انواع طراحی گرافیک

153
تاریخ به روز رسانی: 1402/04/27-15:32:12
انواع طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یک رشته چند رشته‌ای است که شامل انواع مختلفی از طراحی‌های گرافیکی است. در زیر به برخی از انواع طراحی گرافیکی اشاره شده است:
1. طراحی لوگو: شامل طراحی علامت و نمادهای بصری است که برای شناسایی یک شرکت، سازمان، موسسه، برند، محصول یا خدمت به کار می‌رود.
2. طراحی وب‌سایت: شامل طراحی و توسعه صفحات وب است که از طریق اینترنت قابل دسترسی هستند. این طراحی شامل طراحی ظاهر و کاربری وب‌سایت است.
3. طراحی بسته‌بندی: شامل طراحی بسته‌بندی برای محصولات است. طراحی بسته‌بندی با استفاده از رنگ، نوشتار، نماد، تصویر و فرم محصول، باید به مخاطبان پیام دهد.
4. طراحی کتاب: شامل طراحی صفحات کتاب، صفحه‌آرایی و تصویرگری است. طراحی کتاب باید متناسب با مضمون کتاب، نوع فونت، طراحی صفحات و جلد باشد.
5. طراحی تبلیغات: شامل طراحی برای تبلیغات محصولات یا خدمات است. طراحی تبلیغات باید متناسب با نوع کسب و کار، مخاطب و هدف تبلیغات باشد.
6. طراحی پوستر: شامل طراحی برای پوسترها است. طراحی پوستر باید با استفاده از رنگ، نوشتار، تصویر و فرم، پیام خود را به مخاطبان منتقل کند.
7. طراحی داخلی: شامل طراحی داخلی فضاها است. طراحی داخلی باید بهترین استفاده از فضا، رنگ، نور،
8. طراحی مجله: شامل طراحی صفحات مجلات، صفحه‌آرایی و تصویرگری است. طراحی مجله باید بهترین استفاده از فضا، رنگ، نور، تصویر و متن باشد.
9. طراحی بنر: شامل طراحی بنرها برای تبلیغات آنلاین است. طراحی بنر باید با استفاده از تصاویر، متن و طرح‌بندی مناسب، مخاطبان را به خود جذب کند.
10. طراحی کارت ویزیت: شامل طراحی کارت‌های ویزیت برای شناسایی یک فرد، شرکت یا سازمان است. طراحی کارت ویزیت باید با استفاده از رنگ، نوشتار و تصویر، بهترین پیام را به مخاطبان منتقل کند.
11. طراحی فریم: شامل طراحی فریم‌ها برای عکس‌ها، نقاشی‌ها و تصاویر دیگر است. طراحی فریم باید با استفاده از رنگ، فرم و نوشتار، بهترین استفاده را از تصاویر داشته باشد.
12. طراحی کارت پستال: شامل طراحی کارت پستال برای ارسال پیام به دوستان، خانواده و همکاران است. طراحی کارت پستال باید با استفاده از رنگ، تصویر و متن، بهترین پیام را به گیرنده منتقل کند.
13. طراحی فرش: شامل طراحی فرش‌های دستبافت و ماشینی است. طراحی فرش باید با استفاده از رنگ، نوع بافت و نقش، بهترین شکل را برای فرش فراهم کند.
14. طراحی جلد کتاب: شامل طراحی جلد کتاب برای جذب خوانندگان است. طراحی جلد کتاب باید با استفاده از تصویر

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
99

1402/08/18-09:55:50

قیمت طراحی کارت ویزیت بستگی به عواملی دارد که قبل از بیان این موارد و قیمت طراحان برای طراحی، توضیحی در مورد اینکه کارت ویزیت چیست و به چه هدفی کارت ویزیت طراحی می‌شود و در کارت ویزیت چه مشخصاتی قید می‌شود می پردازیم.

ادامه ی مطلب
نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
89

1402/08/16-19:57:41

چه در حال برنامه‌ریزی نمایشگاه یا غرفه خود باشید، یا به دنبال افزایش تبلیغات و برند سازی در فروشگاه یا دفتر هستید، بنرهای استندی راهی فوق‌العاده برای انتقال پیام شما هستند. مطمئنا با دانستن نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ جذب مخاطب بیشتری دارید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر