خدمات طراحی آنلاین گرافیک وفروش طرح لایه باز گرافیکی

128
تاریخ به روز رسانی: 1402/04/27-15:47:31
خدمات طراحی آنلاین گرافیک وفروش طرح لایه باز گرافیکی

خدمات طراحی آنلاین گرافیک وفروش طرح لایه باز گرافیکی -طرح کهن

آیا برای کسب و کار و خدمات خود به دنبال طراحی لوگو یا کارت ویزیت هستید؟ اگر پاسخ به این سوال مثبت است ما به شما طراحی آنلاین را پیشنهاد می دهیم. وب سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که یکی از بهترین آن ها طرح کهن است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا ضمن معرفی خدمات این وب سایت درباره آن ها اطلاعات کامل را نیز ارائه دهیم‌. در این صورت می توانید یک تصمیم عالی برای طراحی موارد مختلف تبلیغاتی کسب و کار خود بگیرید‌.

منظور از طراحی اختصاصی وب سایت طرح کهن چیست؟

تمامی کسب و کارها به چند دلیل مهم نیاز به طراحی لوگو و طراحی کارت ویزیت یا بروشور و کاتالوگ دارند‌. اول از همه این عمل باعث ایجاد برندسازی و یک تصویر حرفه ای شده و کسب و کار را از سایر رقبای خود متمایز خواهد کرد. به عنوان مثال یک لوگوی منحصر به فرد و البته جذاب باعث جلب توجه مشتری شده و او به راحتی می تواند تشخیص دهد که در حال برقرار ارتباط با چه شرکتی است.

 هم چنین طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ می تواند به عنوان یک ابزار برای بازاریابی و ارتباط موثر در نظر گرفته شود. به همین دلیل است که شما می توانید در بخش طراحی اختصاصی وب سایت طرح کهن برای تمامی این انواع یک طراحی منحصر به فرد داشته باشید.

 طراحی اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر دانش و تجربه طراح گرافیک، علایق و خواسته های خود را هم در طرح مورد نظر به کار بگیرید. علاوه بر طراحی کاتالوگ و دیگر اقلام، شما می توانید برای دیگر جنبه های کسب و کار خود نیز طراحی اختصاصی داشته باشید. به عنوان مثال اگر در شبکه های اجتماعی صفحاتی برای تبلیغ خدمات و محصولات خود ایجاد کرده اید، طراحی برای یکپارچه شدن این موارد نیز در وب سایت طرح کهن در نظر گرفته می شود.

طرح لایه باز، خدمتی دیگر از وب سایت طرح کهن

علاوه بر سفارش طراحی اختصاصی که به صورت منحصر به فرد در زمینه طراحی آنلاین انجام می شود، شما می توانید در صورت نیاز طرح لایه باز را هم انتخاب کنید. منظور از طراحی لایه باز، الگوهای آماده ای است که معمولا با فرمت PSD ذخیره شده و برای پرینت آماده هستند.

شما می توانید با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه، هر کدام از این طرح ها را از وب سایت طرح کهن دانلود کرده و یک طراحی فوری و ارزان داشته باشید. اگر شما به فتوشاپ وارد بوده و امکان طراحی را دارید، طرح های لایه باز به  در این زمینه کمک کننده است. در این صورت شما می توانید طراحی لوگو و کارت ویزیت خود را انجام داده و به بهترین شکل کاتالوگ و برشور های خود را نیز در اختیار داشته باشید.

 البته بهتر است این موضوع را هم به خاطر بسپارید که در بخش طرح لایه باز سایت طرح کهن می توانید طرح های رایگان را هم دانلود کنید. ممکن است هنوز در ابتدای کسب و کار خود باشید و سرمایه زیاد برای سفارش طرح های اختصاصی و چاپ ها با هزینه بالاتر را در اختیار نداشته باشید. به همین دلیل طرح لایه باز می تواند یک انتخاب مقرون به صرفه باشد. شما می توانید یا با استفاده از دانش خود طراحی های خود را انجام دهید یا از افراد دیگر در کسب و کار خود برای آن کمک بگیرید.

چطور سفارش خود را در طرح کهن ثبت کنیم؟

حال که با دو بخش اصلی از وب سایت طرح کهن برای طراحی لوگو یا طراحی کاتالوگ و غیره آشنا شدیم، نیاز است بدانیم که چطور می توان به عنوان یک کسب و کار از خدمات این وب سایت استفاده کرد. برای این کار ابتدا باید انتخاب کنید که سفارش اختصاصی از این وب سایت دارید یا قصد دارید از طرح لایه باز استفاده کنید.

 سفارش های اختصاصی بیشتر برای کسب و کارهایی است که تخصصی در تهیه بروشور و کاتالوگ یا کارت ویزیت ندارند. این افراد می توانند با انتخاب هر کدام از خدمات مورد نظر از بخش ثبت سفارش اختصاصی ابتدا درباره آن توضیحات لازم را بخوانیم. سپس اگر درباره آن سوالی داشته باشیم امکان پرسش آن از پشتیبانی آنلاین سایت وجود دارد.

 بعد از ثبت سفارش کار طراحی برای شما آغاز می شود. برای سفارش از طریق طرح لایه باز کافی است وارد بخش مشخص آن از سایت شده و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بعد از پرداخت هزینه می توان طرح مورد نظر را دانلود کرد. در این صورت شما می توانید طرح خود را روی این الگو پیاده کرده و طراحی کارت ویزیت یا طراحی لوگو را برای خود داشته باشید. البته امکان مشاهده نمونه کارها در وب سایت وجود دارد. یعنی می توان قبل از ثبت سفارش از کیفیت آن اطمینان حاصل کرد.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1402

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
99

1402/08/18-09:55:50

قیمت طراحی کارت ویزیت بستگی به عواملی دارد که قبل از بیان این موارد و قیمت طراحان برای طراحی، توضیحی در مورد اینکه کارت ویزیت چیست و به چه هدفی کارت ویزیت طراحی می‌شود و در کارت ویزیت چه مشخصاتی قید می‌شود می پردازیم.

ادامه ی مطلب
نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ و استند های نمایشگاهی

  • وبلاگ
  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
89

1402/08/16-19:57:41

چه در حال برنامه‌ریزی نمایشگاه یا غرفه خود باشید، یا به دنبال افزایش تبلیغات و برند سازی در فروشگاه یا دفتر هستید، بنرهای استندی راهی فوق‌العاده برای انتقال پیام شما هستند. مطمئنا با دانستن نکات مهم در طراحی بنر استند رول آپ جذب مخاطب بیشتری دارید.

ادامه ی مطلب