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب به راحتی به دست نمی‌آید. برای تهیه و تدوین این نوع تبلیغات تیمی از افراد مختص دور هم جمع شده و این تیم  به خوبی می‌دانند هر موضوعی نمی‌تواند باعث جلب توجه شود. بنابراین برای انجام این کار تجزیه و تحلیل برندتان را شروع می‌کنند تا بتوانند به یک ایده جذاب برای طراحی بروشور  برسند. این طراحی باید به اندازه کافی خلاق و جالب باشد.

بیشتر بخوانید:مرحل طراحی بروشور در سایت طرح کهن.

ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب

نکاتی در مورد ایده‌ طراحی بروشور  خلاقانه و جذاب

یکی از موثرترین ابزار‌هایی که از طریق آن می‌توان بازاریابی خوبی داشت بروشور تبلیغاتی است که امروزه بیش از پیش مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است. ایده‌های خلاقانه طراحی بروشور باعث می‌شوند تا بتوانید طرحی متفاوت و کاربر پسند خلق کنید، برای رسیدن به این هدف به ایده‌های خلاقانه و برنامه‌ریزی اصولی نیاز دارید.مقاله نکاتی در مورد طراحی برشور را در طرح کهن بخوانید.

·نوآوری

اصلی‌ترین و مهم‌ترین عامل خلاقیت ایده‌ای است که در ذهن هر شخصی می‌تواند وجود داشته باشد. اگر به دنبال دیده شدن هستید و می‌خواهید کار خلاقانه‌ای را شروع کنید، سعی کنید با توجه به نوع بروشور انتخابی خودتان، نوآوری در نظر بگیرید. مثلا از طرح‌های سه‌بعدی استفاده کنید.

ایده طراحی بروشور خلاقانه

طراحی مینیمال

شاید در گذشته طرح‌های شلوغ و پر از رنگ بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت اما امروزه ساده بودن در طراحی جایگاه خاص‌تری پیدا کرده است. اگر اصول مینیمال را طراح بداند یک بروشور خلاقانه و جذاب که مخاطب پسند است را طراحی می‌کند. استفاده از طرح‌های ساده هندسی و برجسته در بروشور باعث جذاب‌تر شدن آن می‌شود و به نوعی پیام شما را فریاد می‌زند تا سریع‌تر به مخاطب مورد نظر برسد.

·  جزئیات

شاید فکر کنید جزئیات در طراحی بروشور خلاقانه بی‌اهمیت است سخت در اشتباه هستید. جزییات باعث می‌شوند تا طرح شما نسبت به دیگران متفاوت شود. یک برش ساده، تضاد رنگ، فونتی خاص و... می‌تواند جزئیاتی باشد که خلاقیت در بروشور  را به همراه بیاورد.

طراحی برشور حرفه ای

سر گرم کننده

طراحی خلاقانه بروشور  یعنی اینکه آن بروشور  مورد مطالعه قرار گیرید یعنی آن قدر عناوین و مطالب آن از لحاظ نوشتاری و متنی شیوا و گیرا باشد که فرد با مطالعه آن لذت ببرد. هر چه طرح استفاده‌ شده توسط شما سر گرم ‌کننده‌تر باشد، توجه بیشتری را جلب می‌کند. زیرا اکثر افراد به دنبال مطالب جالب و متنوع هستند. در طراحی بروشورها دست‌تان باز است از قرار دادن ایده‌های نو کنار یکدیگر هراس نداشته باشید.

تیتر

بیشترین چیزی که بعد از طراحی بروشور خلاقانه باید به آن دقت کنید نوشتن تیتر‌های جذابی است که کاربران را وادار به خواندن تمامی قسمت‌های بروشور کند.

بیشتر بخوانید: بهترین نرم افزار طراحی بروشور تبلیغاتی در سایت طرح کهن

· خط تا

وقتی حرف از خلاقیت و ایده‌های نو می‌زنیم منظورمان چیز خاصی نیست همین که با مدل‌های معمولی متفاوت باشید کافی است. در بروشورها تنها یک راه برای تا کردن یک تکه کاغذ وجود ندارد. به بروشور خود کمک کنید تا با خلاقیت در محل های تا شدن خود برجسته شود. با استفاده مناسب و خلاقانه از خط‌ تا بروشور را متمایز می‌کنید به طوری که شکل ظاهری بروشور تبلیغاتی ما کاملا متفاوت می‌شود.

·اشکال متفاوت

بروشور  می‌دانید یک کاغذ است که چندین تا دارد. معمولا وقتی باز می‌کنیم شکل کلی کاغذ نمایان می‌شود خلاقیت در اینجا می‌گوید برش کاغذ متفاوت باشد تا شکل کلی بروشور  متفاوت و خاص باشد. به شکل کلی بروشور خود حالتی فان دهید.

· چاپ

می‌توانید از تکنیک‌های طلاکوب و نقره کوب، چاپ رنگ‌های اسپات، انواع روکش‌های برجسته، براق، کاغذهای خاص و موارد دیگر بهره ببرید تا بروشور  طراحی خلاقانه‌تری به خود بگیرد. چاپخانه‌های معتبر در این حوزه بهترین پیشنهادها را ارائه می‌دهند و نقش مهمی در تصمیم‌گیری نهایی شما دارند.

طراحی انواع بروشور خلاقانه در طرح کهن

طراحی انواع بروشور خلاقانه در طرح کهن

بازاریابی از طریق بروشور از بسیاری جهات مؤثر است، ایده طراحی بروشور خلاقانه و جذاب باعث دیده شدن بروشور  می‌شود. اهمیت بروشور تبلیغاتی در اصل شناخت بیشتر شما و برجسته شدن نوع تبلیغات شما است. با تهیه بروشور  خلاقانه در میان سایر بروشورها برند شما می‌درخشد. ما در طرح کهن در کنار شمایم تا این امر محقق شود.نمونه طراحی بروشور که توسط تیم حرفه ای طرح کهن طراحی شده را میتوانید در قسمت نمونه کار مشاهده کنید.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

قیمت ، هزینه طراحی سربرگ 1403- طرح کهن

قیمت ، هزینه طراحی سربرگ 1403- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
26

1403/05/01-13:58:12

اطلاع از هزینه طراحی سربرگ برای هر برند حائز اهمیت است. در کسب و کارها توجه به جزئیات همواره مهم بوده و تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن کمپانی دارد. سربرگ‌ها را می‌توان به عنوان عنصر بسیار حیاتی در شرکت جهت ارتباط تجاری موثرتر درنظر گرفت، علاوبرآن سربرگ‌ها نشان دهنده هویت یک برند هستند.

ادامه ی مطلب
اهمیت طراحی پرچم‌های تبلیغاتی در افزایش فروش و برندینگ

اهمیت طراحی پرچم‌های تبلیغاتی در افزایش فروش و برندینگ

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
39

1403/05/01-13:57:37

طراحی پرچم‌های تبلیغاتی اهمیت بسیاری در افزایش فروش و برندینگ دارد. این پرچم‌ها نقش بسیار مهمی در جذب توجه مشتریان، افزایش نام‌آگاهی درباره برند، و ارتقای تصویر برند دارند. برخی از اهمیت‌های طراحی پرچم‌های تبلیغاتی عبارتند از:

ادامه ی مطلب

ارسال نظر