هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 -طرح کهن

77
تاریخ به روز رسانی: 1403/04/16-15:30:15
هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 -طرح کهن

هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

شاید برای شما نیز سوال است که با توجه به حضور پررنگ دنیای دیجیتال و شبکههای اجتماعی برای تبلیغات، طراحی و استفاده از تراکت تبلیغاتی تاثیرگذار است؟ باید بگوییم بله، همواره در کنار وبسایت‌ها، شبکه گسترده اجتماعی و تلاش‌های بازاریابی، تراکت‌های تبلغاتی همواره بخشی جداناپذیر از برندسازی و آگاه‌سازی افراد تلقی می‌شوند. از آن‌جایی که استفاده از تراکت و طراحی منحصربه‌فرد آن تاثیر مثبتی در آشنایی افراد با خدمات دارد، اطلاع از هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 برای برخی از کسب و کارها حائز اهمیت است. در ادامه با ما همراه شوید تا عوامل موثر در تعیین هزینه طراحی تراکت را به شما معرفی کنیم.

قیمت  زمان کاری نوع کار

4.000.000 ریال

2-3 روزکاری

سفارش طراحی تراکت دو رو

3.500.000 ریال

2-3 روزکاری

فرم سفارش طراحی تراکت یک رو

آشنایی با انواع بروشور، هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

تراکت‌ها را می‌توان مرجع دقیق محصولات یا خدماتی که یک کسب و کار ارائه می‌دهد، درنظر گرفت؛ همچنین تراکت‌ها می‌توانند با ارائه محتوایی معتبر و آموزنده درباره کسب و کار مدنظر، از آن به خوبی حمایت کند. آشنایی با انواع بروشور و اطلاع از هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 به شرح زیر است.

تراکت تک تا یا ساده

از ساده‌ترین نوع تراکت، می‌توان به تراکت تک تا یا ساده اشاره کرد. طراحی و تولید این نوع تراکت بسیار ساده و مقرون‌به‌صرفه است. جهت چاپ تراکت ساده یا تک تا می‌توان از A4 یا A5 استفاده کرد.

تراکت تک تا

تراکت موازی 2گانه یا دو لت

بروشور مواری دوگانه یا تراکت دو لت نوعی از تراکت‌ها بوده که به واسطه تا و استفاده از کاعذ A4 یا A3 فضای بیشتری را جهت اراده اطلاعات در اختیار فرد می‌گذارد. از تراکت مواری دوگانه یا تراکت دو لت می‌توان جهت تبلیغ چندین محصول یا خدمات به‌صورت تخصصی استفاده کرد.

تراکت دو لت

تراکت موازی 3 گانه یا سه لت

این نوع تراکت اطلاعات جامع‌تر و مفصل‌تری را نسبت به دو لت در اختیار افراد قرار می‌دهد. با قرار دادن اطلاعات خود در این نوع تراکت یک بستر مناسب جهت تعامل و سازماندهی بیشتر بین کسب و کار و مشتریان خود ایجاد می‌کنید.

 طراحی این نوع تراکت به نسبت دو نمونه دیگر یعنی ساده و دو لت تخصصی‌تر بوده و همین امر در تعیین هزینه و قیمت این نوع تاثیر بسزایی دارد.

هزینه طراحی تراکت

تراکت سه لت

بیشتر بخوانید: تکنیک طراحی تراکت حرفه ای در سایت طرح کهن

چرا استفاده از تراکت در سال 1403 حائز اهمیت است؟

یک طراحی خارق العاده برای تراکت می‌تواند خدمات و چهره کسب و کار شما را در ذهن افراد یادآور شود. به علت اهمیت استفاده از تراکت اطلاع از هزینه و قیمت تراکت 1403 حائز اهمیت است.علت اهمیت استفاده از تراکت برای هر کسب و کار به شرح زیر است.

  • طراحی زیبا و حرفه‌ای تراکت سبب شده تا فرصت‌های جدید و مناسب در حوزه تجاری برای شما به‌وجود آید.
  • تراکت‌ها یکی از کارآمدترین روش‌‌های بازاریابی در جهت جذب مشتریان جدید هستند.
  • تراکت‌هایی با طراحی عالی می‌تواند به عنوان یک معرف عالی برای کسب و کار شما عمل کند.
  • توزیع تراکت‌ها می‌توانند منجربه گسترش دید خدمات و کسب و کار شما در میان افراد شوند.
  • با استفاده از طراحی‌های مناسب و قابل فهم برای تراکت‌ها شما می‌توانید مطبوعات مثبت جهت معرفی شرکت خود در اختیار داشته باشید.

طراحی در هر تراکت از اهمیت بالا برخوردار است، یک تراکت با طراحی بد و ضعیف همانقدر معرف خرمات شما است که یک تراکت با طراحی ویژه و حرفه‌ای می‌تواند باشد؛ پس طراحی را انتخاب کنید که دقیقا پیام مدنظر شما را به خوبی به مخاطب انتقال می‌دهد.

مزایای استفاده از تراکت‌ها

تراکت‌ها علاوبر این‌که بهترین بستر جهت تبلیغات است از مزایای دیگر نیز برخوردار است. همین امر موجب شده تا هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 در این سال با توجه به مزایای بالای تراکت مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مزایای استفاده از تراکت‌ها

دارای قابلیت حمل آسان

قابلیت حمل راحت و آسان تراکت‌ها یکی از بزرگ‌ترین مزایای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. ازآن‌جایی که در تراکت‌ها اطلاعات مهم اما به صورت مختصر قرار می‌گیرد، فرد تمایل بیشتری دارد تا آن تراکت را نگه دارد. علاوبرآن با توجه به حجم کم تراکت‌ها شما می‌توانید آن‌‌ها را در محصولات و بسته بندی خود قرار دهید.

مقرون به صرفه

یکی از دلایل محبوبیت تراکت‌ها، هزینه مناسب و مقرون‌به‌ صرفه آن‌ها به‌ویژه برای کسب و کارهای نوپا است. اطلاع از هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 به شما کمک می‌کند که با توجه به بودجه خود بهترین نوع تراکت را انتخاب کنید.

هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

عوامل موثر در هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

تاثیرگذاری بسیار بالا

یک تراکت که از طراحی تخصصی و کیفیت بالا بهره‌گرفته است، تاثیر بسیار زیادی در مقایسه با روش‌های دیگر بازاریابی دارد و به راحتی می‌تواند توجه افراد را به سمت خدمات ارائه شده در تراکت و آشنایی بیشتر با کسب و کار معرفی شده سوق دهد.

صرفه جویی در زمان

از آنجایی که اطلاعات مختصر؛ اما بسیار کاربردی در تراکت‌ها قرار می‌گیرد، می‌توان گفت صرفه‌جویی در زمان از بارزترین ویژگی‌ها و مزایای استفاده از تراکت‌ها است. برای این‌که بتوانید توجه افراد را به خدمات و اطلاعات درون تراکت جلب کنید، بهتر است طراحی ساده اما جذاب را برای تراکت خود انتخاب کنید.

هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

بیشتر بخوانید: اهمیت طراحی تراکت برای کسب و کار ها

عوامل موثر در هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403

عوامل بسیاری در هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 نقش اساسی ایفا می‌کنند. درصورتی‌که قصد دارید تراکت مناسب با کسب و کار خود را تهیه کنید، توجه به عواملی که در تعیین هزینه تراکت نقش دارند، می‌تواند در هنگام سفارش به شما کمک اساسی کند.

  • نوع طراحی استفاده شده در تراکت
  • نوع کاغذ انتخابی جهت چاپ
  • اندازه و نوع تراکت انتخابی
  • تورم و نرخ ارز
  • تعداد تراکت‌های مدنظر جهت چاپ

عوامل فوق تاثیر بسیار زیادی در هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 دارد، بهتر است قبل از انتخاب تراکت مدنظر خود موارد فوق را در نظر بگیرید.

عوامل موثر در تعیین هزینه تراکت

سخن پایانی

تراکت‌ها، در این سال‌ها به موثرترین و نوین‌ترین شیوه جهت معرفی خدمات یک کسب و کار و آشنایی بیشتر افراد و مشتریان با آن کسب و کار تبدیل شده است. توجه به هزینه و قیمت طراحی تراکت 1403 امروزه بسیار مهم بوده و حتی می‌تواند برای بسیاری از کسب و کارها مهم و حیاتی باشد. عواملی همچون نوع طراحی انتخاب شده برای تراکت، نرخ تروم، جنس کاغذ استفاده شده تاثیر ویژه‌ای در تعیین قیمت تراکت خواهند داشت.میتوانید نمونه طراحی تراکت که توسط تیم حرفه ای طرح کهن طراحی شده را در قسمت نمونه کار مشاهده کنید.