اصول طراحی بروشور

180
تاریخ به روز رسانی: 1402/04/27-15:31:13
اصول طراحی بروشور

طراحی بروشور
اصول طراحی بروشور
طراحی گرافیکی
تبلیغات
بروشورها ابزاری هستند که در تبلیغات، بازاریابی و ارائه اطلاعات مؤثر هستند. طراحی بروشور با توجه به محتوا، مخاطبین هدف و هدف کلی کاربردی آن، می‌تواند بسیار مؤثر باشد. در این مقاله، به بررسی اصول طراحی بروشور پرداخته خواهد شد.

1- محتوا: برای طراحی بروشور، باید به دقت محتوای مورد نیاز را بررسی کنید. اگر بروشور شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی به کار می‌رود، باید نکات کلیدی را در آن برجسته کنید. اگر بروشور شما برای ارائه اطلاعات استفاده می‌شود، باید محتوایی را که مخاطبین به دنبال آن هستند، ارائه دهید.

2- طراحی گرافیکی: بعد از تعیین محتوا، شما باید طرح بروشور خود را طراحی کنید. طرح باید بر اساس محتوا و هدف کلی کاربردی طراحی شود. برای مثال، اگر بروشور شما برای یک کمپین تبلیغاتی استفاده می‌شود، باید طرحی را طراحی کنید که احساسات و ارزش‌های مربوط به کمپین را بیان کند.

3- استفاده از عکس: عکس‌ها می‌توانند به طراحی بروشور شما زیبایی و جذابیت بیشتری ببخشند. از عکس‌های با کیفیت و مرتبط با محتوای بروشور استفاده کنید.

4- استفاده از فضای مناسب: فضای خالی در بروشور شما نیز مهم است. استفاده از فضای مناسب بین متن، عکس‌

برشورها به عنوان یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در طراحی صفحات وب محسوب می‌شوند. آنها به عنوان راهی برای نمایش اطلاعات یا محتوایی که قرار است در صفحه وب نمایش داده شود، به کار می‌روند. اما برای استفاده بهینه از این ابزار، باید به اصول طراحی برشور توجه کرد. در ادامه به برخی از اصول طراحی برشور می‌پردازیم:

  1. تعیین هدف: قبل از طراحی برشور، باید هدف مشخص شود. این هدف می‌تواند افزایش ترافیک صفحه وب، جلب توجه کاربران به یک محصول یا خدمات خاص، و یا افزایش فروش باشد. با توجه به هدف مشخص شده، برشور به شکلی طراحی می‌شود که بتواند به بهترین شکل ممکن این هدف را دنبال کند.

  2. انتخاب تصویر مناسب: تصویر باید با محتوای صفحه وب همخوانی داشته باشد و بهترین تأثیر را بر کاربر داشته باشد. علاوه بر این، تصویر باید با کیفیت بالا و قابلیت بزرگنمایی داشته باشد. همچنین، تصویر باید به سایز و شکل برشور نیز مناسب باشد.

  3. استفاده از عناصر گرافیکی مناسب: برشور باید شامل عناصر گرافیکی مناسبی مانند فونت مناسب، رنگ‌های جذاب، فضای مناسب و... باشد. همچنین باید به یکپارچگی با سایر عناصر صفحه وب داشته باشد.

  4. استفاده از عنوان جذاب: عنوان باید جذاب و جالب باشد و بهترین تأثیر را بر کاربر داشته باشد. باید توجه داشت که عنوان باید خلاصه و مختصر باشد و

 

تیم طرح کهن در کنار شما عزیزان طراحی برشور خلاقانه برای برندتان انجام میدهد و شما میتوانید بصورت آنلاین برشورتان را طراحی کنید و از خدمات طراحی آنلاین برشور لذت ببرید

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
99

1402/08/18-09:55:50

قیمت طراحی کارت ویزیت بستگی به عواملی دارد که قبل از بیان این موارد و قیمت طراحان برای طراحی، توضیحی در مورد اینکه کارت ویزیت چیست و به چه هدفی کارت ویزیت طراحی می‌شود و در کارت ویزیت چه مشخصاتی قید می‌شود می پردازیم.

ادامه ی مطلب
نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
89

1402/08/16-19:57:41

چه در حال برنامه‌ریزی نمایشگاه یا غرفه خود باشید، یا به دنبال افزایش تبلیغات و برند سازی در فروشگاه یا دفتر هستید، بنرهای استندی راهی فوق‌العاده برای انتقال پیام شما هستند. مطمئنا با دانستن نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ جذب مخاطب بیشتری دارید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر