طراحی کارت ویزیت رایگان

576
تاریخ به روز رسانی: 1402/09/14-14:03:34
طراحی کارت ویزیت رایگان

طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای، یکی از مواردی است که برای موفقیت در کسب و کار و ایجاد شناخت برند، بسیار مهم است. در این مقاله، به برخی از خدمات طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای اشاره خواهیم کرد.

طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای می‌تواند به شما در شناسایی برند و تبلیغات شما کمک کند. اما هزینه‌های طراحی و چاپ کارت ویزیت حرفه‌ای ممکن است برای بعضی افراد بسیار گران باشد. در اینجا، ما به شما روش‌های رایگان و آنلاین برای طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای خود را آموزش می‌دهیم.

کارت ویزیت یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می کند تا شناسایی برند خود را ایجاد کنید و در اینترنت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید. اما گاهی اوقات، هزینه‌های طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای می‌تواند بسیار گرانبها باشد. در این مقاله، به برخی از سرویس‌های طراحی کارت ویزیت آنلاین و رایگان معرفی خواهیم کرد که می‌توانید از آنها برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید.

انتخاب یک سرویس آنلاین
بسیاری از سرویس‌های آنلاین مثل Canva، Visme و Adobe Spark، ابزارهای طراحی کارت ویزیت رایگان را ارائه می‌دهند. بعضی از این سرویس‌ها همچنین انواع قالب‌ها و الگوهای طراحی کارت ویزیت را به شما ارائه می‌دهند که می‌توانید از آنها برای طراحی خود استفاده کنید.

Canva
Canva یکی از بهترین و رایگان‌ترین ابزارهای طراحی کارت ویزیت است. با استفاده از Canva می‌توانید کارت ویزیت خود را با استفاده از قالب‌های طراحی آماده، ایجاد کنید یا از ابزار طراحی شخصی‌سازی شده آن استفاده کنید. این سرویس آنلاین به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از طرح‌های گرافیکی، عکس‌های رایگان و آیکون‌ها، کارت ویزیتی منحصر به فرد بسازید.

Vistaprint
Vistaprint یکی از معروف‌ترین سایت‌های طراحی و چاپ کارت ویزیت است. با استفاده از این سرویس آنلاین، می‌توانید کارت ویزیت خود را با استفاده از قالب‌های طراحی آماده و یا با ایجاد یک طرح جدید، سفارش دهید. Vistaprint از خدمات متنوعی برای چاپ کارت ویزیت پشتیبانی می‌کند 

Adobe Spark
Adobe Spark یکی دیگر از سرویس‌های طراحی کارت ویزیت رایگان است که با استفاده از آن، می‌توانید کارت ویزیت خود را طراحی کنید. با Adobe Spark، می‌توانید از قالب‌های طراحی آماده و یا ابزار طراحی شخصی‌سازی شده آن استفاده کنید. همچنین، این سرویس آنلاین به شما امکان می‌دهد تا از عکس‌های رایگان، آیکون‌ها و طرح‌های گرافیکی مختلف استفاده کنید.

Business Card Maker
Business Card Maker یکی دیگر از سرویس‌های طراحی کارت ویزیت رایگان است. با استفاده از این سرویس آنلاین، می‌توانید کارت ویزیت خود را با استفاده از قالب‌های طراحی آماده و یا با ایجاد یک طرح کارت ویزیت خود را طراحی کنید

انتخاب قالب یا الگو
بعضی از سرویس‌های طراحی کارت ویزیت، قالب‌های طراحی را ارائه می‌دهند که می‌توانید از آنها برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید. این قالب‌ها به شما اجازه می‌دهند تا با تغییر رنگ‌ها، قلم‌ها و تصاویر، یک کارت ویزیت حرفه‌ای را طراحی کنید.

انتخاب رنگ‌های مناسب
رنگ‌هایی که برای کارت ویزیت خود انتخاب می‌کنید، باید با برند شما و همچنین با تصاویر و متن شما سازگار باشند. برای طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای، بهتر است از چندین رنگ استفاده کنید که با یکدیگر سازگار باشند.

 طرح کهن یکی از معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات طراحی کارت ویزیت را ارائه میدهد. این سایت  به شما امکان می‌دهد تا از بین بیش از یک میلیون طراحی، بهترین گزینه را برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید. شما می‌توانید در طرح کهن طرح‌های مختلف را از طراحان مختلف دریافت کنید.شما میتوانید از طریق سایت طرح کهن سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید و لوگو حرفه ای داشته باشید

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو  طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

  • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
59

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

نظرات مشتریان

محبوبه علی دخت

خیلی ممنون از مطلب خوبتون پیروز باشید

ارسال نظر