هزینه ، تعرفه و قیمت طراحی ساک دستی 1403 - طرح کهن

254
تاریخ به روز رسانی: 1403/02/04-18:54:22
هزینه ، تعرفه و قیمت طراحی ساک دستی 1403 - طرح کهن

هزینه ، تعرفه و قیمت طراحی ساک دستی 1403 - طرح کهن

ساک دستی برای حمل کالا و بسته بندی به ما کمک می‌کند و همچنین جایگاه خود را برای تبلیغات و ترویج برند و کسب و کار حفظ کرده است. ساک دستی به تنهایی در دست هر فردی حکم بیلبورد تبلیغاتی متحرک را دارد پس نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت شما دارد‌. این ابزار چند کاره در انواع جنس‌های پارچه‌ای، کاغذی، پلاستیکی و برزنتی وجود دارد. در این مطلب به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی ساک دستی خواهیم پرداخت و آن را شرح خواهیم داد.

قیمت طراحی ساک دستی

نوع کار مدت زمان اجرا قیمت

سفارش طراحی ساک دستی

 
3 یا 4 روزکاری 400.000 هزارتومان

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی

در این بخش به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی ساک دستی خواهیم پرداخت:

 

· ابعاد و سایز ساک دستی درخواستی

اگر ابعادی که شما برای طراحی ساک دستی در نظر گرفتید بزرگ‌تر از حد معمولی باشد باید طراحی بیشتری روی این ابعاد انجام شود پس هزینه طراحی بالاتر می‌رود. به عبارتی می‌توان گفت قیمت طراحی ساک دستی با ابعاد ساک دستی رابطه مستقیم دارد.

· تجربه طراح

ممکن است بعضی طراحان با تجربه به دلیل داشتن تجربه و خروجی بی نقص و با کیفیت بهتر، هزینه طراحی را بالاتر درخواست کنند. زیرا تجربه بالایی که دارند از بروز خطا و پایین آمدن کیفیت جلوگیری خواهد کرد.

· مدت زمان صرف شده

هر چه طراح زمان بیشتری را برای طراحی بگذارد هزینه طراحی بیشتر می‌شود. زیرا این امر به این معنا است که طراح یک طرح ویژه و اختصاصی را برای شما اجرا خواهد کرد.

قیمت طراحی شاپی بگ

·تعداد ادیت و ویرایش

طراح برای ویرایش طرح، تعداد محدودی مشخص می‌کند که اگر از این تعداد بیشتر ویرایش بخواهید قیمت طراحی ساک دستی بیشتر می‌شود. برای مثال در قرارداد اولیه طراح با شما بر سر  ادیت و اتود به تفاهم می‌رسد. اگر شما  اتود و ادیت یا بیشتر بخواهید باید مبلغی را بیشتر از آن چه طی شد بود پرداخت کنید.

·تعداد طرح های اولیه

طراح در ابتدای کار تعدادی طرح اولیه به شما نشان می‌دهد تا از بین آن‌ها پایه طراحی را انتخاب کنید. اگر شما درخواست بیشتری برای طرح داشته باشید قیمت طراحی ساک دستی بیشتر می‌شود.

·کیفیت طراحی

ساک دستی که یک روش تبلیغاتی است بهتر است طراحی آن با کیفیت بهتری انجام شود پس اگر خواهان کیفیت طراحی بهتری هستید باید هزینه بیشتری برای طراحی پرداخت کنید.

· زمان تحویل

اگر شما به عنوان مشتری بخواهید ساک دستی مورد نظرتان را زودتر از زمانی که یک طراح برای طراحی می‌گذارد تحویل بگیرید پس باید هزینه بیشتری بپردازید.

طراحی شاپین بگ

·  سفارش به صورت پکیج

اگر طراحی ساک دستی را به صورت پکیج سفارش دهید (مثلا در کنار ساک دستی، ماگ تبلیغاتی هم سفارش دهید) قیمت طراحی ساک دستی بیشتر می‌شود.

·  پیچیدگی طرح

اگر شما برای طراحی ساک دستی برندتان طرحی منحصر به فرد بخواهید، پس این طرح دارای پیچیدگی است و زمان زیادی را نیاز دارد تا طراحی شود در نتیجه هزینه طراحی هم بالاتر می‌رود.

مزایای استفاده از ساک دستی

حال که با عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی ساک دستی آشنا شدید بهتر است به بررسی مزایای آن نیز بپردازیم:

  • افزایش شناخت برند و کسب و کارتان: مثلا وقتی افرادی که از شما خرید کردند و ساک دستی برند شما را در اختیار دارند در طول روز از ساک دستی برند شما برای فعالیت‌های روزانه استفاده می‌کنند. چندین نفر لوگو و برند شما را می‌بینند و کنجکاو می‌شوند که درباره‌ی این برند اطلاعات بیشتر کسب کنند و به آسانی ساک دستی کسب و کار شما را ارتقا خواهد داد. ممکن است کسی که ساک دستی برند شما را در دست دارد از او در مورد برند روی ساک دستی سوال بپرسند، در نتیجه افراد زیادی با برند شما آشنا می‌شوند.شما میتوانید سفارش طراحی لوگو خود را در سایت طرح کهن ثبت کنید
  • فرصت خوب تبلیغات رایگان: شما با چاپ ساک دستی برند شرکت خود و قرار دادن آن در اختیار مشتریان، بسیاری از پیام‌ها و شماره تلفن و آدرس و در کل مشخصات و خدماتی که می‌توانید ارائه کنید را با کمترین هزینه ممکن در اختیار تعداد زیادی از مشتری خود قرار خواهید داد. فقط باید تمامی اطلاعاتی که می‌خواهید مخاطب ببیند و در دسترسش باشد را روی ساک دستی چاپ کنید و ارائه دهید. حتما این کار در طولانی مدت تاثیرات مثبتی روی شرکت و برند شما خواهد گذاشت.
  • فروش بیشتر: چاپ ساک دستی از روش‌های تبلیغ برند و کار شما است که با هدف جذب مشتریان طراحی می‌شود. وقتی شما به طور مداوم برای خرید به مشتری ساک دستی بدهید این امر موجب می‌شود بسیاری از مشتریان وفادار به برند شما شوند و به سمت شما باز گردند.
  • تضمین هزینه: شما به عنوان صاحب برند و شرکت ممکن است نگران این باشید که آیا هزینه‌ای که برای تبلیغات پرداخت کرده‌اید جبران می‌شود یا خیر؟ وقتی شما به مشتری ساک دستی به صورت رایگان می‌دهید، اول اینکه مشتریان شما را به عنوان شرکت و برندی می‌بینند که به مشتریان خود اهمیت داده و برای آن‌ها ارزش قائل است، پس قدردان خواهند بود و احتمالا در آینده برمی‌گردند. دوم اینکه اگر ساک دستی کیفیت خوبی داشته باشد از این کیف برای حمل وسیله‌های مورد نیازشان استفاده می‌کنند و این باعث می‌شود که شرکت و برند شما به صورت رایگان در جامعه دیده شود. در مدت زمان کوتاهی ساک دستی‌ها با افزایش فروش شما هزینه ساخت خودشان را جبران کرده به این روش بازاریابی آفلاین و تضمین شده می‌گویند.

هزینه طراحی ساک دستی

بایدهای طراحی ساک دستی

در این بخش از مطلب قیمت طراحی ساک دستی به بررسی برخی از بایدها و نبایدهای طراحی ساک دستی خواهیم پرداخت:

  • طراحی ساک دستی باید دوستانه و جذاب باشد: نیاز نیست برای طراحی ساک دستی برندتان از طراح‌های خیلی هزینه بر استفاده کنید همین که در حدی باشد که مشتری برای چندین بار استفاده کند و برند و لوگو شرکت شما روی آن باشد خوب و مقرون به صرفه است. اما اگر خودتان طراحی جذاب و پیچیده‌ای را می پسندید می‌توانید ساک دستی طبق سلیقه خودتان داشته باشید. مشاغل کوچک و خرده فروشی‌ها هم می‌توانند از کیسه‌ها برای تبلیغات برند‌شان استفاده کنند.
  • باید سازگار با محیط زیست باشد: ساک دستی های نایلونی زمان زیادی می‌برد تا تجزیه شوند و صدماتی به محیط زیست وارد می‌کند. اما ساک دستی هایی که در محیط زیست سریع‌تر به نسب ساک دستی پلاستیکی تجزیه می‌شوند ساک دستی‌های کاغذی هستند که استفاده از جنس کاغذ می‌تواند یک نکته مثبت برای تبلیغات شما باشد.مشاهده نمونه طراحی ساک دستی توسط تیم حرفه ای طرح کهن.

سفارش طراحی شاپین بگ

سخن پایانی

در زمان قدیم برایشان مهم نبود وسیله هایشان را در چه نایلون یا کیسه‌ای حمل می‌کنند و استفاده از ساک دستی‌ها به نسبت امروزه رایج نبود. امروزه همه افراد به خصوص سنین جوان و نوجوان اهمیت زیادی به ساک دستی می‌دهند. در نتیجه بهتر است ساک دستی که طراحی می‌کنید کیفیت خوبی داشته باشد تا چندین بار مورد استفاده قرار گیرد. پس اگر شما به عنوان یک شرکت یا برند، زمان خرید مشتری، ساک دستی برند خودتان را به مشتری بدهید، مشتری ساک دستی را با خود در فعالیت‌های روزانه‌اش همراه دارد و بسیاری از افراد برند و شرکت و اطلاعات روی آن را می‌بینند که تاثیر مثبت روی برند شما دارد. قیمت طراحی ساک دستی بستگی به عواملی دارد که در بالا گفتیم و برای مطلع شدن بهتر از قیمت‌ها می‌توانید با طراحان طرح کهن مشورت کنید.میتوانید لیست قیمت طراحی گرافیک طرح کهن را در صحفه تعرفه قیمت طراحی مشاهده کنید

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

طراحی سرنسخه پزشک جذاب با 10 نکته کاربردی- طرح کهن

طراحی سرنسخه پزشک جذاب با 10 نکته کاربردی- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
23

1403/03/30-16:28:24

سرنسخه پزشک، سندی رسمی و حاوی اطلاعات مهم پزشکی است که باید به وضوح و خوانایی کامل نوشته شود. اما فراتر از کارکرد صرفاً پزشکی، سرنسخه می‌تواند ابزاری برای ارتقای برندینگ و ایجاد حس اعتماد نزد بیمار نیز باشد.

 

ادامه ی مطلب
20 نکته کاربردی برای طراحی فولدر تبلغاتی  -طرح کهن

20 نکته کاربردی برای طراحی فولدر تبلغاتی -طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
16

1403/03/30-13:02:21

فولدرها ابزاری ساده اما کارآمد برای سازماندهی و ارائه اسناد، بروشورها و غیره هستند. یک فولدر با طراحی خوب نه تنها می‌تواند محتوای شما را مرتب نگه دارد، بلکه می‌تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی مؤثر نیز عمل کند و نام تجاری شما را ارتقا دهد.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر