نکاتی برای سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

125
تاریخ به روز رسانی: 1403/01/06-15:44:45
نکاتی برای سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

تبلیغات جزء جدا نشدنی کسب و کار‌ها محسوب می‌شود و بروشور یک ابزار تبلیغاتی بسیار خوب برای فروش و بازاریابی است. سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای اگر در چاپخانه حرفه‌ای و معتبر ثبت شود موجب می‌شود به طور موثر توجه و علاقه مشتریان بالقوه را به شرکت شما جلب کند. بروشور فوری و حرفه‌ای می‌تواند ارتقای سازمان با بودجه كم را محقق سازد. این ابزار بازاریابی يكی از ابزارهای مهم بازاريابی به حساب می‌آید.

بروشور تبلیغاتی

بروشورها ابزارهای قدرتمند و مؤثر برای جذب و آموزش هستند و وقتی صحبت از بروشور می‌شود همه چیز در مورد طراحی است. زیرا طراحی عالی مخاطب شما را وادار می‌کند تا آن محصول را مورد ارزیابی قرار دهند. اما یک طرح بی‌ارزش در سطل زباله به پایان می‌رسد. بروشور نقش بسیار قاطع و مهمی در ساخت اعتماد میان شما و مشتریان را دارد و همچنین نقش آگاهی دهنده را ایفا می‌کنند.

سفارش طراحی بروشور

نکاتی برای  سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

 بعد از سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای  چاپخانه منتخب باید یک سری اطلاعات مهم از سفارش دهنده بگیرد. مانند:

  • شخصیت برند شما توسط کارشناس آن مجموعه باید شناخته شود.
  • شما به عنوان مشتری، ایده‌آل خود از بروشور حرفه‌ای را باید شرح دهید.
  • طراح باید از پیامی که برای بروشور در نظر گرفته‌اید آگاهی کامل پیدا کند.
  • بودجه خود را تنظیم کنید اینکه چقدر می‌خواهید هزینه کنید تا به بروشور حرفه‌ای برسید بسیار مهم است‌.
  • در طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای رعایت استانداردهای طراحی همگام با برند مهم است.

موارد گفته شده به اضافه خیلی از نکات دیگر در طرح کهن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. متخصصی که برای پروژه شما منصوب می‌شود بروشور  را از ابتدا تا انتها با همکاری و تعامل نزدیک با شما طراحی و به اجرا می‌رساند و در نهایت در کمترین زمان ممکن سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای آماده تحویل است.

نکاتی برای  سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

فاکتورهای که در طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

یک بروشور حرفه‌ای اثرات محسوسی بر بازاریابی و فروش محصولات می‌گذارد. برای داشتن یک بروشور مناسب این فاکتورها باید رعایت شوند:میتواندی مراحل طراحی برشور را درمقاله ای دیگه مطالعه کنید

·سایز

بروشور را می‌توان در هر سایز و ابعادی طراحی و تولید کرد. این محصول نیز مانند سایر اقلام چاپی، معمولا در استانداردهای متعارف و از پیش تعریف شده‌ای، طراحی می‌شود. به‌طور معمول دو سایز A4 و A5 پراستفاده‌ترین سایزهای بروشور هستند. بروشور خوب باید خوش دست باشد یعنی، نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ، باید به گونه‌ای باشد که مشتری به دلیل ابعادش از برداشتن آن منصرف نشود.

·جنس کاغذ

كاغذ گلاسه برای ساخت بروشور جزء بهترین انتخاب‌ است و به دو صورت مات و براق در اختيار شما قرار داده می‌شود. سلفون مات يا براق و استفاده از يووی بر روی آن باعث مات و يا براق شدن بروشور خواهد شد.  روکش دادن بروشور كاملا سليقه‌ای است، اما تجربه نشان داده استفاده از بروشور براق باعث جلب نظر بيشتری می‌شود.

·گرماژ

 علاوه بر جنس کاغذ انتخاب گرماژ صحیح هم دارای اهمیت است. کاغذ گلاسه مناسب‌ترین کاغذ و گرماژ ۳۰۰ بهترین انتخاب گرماژ بروشور است.

·لمینیت

 اعمال لمینیت بر روی بروشور می‌تواند آن را در برابر خراش‌ها، گسیختگی و خوردگی محافظت کند. لمینیت باعث درخشندگی و جذابیت بیشتر بروشور می‌شود.

·محتوا

محتوای بروشور می‌تواند هر چیز باشد اما تفاوت یک بروشور خوب با یک بروشور معمولی در محتوا مشخص می‌شود. محتوای بروشور حرفه‌ای خواننده را نسبت به مطالعه بروشور مجاب می‌کند.

·مخاطب

طراحی بروشور باید منعکس کننده مخاطبانی باشد که قصد دارید به آن‌ها دست یابند. اگر می‌خواهید بروشور را به افرادی که در حال حرکت هستند بدهید، مثلا اندازه آن بااهمیت می‌شود. برای سهامداران یا شرکای کلیدی، بروشور بسیار قوی و ضخیم با صفحات متعدد یا اندازه بزرگ‌تر مفید است. سن دریافت کننده، جایگاه اجتماعی، و مکان ارائه دادن بروشور را همیشه مدنظر داشته باشید.

تعداد لت

به خط‌ تا بروشور‌ها لت گفته می‌شود معمولا ۲ لت، ۳ لت و ۴‌ لت دارند. چاپ بروشور دو لت دارای يك خط تا است. بروشور سه لت دارای دو خط تا است که پر طرفدارترین نوع بروشور به شمار می‌رود. در نتیجه در طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای، بهتر است سايز و اندازه لت‌ها نيز با يكديگر هماهنگ باشند. به اين منظور اندازه كاغذ را بايد به طور مساوی بين لت‌ها  تقسيم بندی كرد. دقت داشته باشيد كه هر كدام از لت‌ها بايد 4 میلی‌متر از كناره‌ها و خط تا فاصله داشته باشند.

فاکتورهای که در طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

سفارش طراحی بروشور فوری

شاید گمان کنید بروشور فوری طراحی هدفمندی ندارد. اینکه بروشور شما چه می‌شود کاملا بسته به انتخاب شما دارد. زیرا باید روش‌های انتخاب چاپخانه و طراح خوب را بدانید تا بتوانید درست انتخاب کنید. سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای شما در طرح کهن با این  ویژگی‌ها آماده می‌شود.میتوانید نمونه طراحی بروشور که توسط تیم حرفه ای طرح کهن طراحی شده را در صحفه نمونه کار مشاهده کنید.

 

·خلاقیت

با ‌دقت به خصوصیات شما و محصول یا خدمات شما گوش می‌دهیم تا یک طرح منحصربه‌فرد و بازتاب‌ دهنده شخصیت برند شما ایجاد کنیم.

·جزئیات

طراحی بروشور با دقت و جزئیات انجام می‌شود. ما به‌تناسب رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، متن، همچنین ترتیب و اندازه المان‌ها توجه می‌کنیم تا یک بروشور با طرح جذاب ایجاد کنیم.

·برند

 در طراحی بروشور، همواره سعی می‌کنیم طرح ایجاد شده با هویت بصری برند شما همخوانی داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود بروشورهای شما به‌عنوان بخش جدا نشدنی از کسب‌وکار شما دیده شود.

·قالب

قالب‌های آماده در اکثر نرم‌افزارهای طراحی موجود است. به دلیل کمبود وقت در تولید بروشور فوری طراحان مجموعه ما از این نمونه‌ها به هیچ وجه استفاده نمی‌کنند.

سفارش طراحی بروشور فوری

برای چاپ سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای از چه روش چاپی استفاده‌ می‌شود؟

در چاپ بروشور فوری از دستگاه ديجيتال استفاده می‌شود. چاپ ديجيتال مناسب‌ترين گزينه برای چاپ بروشور در تيراژ پايين و دريافت آن در كوتاه‌ترين زمان ممکن ‏است. پس از چاپ فايل طراحی شده با چاپگر ديجيتال، فرآيند ايجاد خط تا و تا ‏كردن بوسيله دستگاه كريزينگ انجام می‌شود. در چاپ بروشور فوری به هیچ عنوان روش چاپی افست را نمی‌شود انتخاب کرد. چاپ افست نیازمند ساختن زینک است که چنین زمانی برای چاپ بروشور فوری وجود ندارد.

سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای

کلام آخر

سفارش طراحی بروشور تبلیغاتی فوری و حرفه‌ای در حوزه‌ی کاری شرکت طرح کهن قرار دارد. متخصصان ما مطمئن می‌شوند بروشور شما با ظاهر بصری کسب و کار شما مطابقت دارد و پیامی که به مخاطبان هدف شما ارسال می‌شود کاملاً واضح باشد.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو  طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
60

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر