مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی- طرح کهن

54
تاریخ به روز رسانی: 1403/03/13-10:55:22
مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی- طرح کهن

مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی

برای برندتان تبلیغات می‌کنید تا در بازار رقابتی دیده شوید پس این تبلیغات باید یک ویژگی بارز داشته باشد تا دیده شوند. به نظرتان جز طراحی خوب و چشم‌گیر گزینه مهم‌تری برای دیده شدن این عناصر وجود دارد. به نظر من خیر، نیست. اگر هم باشد به اندازه فاکتور طراحی مهم و با اهمیت نیست.  بهره‌مندی از خدمات گرافیکی اگر در مجموعه حرفه‌ای انجام شود تبلیغات شما در این صورت هدفمند و قاعدتا پول‌ساز خواهد بود. خدمات گرافیکی در زمینه‌های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند که این روزها بسیاری از افراد برای پیشبرد اهداف خود از این خدمات بهره می برند.

مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی

طراحی گرافیکی

 امروزه با رشد اینترنت و حضور گسترده کاربران مختلف در فضای مجازی، طراحی گرافیک نه به عنوان یک انتخاب بلکه یک نیاز  در میان کاربران و صاحبان کسب و کارها جای گرفته است. طراحی گرافیک هنری است که برنامه خلاق و منظمی برای حل یک مشکل یا رسیدن به اهداف خاص، ارائه می‌دهد. این کار شامل فرآیندی با استفاده از ارتباط تصویری بوده، که از طریق تصاویر، نمادها یا حتی کلمات انجام می‌گیرد. همان طور که می‌دانید بیشتر اطلاع‌رسانی‌ها، اخبار، معرفی کسب و کار، تولید محتوا و حتی سرگرمی‌ها با استفاده از عوامل بصری صورت می‌گیرند. پس  تمامی برندهای معتبر دنیا برای معرفی نمونه کارهای خود باید از این خدمات استفاده کنند. زیرا، عدم استفاده از این خدمات موجب عقب گرد در بازار رقابتی خواهد بود. بنابراین در دنیای تکنولوژی و شبکه‌های مجازی، بهره‌مندی از خدمات گرافیکی نقش ارزشمندی ایفا می‌کند.

مزایای استفاده از خدمات گرافیکی

خدمات گرافیکی

انجام خدمات گرافیکی بر عهده یک یا چند طراح گرافیست بوده که این خدمات شامل موارد متعددی از جمله خدمات گرافیکی طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ، پوستر، بروشور، خدمات چاپ برندینگ و... است. که برای ارائه این خدمات، طراح گرافیک با استفاده از المان های گرافیکی به طراحی تبلیغات می پردازند. تبلیغات با استفاده از المان های بصری و گرافیکی باعث می شود که برند و کسب و کار بهتر دیده شده و در ذهن مخاطبان ماندگار شود.  برای ایفای یک حضور موفق، کمک خواستن از یک طراح گرافیک خالی از لطف نیست. وی می‌تواند با طراحی محتواهای بصری شبکه‌های اجتماعی و نیز طراحی سایت به معرفی بهتر و بیشتر برند شما کمک کند.

سفارش طراحی کارت ویزیت

مزایای استفاده از خدمات گرافیکی

طراحی گرافیک نوعی هنر است و قصد دارد که پیام مورد نظر را به صورت بصری، در کوتاه‎ترین زمان و به بهترین وجه ممکن به اطلاع مخاطب برساند. قصد داریم در ادامه این مطلب، بیشتر در مورد مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی صحبت کنیم.

 • طراح از طریق اطلاعاتی که از شناخت رنگ، شناخت مخاطب و شناخت خدمت یا محصول شما دارد می‌تواند طراحی‌های هماهنگی خلق کند.
 • معرفی صحیح و شناساندن برند شما به مخاطب وظیفه‌ای است که یک طرح گرافیکی از عهده آن بر می‌آید.شما میتوانید سفارش طراحی لوگو خود را به طرح کهن بسپارید.
 • نکته مهم در هر بیزینس، ماندگار شدن در ذهن مخاطب است. برای محقق شدن، استفاده از یک المان بصری خاص، جذاب و مرتبط به همراه طراحی تبلیغاتی عالی راهکار خوبی است تا ماندگار شوید. بنابراین هر چقدر هم برای این کار هزینه کنید، در نهایت سود خواهید کرد. پس بهتر است طراحی خود را به یک طراح گرافیک مجرب و حرفه‌ای بسپارید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.
 • شما با کمک خواستن از یک طراح گرافیک و خدمات گرافیکی، برای خود و مشتریانتان ارزش و احترام خاصی قائل شده‌اید. زیرا مخاطب متوجه تفاوت طراحی حرفه‌ای و معمولی می‌شود. استفاده از تبلیغات و المان‌های جذابی که کسب و کار و بیزینس شما را معرفی کنند به مخاطب حس اعتماد بیشتری می‌بخشد. به علاوه اینکه این موارد، اعتبار و ارزش بیشتری به برند شخصی شما می‌دهند.
 • یک طرح گرافیکی جذاب قطعا محصول باکیفیتی را معرفی و ارائه می‌کند. به سبب همین جلوه‌ی بصری، مشتریان بیشتری جذب خواهد کرد، که می‌تواند آمار فروش و درخواست خدمات شما را به طور حیرت‌انگیزی بالا ببرد.
 • همان طور که گفتیم، طراحی گرافیک یک راه بسیار قدرتمند در زمینه ارائه محتوا به مخاطب است. در گرافیک می‌توان یک مفهوم عظیم را تنها با یک تصویر به مخاطب تفهیم کرد. انتقال مفهوم از این راه، علاوه بر جذابیت، بسیار آسا‌ن‌تر و سریع‌تر از راه‌های دیگر است، زیرا حافظه دیداری قدرت بیشتری دارد.
 • در یک طرح گرافیکی، رنگ‌ها، سبک نوشته‌ها (فونت) و المان‌های مختلف می‌توانند مفاهیم و محتواهای متنوع و گوناگونی را ایجاد و بسته به نیاز مخاطب، به او القا کنند.
 • طراحی گرافیکی احساسات را برانگیخته و شما را در بین رقبای دیگر، مورد توجه قرار می‌دهد. همچنین مشتری را به ارتباط با شرکت شما ترغیب می‌کند. تاثیری که تصاویر بر روی افکار می‌گذارند، بسیار قوی و موثر است.
 • در دنیای پرسرعت امروزی که مصرف‌کنندگان فرصت توجه زیادی ندارند؛ تصاویر جذاب، همراه با مطالب مختصر، تنها راه جلب توجه است. بنابراین، عناصر گرافیکی و استفاده از خدمات گرافیکی نقش زیادی در جلب اذهان عمومی خواهد داشت.
 • طراحی گرافیکی اگر کاملا به صورت اصولی انجام پذیرد، موجب جذابیت طرح و اثرگذاری بر مخاطبین شده و یک پارچگی برند شما را افزایش خواهد داد. این دسته از طراحی های یک پارچه، با قابلیت های بی نظیر خود، قادرند تا به صورت تخصصی شخصیت برند شما را به دیگر رقبا و سازمان‌ها نشان دهند و به عنوان یک راه ارتباطی شرایط بهتری را برای شما رقم بزنند

چرا باید از خدمات گرافیکی استفاده کنیم

چرا باید از خدمات گرافیکی استفاده کنیم

استفاده از ارتباط تصویری، همیشه ابزاری برای جذب کردن مخاطبان دلخواه بوده است و این مورد بر کسی پوشیده نیست که  اگر شما بهترین محصول و یا خدمات را هم ارائه دهید، باز هم نیاز به شناساندن آن به مخاطب و ماندگاری در ذهن آن‌ها خواهید داشت. در واقع وظیفه اصلی یک طراح گرافیک و خدمات گرافیکی همین ترویج و تبلیغ خدمات و محصولات شما است. همان طور که پیش‌تر هم گفته شد، با کمک گرفتن از یک طراح گرافیک، می توانید ارتباط موثرتری با مخاطبین خود برقرار کنید. اگر از خدمات گرافیکی استفاده کنید در بازار با سرعت بیشتری شناخته می‌شوید که باعث می‌شود به یک برند بزرگ و قوی تبدیل شوید و از آن طرف فروش بیشتری دارید. به طور کلی این خدمات که یک طراح می تواند ارائه دهد با توجه به نوع درخواست متغیر می‌شود.

 طراحی خوب چه ذهنیت برای مخاطب می‌سازد

 بیش‌تر اوقات کلمات نمی‌توانند اطلاعات برند شما را منتقل کنند، در چنین مواقعی است که طراحان گرافیک می‌توانند نقش مهمی در انتقال پیام به روش‌های خلاقانه ایفا کنند. گاهی اوقات، انتقال اطلاعات دقیق می‌تواند کمی پیچیده باشد. یک طراحی گرافیکی خوب، می‌تواند پیشنهادات شما را در قالب گزارش‌ها، نمودارها و تصاویر ارائه دهد.

مردم به هر چیزی که طراحی منحصر به فردی داشته باشد، جذب می‌شوند. آن‌ها از طراحی با کیفیت این پیام را دریافت می‌کنند که، شرکتی که دارای تبلیغات گرافیکی باکیفیت است، محصولات یا خدمات با کیفیت بالایی را نیز ارائه می‌دهد. افراد وقتی که یک طراحی لوگو منحصر به فرد یا طراحی خلاقانه تبلیغات را می‌بینند، چنین پیام‌هایی را به طور غیر مستقیم در ذهن خود دریافت می‌کنند.

 طراحی خوب چه ذهنیت برای مخاطب می‌سازد

پایان

مقاله مزایای بهره‌مندی از خدمات گرافیکی در این بخش به پایان رسید. نیروهای جوان و خلاق طرح کهن  برای طراحی انواع موارد گرافیکی، در ابتدا به شنیدن خواسته های مشتری پرداخته، و با در نظر گرفتن سبک طراحی نمونه های مورد علاقه مشتری و نوع کسب و کار، به ایده پردازی و طراحی گرافیکی می پردازند. طرح اجرا شده برای مشتری ارسال گردیده و در صورت لزوم، اصلاحات انجام می شوند. پس از تایید نهایی مشتری، طرح برای چاپ ارسال می شود.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

طراحی سرنسخه پزشک جذاب با 10 نکته کاربردی- طرح کهن

طراحی سرنسخه پزشک جذاب با 10 نکته کاربردی- طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
23

1403/03/30-16:28:24

سرنسخه پزشک، سندی رسمی و حاوی اطلاعات مهم پزشکی است که باید به وضوح و خوانایی کامل نوشته شود. اما فراتر از کارکرد صرفاً پزشکی، سرنسخه می‌تواند ابزاری برای ارتقای برندینگ و ایجاد حس اعتماد نزد بیمار نیز باشد.

 

ادامه ی مطلب
20 نکته کاربردی برای طراحی فولدر تبلغاتی -طرح کهن

20 نکته کاربردی برای طراحی فولدر تبلغاتی -طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
16

1403/03/30-13:02:21

فولدرها ابزاری ساده اما کارآمد برای سازماندهی و ارائه اسناد، بروشورها و غیره هستند. یک فولدر با طراحی خوب نه تنها می‌تواند محتوای شما را مرتب نگه دارد، بلکه می‌تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی مؤثر نیز عمل کند و نام تجاری شما را ارتقا دهد.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر