طراحی ساک دستی ۳۹ نمونه ساک دستی همراه با نکات طراحی آن‌ها- طرح کهن

68
تاریخ به روز رسانی: 1403/04/10-20:29:55
طراحی ساک دستی ۳۹ نمونه ساک دستی همراه با نکات طراحی آن‌ها- طرح کهن

طراحی ساک دستی ۳۹ نمونه ساک دستی همراه با نکات طراحی آن‌ها


برای ارائه محصولات، تبلیغات، هدایا و برندسازی، ساک دستی اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت ساک دستی‌ها ماندگاری آن‌ها است که در منزل یا محل کار ما وجود دارد. در ‌ادامه می‌خواهیم شما را با‌ انواع طراحی ساک دستی آشنا‌ کنیم.
نکات کلیدی طراحی ساک دستی
تعدادی زیادی از افراد جامعه برای جا‌به‌جایی وسیله یا مواد ‌غذایی از ساک دستی استفاده می‌کنند. طراحی ساک دستی مشابه طراحی بسته‌بندی است، با ساک دستی می‌توانید محصول را با ‌نهایت زیبایی نشان دهید. پس باید ساک دستی با طراحی در‌خور و شایسته‌‌ای آراسته شود و متفاوت با بقیه ساک دستی‌ها باشد. برای اینکه شناخته‌ شوید حتما لوگو برند خود را بر‌ روی ساک دستی قرار‌ دهید. در‌ادامه چندین نمونه طراحی ساک دستی را در‌اختیار شما خواهیم گذاشت:

 

1. ساک دستی Bukvarius
 
برای طراحی این ساک دستی از ویژگی‌های بصری و بازی استفاده شده است که این نوع ساک دستی کیف مدرسه‌ای به‌حساب می‌آید. وجود نام برند در این کیف نشان دهنده درس‌های ترسیم و قانون‌هایی همراه با طنز است. این روش طراحی موجب می‌شود تا افراد قوانین را در‌ نظر گرفته و یاد بگیرند.مشاهده نمونه طراحی ساک دستی که توسط تیم حرفه ای طرح کهن طراحی شده.

ساک دستی Bukvarius

2. ساک دستی Eco Bag
 
طراحی این‌ نوع از ساک دستی‌ها از طبیعت الگو گرفته شده است. کسانی که دوستدار طبیعت هستند حتما جذب این نوع کیف‌ها می‌شوند. همان طور که در‌ تصویر می‌بینید دانه‌هایی که در داخل گیاه وجود دارد متفاوت هستند و این گیاهان هر‌کجا که قرار گیرند به عنوان گیاه بابونه یا شبدر می‌رویند.

3. ساک دستی Chick Chirik
 
متریال مورد‌ استفاده برای این نوع ساک از کاغذهایی مثل کرافت و جوت که بازیافت می‌شوند است. این ساک‌های دستی نرم و طبیعی و همراه با حس‌ گرما هستند. Chick Chik با‌ هدف ارائه لحظاتی شاد این ساک دستی‌‌ها را طراحی کرده تا با هدف هدیه دادن استفاده شود.

طراحی ساک دستی خاص


4. ساک دستی تحویل سوشی
 

به دو حوله کاغذی تاشو که حالت یک ستاره نینجا هست ساک دستی تحویل سوشی می‌گویند. این بسته‌ها وقتی در بالای یکدیگر قرار می‌گیرند یک نوع اریگامی را تشکیل می‌دهند. این نوع ساک دستی برای حمل وسیله‌هایی که وزن زیادی ندارند مناسب است چون جنس آن‌ها از کاغذ تقریبا نازکی است.

ساک دستی تحویل سوشی


5. ساک دستی و کاغذ بسته‌بندی Salling
 

ساک دستی و کاغذ بسته‌بندی Salling

استفاده از کیف و کاغذ بسته‌بندی به‌صورت ست برای هر فردی خوشایند است پس این نوع طراحی ساک دستی بسیار خلاقانه است. این طراحی توسط برند salling که فروشگاهی در دانمارک است اجرا شده و از این کیف‌ها و کاغذها برای انواع بسته‌بندی‌ها و حمل وسیله‌های خریداری شده استفاده می‌شود.
6. کیف یا همان ساک دستی Embalagem Ama Terra
 
برای طراحی این ساک دستی از حالت موزاییک مانند استفاده شده است. وجود تصاویر کوچک موجب جذاب شدن این نوع کیف شده است. همچنین وجود اثراتی از طبیعت در این طراحی باعث می‌شود بیشتر افراد و همچنین افراد طبیعت دوست به این نوع کیف دستی جذب شوند.

کیف یا همان ساک دستی Embalagem Ama Terra


7. ساک دستی BIGBAG
 
این نوع از ساک دستی از کاغذهایی که بازیافتی هستند و بدون استفاده از چسب ساخته می‌شوند. با ‌اینکه از کاغذهای بازیافتی ساخته می‌شود ولی ظاهرش در عین سادگی شیک و خاص است. این نوع کیف‌ها در سایز‌های متفاوت تولید می‌شوند و برای حمل وسیله‌های سبک بسیار کاربردی هستند.

ساک دستی BIGBAG


8. ساک دستی برای عاشقان غذا
 
همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید روی تخته سیاه حروفی کوچک و بزرگ طراحی شده که توسط یک گچ نوشته‌شده است. این نوع طراحی ساک دستی که از تخته سیاه‌ مدرسه الهام گرفته شده، ممکن است برای هر ‌فردی که با این نوع تخته‌ها خاطره دارد جالب باشد. این طراحی خلاقانه نشان دهنده این است که مواد غذایی در گذشته طبیعی‌تر و سالم‌تر بودند. شما می‌توانید با چاپ پاکت‌هایی طبق سلیقه کسانی که عاشق غذا هستند، مخاطب و مشتری زیادی به‌دست آورید.

ساک دستی برای عاشقان غذا


9. کیف یا ساک دستی طراحی فروشگاه
 
این نوع کیف دستی ظاهری شیک و مدرن دارد. لوگو روی کیف به شکل قهوه‌ای برجسته حک شده است. امروزه انواع ساک ‌دستی‌ها با طراحی‌های مختلف که بسیار جذاب هستند تولید می‌شود ولی ساکت دستی که در تصویر می‌بینید همواره مخاطبان زیادی دارد.

کیف یا ساک دستی طراحی فروشگاه


10. طراحی کیف‌دستی خرید RUDI
 
در ‌تصویر تعداد چین‌‌های این نوع ساک دستی مشخص است. وجود این چین‌ها موجب انعطاف‌پذیری بالای ساک می‌شود. چین‌ها برای مقاومت بیشتر کیف ضروری هستند، ولی باز‌ هم با‌ وجود این حالت طراحی تاشو، جزء طراحی‌های ساده محسوب می‌شوند.

طراحی کیف‌دستی خرید RUDI


11. کیف یا سینی کاغذی مکدونالد
 
همان طور‌ که مشاهده می‌کنید برای طراحی ساک دستی مخصوص مکدونالد‌ از روشی خاص استفاده شده که وقتی ساک را باز کنید، تبدیل به سینی می‌شود. وجود این کیف‌ها ممکن است افراد زیادی را به‌ خوردن‌ مکدونالد تشویق کند و جالب‌تر این است که هر‌ک دام از این کیف‌ها بعد از باز‌شدن به شکل‌های متفاوت تبدیل می‌شوند.

کیف یا سینی کاغذی مکدونالد

12. طراحی ساک دستی Perrakis
 
در ‌تصویر نوشته‌ای که بر‌روی کیف وجود دارد مشخص است، که یک اصطلاح یونانی است و با‌ وجود نوشته یونانی موجب می‌شود افراد زیادی که به این اصطلاح و یا زبان یونانی علاقمند هستند جذب این نوع ساک دستی شوند. پس اصول طراحی ساک دستی و استفاده از خلاقیت برای طراحی ساک دستی امری ضروری است. می‌بینید که با به‌کار‌ بردن یک خلاقیت کوچک ممکن است مخاطبان زیادی جذب کند.

طراحی ساک دستی Perrakis


13. طراحی ساک دستی Carlsberg برای نوشیدنی
 
طراحی این کیف طوری است که موجب جلب‌توجه می‌شود و می‌توانید در تصویر مشاهده کنید این کیسه طوری طراحی ‌شده که یک نوع جعبه حمل نوشیدنی به‌چشم می‌آید. پس با استفاده از خلاقیت، نتیجه مثبتی برای طراحی این نوع ساک دستی ایجاد شده است.

طراحی ساک دستی Carlsberg برای نوشیدنی


14. طراحی ساک دستی خرید
 
طراحی ساک دستی فروشگاه‌های مدرن باید با‌ دقت بیشتری انجام شود چون امروزه افراد جامعه به خصوص جوانان جذب فروشگاه‌هایی می‌شوند که ظاهری شیک و مدرن داشته باشند. ساک دستی مدرن هم از این موضوع مستثنی نیست.

طراحی ساک دستی  خرید

15. طراحی ساک دستی اعتبار نامه‌های زیست محیطی
 
برای طراحی این نوع ساک دستی از کاغذهای بازیافت شده و جوهر‌های گیاهی استفاده می‌شود که در تصویر می‌توانید مشاهده کنید و در این طراحی  از پیام‌ها، برای تبلیغ چاپگر استفاده شده است.
16.  طراحی ساک دستی پارچه‌ای
 
یک نوع دیگر از انواع ساک دستی‌ها، نوع پارچه‌ای است که این کیف هم زیبایی خاص خودش را در عین سادگی دارد و استفاده از آن آسان است. مزیت این ساک دستی ماندگاری بالا آن به نسبت ساک دستی‌های کاغذی است.
17.  طراحی ساک دستی Nikolai Gogol
 
تعدادی از کارت‌‌های پستال در این کیسه‌های کاغذی گنجانده شده که این کیسه، پوششی از ابریشم دارد. پس زمانی ‌که این کیف باز می‌‌شود موجب خوشحالی فرد مورد ‌نظر خواهد ‌شد مانند کسی که انگار هدیه کوچک گرفته‌اند.
18. طراحی ساک دستی با‌الهام گرفتن از بسته‌بندی هامبورگ

طراحی ساک دستی با‌الهام گرفتن از بسته‌بندی هامبورگ


 
از ظاهر هر کیف دستی می‌توانید متوجه شوید که برای چه کاری طراحی شده است.‌ مثلا این نوع ساک دستی همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید برای موسسات هنری طراحی شده تا محصولاتشان را در آن قرار‌ دهند.
19. طراحی ساک دستی محصولات باغبانی EcoHome
 
برای ساخت این کیف‌دستی از الیاف بازیافتی استفاده شده‌ و همچنین  این کیف برای شرکتی که کارش تجارت محصولات بوم گردی است طراحی شده است. در تصویر می‌توانید ببینید که این نوع کیف دستی‌ها به صورت مستطیلی و عرض کمتر طراحی شده‌اند.
20. طراحی ساک دستی Green Whit Envy
 
یکی از بهترین کیف‌ها برای جا‌به‌جایی وسیله‌ها و همچنین برای فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها این کیف و یا ساک دستی است. بسیار جا‌دار و بزرگ بوده و همان طور که در تصویر می‌بینید طراحی خیره‌کننده‌ای هم دارد.
21. طراحی ساک دستی I like walking Barefoot
 
یکی دیگر از کیف‌های دستی با شعار (دوست دارم پا‌برهنه راه بروم) طراحی می‌شود که همان طور که در تصویر می‌بینید عکس یک نوع صندل روی کیف طراحی شده است. ممکن است طراح این کیف، دو هدف داشته باشد اول اینکه فرهنگ پیاده‌روی را ترویج دهد و همچنین برای حمل وسیله هنگام پیاده‌روی استفاده از این کیف‌ها را پیشنهاد دهد.

طراح بگ خلاقانه

22.  طراحی ساک دستی MacBeth 
برای دعوت به نمایش کمدی تراژیک این نوع کیف‌ها طراحی می‌شود که الهام گرفته از نسخه غیر معمول شکسپیر است. برای طراحی این کیف از طراحی ابریشمی استفاده شده‌است.
23. طراحی ساک دستی کاغذی Audrey Q
 
برای طراحی این نوع از کیف‌ها از کاغذی که مثل پلی‌اتیلن است و تراکم بالایی دارد استفاده می‌شود. این نوع ساک دستی سازگار با محیط زیست بوده و از جنس کربن است. این کیسه‌ها بعد از سوزاندن به آب و دی‌اکسید‌کربن تبدیل می‌شوند.
24. طراحی ساک دستی کاغذی قهوه‌ای
 
همان طور که در تصویر می‌بینید برای طراحی این کیف‌ها از کاغذهایی به‌رنگ قهوه‌ای استفاده می‌شود و وجود طراحی خاص که از طراحی درخت و پرنده و چوب نشات گرفته ممکن است نظر هر فردی را جلب کند. 
25. طراحی ساک دستی کاغذی سفارشی

طراحی ساک دستی کاغذی سفارشی

 
بری طراحی این کیف‌ها همان طور که از اسمش مشخص است طبق سلیقه شما طراحی و سفارشی‌سازی شده و برای ساخت این ساک‌‌ها از کاغذ‌سفید استفاده می‌شود.
26. طراحی ساک دستی کاغذی المشربیه هتل Millennium
 
در تصویر کیف دستی‌های مخصوص هتل Millennium  را مشاهده می‌کنید که با ترکیب رنگ سفید و کاهی و به‌کار‌ گیری لوگو و کلمه المشربیه آن را تزئین کرده‌اند.
27. طراحی کیف دستی کفش Harpers
 
طراحی این کیف که مخصوص کفش است با‌ استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید و قرار‌ گیری اسم برند در وسط ساک طرحی منحصر‌به‌فرد را به وجود آورده است. برای طراحی کفش همان طور که در تصویر مشخص است کیف‌ها با عرض بیشتری طراحی می‌شوند.
28. طراحی ساک دستی Durance
 
برای شرکت‌های آرایشی و بهداشتی که منشاء متریال اولیه آن‌ها از طبیعت است این نوع طراحی فوق‌العاده است. در تصویر می‌توانید مشاهده کنید که چگونه کیف با برگ و زیتون و شکوفه‌های گل آراسته شده و می‌تواند برای مخاطب بسیار خوشایند باشد.

طراحی ساک دستی Durance


29. طراحی ساک دستی تبلیغاتی
 
برای طراحی کیف‌های تبلیغاتی حتما نام برند شما بر ‌روی کیف باید حک شود مانند تصویر که در گوشته پایین سمت راست مشاهده می‌کنید. 
30. طراحی ساک دستی لامپ
 
برای فروش لامپ باید کیف‌هایی طراحی شود، یک نمونه از روش‌های طراحی را در تصویر می‌بینید که بر روی جلد کیف از تصویر آباژور استفاده کرده و رنگ کیف تماما کاهی است. در بالای کیف به‌جای استفاده از بند، جای دست را روی خود ساک طراحی کرده است.

طراحی ساک دستی لامپ

31. طراحی ساک دستی خرید برای پاساژ‌های مختلف
 
در تصویر بالا می‌بینید که برای پاساژ‌های مختلف انواع ساک دستی طراحی می‌شود که این تصویر نشان می‌دهد که این کیف برای اهدای جوایز در مسابقات پاساژ طراحی شده است.
32. طراحی ساک دستی هتل C/O

طراحی ساک دستی هتل C/O

برای طراحی ساک دستی هتل C/O تقریبا از طرح‌های قدیمی الهام گرفته و اسم هتل را به‌صورت بزرگ در یک طرف کیف قرار‌ داده و حتی می‌توانید در این طراحی از سال تاسیس هم استفاده کنید و روی ساک دستی به‌کار ببرید.
33. طراحی ساک دستی کاغذی Jebsen & Jessen
 
به صورت بسیار ساده و از کاغذ تماما سفید استفاده‌ شده و برند و لوگو مخصوص به شرکت و همچنین مزیت‌های این برند را در پایین به‌صورت شاخه‌ای به کار ‌برده است.
34. طراحی ساک دستی Marin Trail
 
این ساک دستی برای نمایش دادن حس مسئولیت Marin Trail طراحی شده‌ که از ترکیب رنگ کاهی و سبز استفاده کرده و نام برند هم در وسط نوشته شده است.
35. طراحی متفاوت ساک دستی
 
یک نمونه دیگر از طراحی‌های خاص ساک دستی که از هجوم کلمات انگلیسی در یک نقطه و همچنین استفاده از ترکیب رنگی جذاب بهره برده است را در تصویر می‌توانید مشاهده کنید. این ترکیب نتیجه خاصی را به ارمغان‌ می‌آورد، از این طراحی می‌توان