انواع سبک طراحی لوگو-طرح کهن

322
تاریخ به روز رسانی: 1402/09/14-13:59:00
انواع سبک طراحی لوگو-طرح کهن

لوگو به عنوان علامت تجاری شناخته شده برای شرکت‌ها و برندها، باید طوری طراحی شده باشد که بتواند به طور واضح و موثر، پیام شرکت را به مخاطبان انتقال دهد. در این راستا،سفارش طراحی لوگو باید با دقت و دانش فنی انجام شود. در ادامه، به معرفی انواع سبک طراحی لوگو پرداخته می‌شود:
ساده: لوگوهای ساده به راحتی قابل شناسایی هستند و به دلیل استفاده از اشکال ساده، به خاطرسپاری آسان هستند. به عنوان مثال، لوگوی شرکت اپل که شامل یک سیب سیاه است، یکی از نمونه‌های لوگوی ساده است.
ابرنواختگی: این نوع از لوگوها شامل نمادهایی هستند که بیشتر به دنبال ایجاد یک حس و احساس خاص هستند. برای مثال، لوگوی شرکت Nike که شامل یک بال طاووسی است، نمونه‌ای از لوگوی ابرنواختگی است.
نوشتاری: در این نوع از لوگوها، نام شرکت به عنوان لوگو استفاده می‌شود. این نوع لوگوها بیشتر در شرکت‌های جدید و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، لوگوی شرکت Google که شامل نام شرکت با رنگ‌های مختلف است، یک نمونه ازلوگوی نوشتاری است.
حروفی: در این نوع از لوگوها، تنها از حروف استفاده می‌شود تا یک لوگوی منحصر به فرد و جذاب ایجاد شود. برای مثال، لوگوی شرکت IBM که شامل حروف سفید بر روی پس‌زمینه آبی است، نمونه‌ای از لوگوی حروفی است.
لوگو یکی از مهمترین عناصر برندینگ است و نمادی است که به صورت منحصر به فرد برای یک شرکت یا برند ایجاد می‌شود. سبک طراحی لوگو نیز مانند هر سبک طراحی دیگری، تاثیر بسزایی در شناخت و به خاطر سپردن نام برند دارد. در ادامه به برخی از انواع سبک‌های طراحی لوگو اشاره می‌شود:
ساده و حدیثی: در این سبک، لوگویی با طرح ساده و شیوه‌ی بیانی حدیثی طراحی می‌شود. این سبک اغلب برای برندهای مربوط به صنایع مختلف از جمله فناوری و شرکت‌های دیجیتالی استفاده می‌شود.
خطی و شیک: در این سبک، لوگویی با شیوه طراحی خطی و شیک با هماهنگی رنگ‌هایی شاد و جذاب ایجاد می‌شود. این سبک اغلب برای برندهای مرتبط با مد و طراحی پوشاک، زیورآلات و لوازم جانبی استفاده می‌شود.
کلاسیک و باسلیقه: در این سبک، لوگویی با شیوه طراحی کلاسیک و شیک و با استفاده از فونت‌های باسلیقه و جذاب طراحی می‌شود. این سبک اغلب برای برندهای مرتبط با محصولات باکیفیت و لوکس مانند خودرو، جواهرات و لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مدرن و فوتوریستیک: در این سبک، لوگویی با شیوه طراحی مدرن و فوتوریستیک طراحی می‌شود که از رنگ‌های شاد و جذاب و الگوهای هندسی استفاده می‌کند.
طراحی لوگو یکی از مهمترین خدماتی است که تیم طرح کهن ارائه دهد و میتوانید برای برند شما یک لوگو خلاقانه خلق کند این خدمات به شرح زیر هستند:
طراحی لوگو اختصاصی: در این خدمت، یک لوگو منحصر به فرد برای برند یا شرکت شما طراحی می‌شود.طراحی لوگو اختصاصی به شما امکان می‌دهد تا یک نماد برای شناخت و به خاطر سپردن برند خود داشته باشید.
طراحی لوگو به همراه کیت برندینگ: در این خدمت، همچنین با طراحی لوگو، یک کیت برندینگ شامل طراحی کارت ویزیت، پاکت نامه، سربرگ و تراکت هم طراحی می‌شود تا برند شما یک وحدت بصری داشته باشد.
بازسازی لوگو: اگر شما یک لوگو قدیمی دارید که می‌خواهید به آن نسبت دهید تیم طراحی ما می‌تواند لوگوی شما را بازسازی کند و آن را به روز کند.
اصلاح و ویرایش لوگو: اگر شما یک لوگویی دارید که می‌خواهید تغییراتی در آن ایجاد کنیدطرح کهن  می‌تواند لوگوی شما را اصلاح و ویرایش کند تا نیازهای شما را برآورده کند.
تولید فایل‌های لوگو: سایت طرح کهن همچنین می‌تواند فایل‌های مختلفی را برای لوگوی شما تولید کند از جمله فایل‌های PNG، JPG، SVG و AI.
شما میتوانید با خیال راحت سفارش طراحی لوگو خود را در سایت طرح کهن ثبت کنید

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو  طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
59

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر