بهترین سایت طراحی کارت ویزیت و خدمات گرافیکی

428
تاریخ به روز رسانی: 1402/07/30-19:03:07
بهترین سایت طراحی کارت ویزیت  و خدمات گرافیکی

بهترین سایت طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که در برندسازی و بازاریابی تاثیر غیرقابل انکاری دارد. یک وب‌سایت یا کسب‌وکار برای اینکه بتواند در بازار رقابتی کنونی پیشرفت کند، باید از چنین طرح‌های گرافیکی بهره ببرد.

اما برای اینکه بتوانید کارت ویزیتی با جذابیت و کیفیت بالا طراحی کنید، باید از یک شرکت معتبر و باسابقه کمک بگیرید. طرح کهن شاید بهترین سایت طراحی کارت ویزیت است که در این حوزه فعالیت دارد. در ادامه تمامی خدمات طراحی گرافیکی این شرکت به‌طور کامل معرفی شده‌اند.

خدمات طراحی آنلاین گرافیک

طرح کهن یکی از سایت‌هایی است که در زمینه ارائه خدمات طراحی گرافیکی سابقه و فعالیت گسترده‌ای داشته است. این سایت با همکاری خیلی از طراحان گرافیکی مطرح کشور، در تلاش است تا تمامی این خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

از جمله خدمات طراحی آنلاین گرافیکی می‌توان به طراحی کارت ویزیت، لوگو، برشور، بنر، تراکت و کاتالوگ اشاره کرد. همچنین، یکسری خدمات دیگر نیز هستند که این سایت به تمامی مشتریان خود ارائه می‌کند.

به‌عنوان مثال، صفحه‌آرایی و طراحی کتاب، پوستر تبلیغاتی، کاراکتر، استوری اینستاگرام و تابلوی فروشگاهی از دیگر خدمات این شرکت هستند. در ادامه این مقاله بیشتر با خدمات ارائه‌شده توسط این سایت آشنا خواهید شد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

برای اینکه بتوانید در برندسازی و رونق کسب‌وکار خود موفق باشید، یکی از گام‌های مهم، طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای است. به‌طوری که یکی از اصول تبلیغات و شبکه‌سازی، داشتن کارت‌های ویزیت حرفه‌ای و جذاب است.

اگر بتوانید یک کارت ویزیت باکیفیت طراحی کنید، تاثیر آن را در جذب مشتری خواهید دید. داشتن کارت ویزیت علی‌رغم دیجیتالی‌شدن اکثر کارهای تبلیغاتی، همچنان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

توجه داشته باشید امروز خیلی از شرکت‌ها در این زمینه فعالیت دارند. برای اینکه بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید، حتما باید کار طراحی این چنین کارتی را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

درصورتی‌که کارت ویزیت شما از جذابیت و کاریزمای خوبی برخوردار نباشد، نمی‌تواند در رسیدن به هدف‌تان کمک‌کننده باشد. اگر شما یک تیم غیرحرفه‌ای را انتخاب کنید، علاوه‌بر اینکه به هدف خود نمی‌رسید، بودجه خود را نیز هدر خواهید داد.

به همین دلیل، شما باید به‌دنبال بهترین سایت طراحی کارت ویزیت باشید تا با صرف کمترین هزینه، بهترین نتیجه را به‌دست آورید.

طرح کهن یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت داشته و در این سال‌ها توانسته با ارائه خدمات باکیفیت، محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد.

این شرکت با استفاده از اصول استاندارد، کارت‌های ویزیت حرفه‌ای طراحی کرده و تحویل شما می‌دهد. همچنین، با توجه به اینکه این مجموعه با یک تیم خلاق همکاری می‌کند، می‌تواند در جذب مشتری و افزایش سوددهی کسب‌وکارتان بسیار موثر باشد.

ذکر این نکته نیز اهمیت دارد که کارت ویزیت، هویت برند شما را به مشتری معرفی می‌کند. پس درصورتی‌که از جذابیت، طراحی و ارسال پیغام بیزینس خوبی برخوردار نباشد، مشتری نمی‌تواند ارتباط خوبی با برند شما برقرار کند.

سفارش طراحی آنلاین کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت چقدر است؟

یکی از مسائلی که صاحبان خیلی از کسب‌وکارها به آن توجه ویژه‌ای دارند، هزینه طراحی کارت ویزیت است. با توجه به اینکه خیلی از این کسب‌وکارها نوپا بوده و بودجه زیادی در اختیار ندارند، باید به‌دنبال طراحانی باشند که با هزینه مناسب این کار را انجام دهند.

هزینه ارائه ‎چنین خدماتی، بسته به عوامل زیادی تعیین می‌شود. از جمله‌ پارامتر‌هایی که در قیمت کارت ویزیت تاثیرگذارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سایز کارت ویزیت

به‌طور معمول کارت‌های ویزیت سایز استانداردی دارند. اما گاهی ممکن است بسته به نظر کارفرما، این سایز کمی تغییر کند. معمولا هرچه سایز کارت ویزیت بزرگ‌تر باشد، هزینه طراحی و چاپ آن نسبت‌ به حالت استاندارد افزایش پیدا می‌کند.شما میتوانید سفارش طراحی کارت ویزیت خود را در طرح کهن ثبت کنید.

مدت‌زمان طراحی

به‌طور معمول طراحی یک کارت ویزیت حرفه‌ای، نیازمند خلاقیت بالایی است. طراح گرافیک برای اینکه بتواند یک کارت جذاب و باکیفیت ایجاد کند، باید زمان زیادی را به انجام این کار اختصاص دهد. در واقع، هر چه طراحی چنین کارتی از طراح وقت بیشتری بگیرد، احتمالا قیمت آن هم افزایش خواهد یافت.

تعداد دفعات ویرایش

به‌طور معمول بعد از طراحی کارت ویزیت، شرکت 4 تا 6 بار امکان ویرایش کارت را برای مشتری محفوظ می‌داند. اما اگر این تعداد بیشتر از این شود، احتمالا فرد باید هزینه‌ اضافی بابت ویرایش به طراح پرداخت کند.

طرح کهن یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که در این زمینه فعالیت داشته و می‌تواند کارت‌های ویزیت حرفه‌ای را در مدت خیلی کم به شما تحویل دهد. علاوه‌بر این نیز، این سایت تعرفه طراحی چنین کارت‌هایی را به‌صورت منصفانه تعیین کرده است.

به‌طور معمول اکثر کارت‌هایی که توسط این شرکت طراحی می‌شوند، ظرف 2 و نهایتا در 3 روز کاری به مشتری تحویل داده می‌شوند. هزینه طراحی در این زمان کم نیز حدود 250 هزار تومان است.

طراحی آنلاین کارت ویزیت

طراحی لوگو را به چه سایتی بسپاریم؟

خیلی از کسب‌وکارها به اهمیت لوگو در برندسازی و ارائه هویت آن به برند توجه نمی‌کنند. این در‌حالی است که یک لوگوی خاص و جذاب، به‌راحتی می‌تواند در افزایش سوددهی کسب‌وکار شما موثر واقع شود.

لوگو به‌عنوان یک نماد در ذهن مخاطب شکل گرفته و سبب می‌شود تا مشتری بهتر بتواند با کسب‌وکار شما ارتباط برقرار کند. در واقع طراحی لوگو، بهترین و موثرترین راه نمایش برند شماست.

نکته‌ای که قبل از طراحی یک لوگو باید به‌خاطر بسپارید، خلاقانه‌بودن آن است. به همین دلیل، قبل از اینکه این کار را به یک تیم طراحی بسپارید، حتما در مورد سابقه و خلاقیت آن تحقیق کنید.

طرح کهن با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه طراحی لوگو، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیشنهادی برای شما باشد. این تیم یک لوگوی کاملا انحصاری برای شما طراحی می‌کند که از جذابیت زیادی برخوردار است.

سفارش طراحی گرافیک

طراحی برشور، بهترین ابزار بازاریابی

برشور به‌طور معمول در چندین صفحه برای معرفی خدمات یا محصولات مختلف طراحی می‌شود. این روش تبلیغاتی بیشتر زمانی استفاده می‌شود که یک کسب‌وکار بخواهد روی چندین محصول یا خدمات خاص و منتخب تمرکز کند.

در واقع با طراحی برشور حرفه‌ای، می‌توان چندین محصول منتخب را با شیوه‌ بسیار موثر به مخاطبان معرفی کرد. اگر برشوری که طراحی می‌کنید از جذابیت خوبی برخوردار باشد، می‌توانید در زمان خیلی اندک، تاثیر آن را در افزایش میزان فروش محصولات خود مشاهده کنید.

تیم‌هایی که در طراحی برشور مهارت و خلاقیت خوبی دارند، معمولا سعی می‌کنند توضیحات هر محصول را به‌صورت خیلی مختصر بیان کنند. به‌گونه‌ای که مخاطب با خواندن ویژگی هر محصول خسته نشود.

در کنار آن، بیشتر تمرکز در قراردادن تصاویر باکیفیت و جذاب است. با این کار، می‌توان تاثیر زیادی روی ذهن مخاطب گذاشت تا بهتر جذب محصول یا خدمات شما شود.

این روش تبلیغاتی علی‌رغم اینکه می‌تواند اطلاعات کاملی به مشتریان ارائه کند، یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی ‌به‌‌شمار می‌رود.

درصورتی‌که می‌خواهید علاوه‌بر طراحی کارت ویزیت، یک برشور جذاب و ‌حرفه‌ای داشته باشید و با آن تفاوت چشم‌گیری در افزایش فروش محصولات خود مشاهده کنید، می‌توانید این کار را به تیم پرقدرت طرح کهن بسپارید.

سفارش طراحی برشور

طراحی کاتالوگ، مهم‌ترین وسیله تبلیغاتی

در کنار طراحی کارت ویزیت، کاتالوگ نیز از دیگر ابزارهای تبلیغاتی به‌شمار می‌رود. طراحی حرفه‌ای کاتالوگ می‌تواند با ارائه اطلاعات بهتر درباره محصول یا خدمات شرکت، باعث ارتباط بهتر بین کسب‌وکار شما و مشتری شود.

کاتالوگ در واقع شامل تمام محصولات یک شرکت می‌شود و باید طوری طراحی شود که مشتری بتواند به اطلاعات مختصر همه آنها دسترسی داشته باشد.

درصورتی‌که کاتالوگ با اصول استاندارد طراحی شود، می‌تواند به‌طور چشمگیری در جذب مشتری نقش داشته باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های چنین چیزی، ساده‌بودن و درعین‌حال، جذابیت آن است.

درصورتی‌که مهارت کافی در طراحی یک کاتالوگ حرفه‌ای و جذاب ندارید، می‌توانید با برون‌سپاری آن به هدف خود دست یابید. طرح کهن بهترین شرکتی است که می‌تواند این ابزار تبلیغاتی را به بهترین شکل و کم‌ترین قیمت ممکن بربای شما طراحی کند.شما میتوانید نمونه طراحی کاتالوگ توسط سایت طرح کهن را درصحفه نمونه کار مشاهده  کنیدو

به‌طور معمول هزینه طراحی  کاتالوگ چنین چیزی در این سایت، از 550000 تا 1500000 تومان متغیر است. بسته‌ به اینکه چه کاتالوگی نیاز دارید، هزینه آن می‌تواند روند افزایشی یا کاهشی داشته باشد.

سفارش طراحی کاتالوگ

طراحی تراکت، یک راه ارزان برای تبلیغات

شاید در کنار طراحی کارت ویزیت، یکی از ارزان‌ترین روش‌هایی که بتوان یک کسب‌وکار، خدمات یا محصول را تبلیغ کرد، طراحی تراکت باشد. با توجه به اینکه اندازه این برگه می‌تواند به‌دلخواه شما تنظیم شود، دیگر نگرانی از بابت هزینه آن وجود نخواهد داشت.

برخی از شرکت‌ها از چنین ابزاری برای ارائه اطلاعات درباره نحوه استفاده از یک محصول بهره می‌گیرند. همچنین، خیلی از کسب‌وکارها برای اطلاع به مشتریان درباره تخفیفات فوق‌العاده، از چنین برگه تبلیغاتی استفاده می‎کنند.

در چنین برگه‌ای با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از آن را تصاویر تشکیل می‌دهند، باید در انتخاب آنها دقت کرد. علاوه‌بر این نیز، اطلاعاتی که روی آن نوشته می‌شود، باید مختصر و در عین‌حال مفید باشد.

همچنین، معمولا باید محتوای نوشته‌شده روی آن را طوری انتخاب کرد که مشتری دلیلی برای خرید محصول یا استفاده از آن خدمت داشته باشد. به‌عنوان مثال، درصورتی‌که محدودیت زمان برای تخفیف یک کالا قرار دهید، می‌توانید مشتری را برای اقدام به‌موقع ترغیب کنید.

طرح کهن با داشتن یک تیم متخصص و مجرب در زمینه طراحی تراکت ، می‌تواند گزینه مناسبی برای انجام این کار باشد. شما می‌توانید با ثبت سفارش، تراکتی همگام با نیاز و هدف خود دریافت کنید.

این شرکت هزینه انجام این خدمات را به‌نسبت بقیه همتایان خود، منصفانه‌تر در نظر گرفته است. هزینه طراحی تراکت در این شرکت بین 250 تا 350 هزار تومان تعریف شده است.

 

طراحی تراکت

طراحی بنر برای جذب مشتری

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی در جذب مشتری داشته باشد، طراحی بنر حرفه‌ای است. بنرها معمولا در اندازه بزرگی طراحی می‌شوند.

داشتن چنین ویژگی سبب می‌شود تا نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی در شهر، این روش بیشتر توجه مخاطب را به خود جلب کند. به همین دلیل، خیلی از کسب‌وکارها برای افزایش میزان موفقیت و فروش محصولات خود، از چنین ابزاری استفاده می‌کنند.

طرح کهن با ارائه خدمات طراحی بنر به مشتریان خود، این امکان را فراهم کرده تا با هزینه خیلی کمتر نسبت به بقیه شرکت‌ها، بنر مد نظر خود را طراحی کنید.

این شرکت برای مشتریان خود این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی و با مراجعه به وب‌سایت رسمی آن، سفارش طراحی خود را ثبت و بعد از مدت کوتاه آن را دریافت نمایند. این خدمات علاوه‌بر کار طراحی کارت ویزیت ارائه می‌شود. علاوه‌بر این نیز، درصورتی‌که نیاز به اعمال تغییراتی در بنر داشته باشید، این سایت این امکان را به شما داده است.

سفارش طراحی بنر

طراحی تابلو فروشگاهی

اگر صاحب یک فروشگاه هستید، احتمالا به‎دنبال یک تابلوی جذاب برای سردر آن می‌گردید. چنین تابلویی نقش زیادی در جذب مشتری خواهد داشت.

خیلی از مشتریان زمانی که به‌دنبال یک فروشگاه برای دریافت خدمات مورد نظر خود هستند، با دیدن چنین تابلویی جذب آن می‌شوند.

علاوه‌بر این نیز، درصورتی که به‌دنبال برندسازی هستید، باید بتوانید با طراحی یک تابلوی جذاب برای مشتریان، در این امر موثر واقع شوید. طراحی تابلوی فروشگاهی علاو‌ه‌بر جذب مشتری، می‌تواند در ظاهر فروشگاه شما نیز نقش موثری داشته باشد.

طراحی تابلوی فروشگاهی می‌تواند باعث دوام برند شما در ذهن مخاطب شود. این روش تبلیغاتی با توجه به اینکه متعلق به فروشگاه خود شماست، می‌تواند به‌عنوان یک تبلیغات محیطی بادوام در نظر گرفته شود.

تابلوی فروشگاهی باید از جذابیت گرافیکی خوبی برخوردار باشد. با طراحی حرفه‌ای چنین تابلویی، می‌توانید از یک تبلیغات محیطی مناسب بهره‌مند شوید.

یکی از بهترین سایت‌هایی که می‌توان برای طراحی این‌گونه تابلو ثبت سفارش انجام داد، طرح کهن است. این سایت در 3 تا 4 روز، با قیمت حدودی 350 هزار تومان کار طراحی تابلوی فروشگاهی را انجام می‌دهد.

طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی منوی رستوران

اگر صاحب یک رستوران بزرگ و جذاب هستید، یکی از نکاتی که برای جلب توجه بیشتر باید به آن توجه کنید، داشتن یک منوی شیک است.

برای داشتن چنین منوی غذایی، نیاز دارید با طراحی منو بخش‌های مختلف، جذابیت آن را افزایش دهید. همچنین، باید تصاویر مناسبی برای انواع غذاهایی که در رستوران شما ارائه می‌شوند در نظر بگیرید تا مشتری برای خوردن آنها ترغیب شود.

برای اینکه بتوانید یک منوی شیک و متناسب با رستوران خود داشته باشید، می‌توانید کار طراحی آن را به شرکت طرح کهن بسپارید.

طراحی منو رستوان

جمع‌بندی

طراحی کارت ویزیت در کنار تمام روش‌های تبلیغاتی دیگر می‌تواند تاثیر زیادی در هویت‎‎بخشی به برند شما داشته باشد. اما طراحی آن به همین‌ سادگی که فکر می‌کنید نیست.

برای اینکه بتوانید از جذابیت و کیفیت طرح‌های گرافیکی مورد نیاز خود اطمینان داشته باشید، می‌توانید این خدمات را از سایت طرح کهن درخواست کنید.

این سایت از تیم فوق‌العاده‌ای تشکیل شده که در 10 سال فعالیتی که داشته، توانسته طرح‌های بسیار باکیفیت و شیکی در اختیار مشتری‌های خود قرار دهد.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو  طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
59

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر