قیمت طراحی لیبل محصولات

649
تاریخ به روز رسانی: 1402/08/08-19:19:38
قیمت طراحی لیبل محصولات

قیمت طراحی لیبل

قیمت طراحی لیبل همان مقدار هزینه‌ای است که برای ساخت  طرح محصول پرداخت می‌نمایید.قیمت  طراحی لیبل از 500 هزارتومان شروع میشود و فاکتور های متفاوتی دارد. طراحی لیبل از آن دسته بخش‌های مهم تبلیغات محصول و بسته‌بندی هست که باید با حساسیت بسیار بالا باید به آن پرداخت. در این مقاله برآنیم که علاوه بر قیمت طراحی لیبل سایر فاکتورهای مهم را نیز مورد بررسی قرار دهیم. 

سفارش طراحی لیبل

چرا باید لیبل را حرفه‌ای طراحی کرد

محصولات شما رقبای بی شمار در بازار دارند و شما همه روزه در حال رقابت با آن‌ها در قفسه فروشگاه خواهید بود. برای اینکه بتوانید رقبای خود را کنار بگذارید باید برچسب باکیفیت و زیبایی را برای محصول خود طراحی و چاپ کنید. این را در نظر بگیرید که شما یک‌ بار می‌خواهید برای طراحی لیبل هزینه پرداخت کنید و آن طرح اگر حرفه‌ای و هدفمند باشد سالیان سال با برند شما همراه است. توجه داشته باشید قیمت طراحی لیبل اگر زیاد  بود، نباید این افزایش قیمت از خواسته‌ شما که یک طراحی منحصر به فرد است دور سازد.

طراحی لیبل

عوامل موثر در قیمت لیبل

برای داشتن یک لیبل تنها قیمت طراحی لیبل  (برچسب) تعیین کننده قیمت تمام شده آن نیست. در این فرآیند چند عامل دخیل هستند تا قیمت کلی را رقم بزند. قیمت طراحی لیبل به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین خاطر نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد. این عوامل شامل موارد زیر است:

 • چاپ: از دیگر نکات مهم در هنگام چاپ لیبل و برچسب، نوع چاپ است. انواع چاپ شامل چاپ دیجیتال و افست بوده که نوع چاپ افست نسبت به دیجیتال مقرون به صرفه‌تر است و برای آماده سازی آن حداقل 3 روز زمان لازم است. بنابراین اگر برای چاپ برچسب و لیبل عجله دارید بهتر است به سراغ چاپ دیجیتال بروید. چاپ دیجیتال کیفیت و سرعت بهتری را به شما ارائه می‌‌دهد.
 • جنس: یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه و قیمت چاپ لیبل و برچسب، نوع چاپ لیبل و جنس لیبل است.
 • مدت زمان طراحی: معمولا طرح‌های سخت و خاص‌تر زمان‌بر هستند و این امر یکی از عواملی است که قیمت طراحی لیبل را بالاتر می‌برد.
 • ابعاد: ابعاد تا حدودی بر قیمت نهایی طراحی لیبل تاثیرگذار است. زیرا هر چقدر ابعاد لیبل بزرگ‌تر باشد نیاز به طراحی بیشتری دارد.
 • اصلاحات: بعد از اینکه طراحی به پایان رسید، طرح برای کارفرما ارسال می‌شود اما در برخی از شرایط همان طرحی که کارفرما خواسته است، بعد از فرآیند طراحی از لحاظ او احتیاج به تغییراتی دارد که این امر قیمت طراحی لیبل را بالاتر می‌برد.
 • محصولات خاص: محصولات خاص مانند داروها که از حساسیت بالاتری برخوردار هستند و نیاز به تاییدیه سازمان بهداشت دارند طراحی و اصول بیشتری را باید برای آن‌ها در نظر گرفت به همین خاطر قیمت طراحی لیبل آن بالاتر است. طراحی این محصول باید به گونه‌ای  باشد که تمامی اطلاعات مورد نیاز که برای استفاده از آن لازم است، روی لیبل چاپ شود. همچنین فضای خالی برای نوشتن دستورالعمل‌های پزشک را داشته باشد.
 • خدمات پس از چاپ: خدماتی تحت عنوان خدمات پس از چاپ لیبل به مشتریان ارائه می‌شود که باعث جذابیت بیشتر برچسب‌ها می‌شود. از این خدمات می‌توان به خدمات سلفون براق یا مات، خدمات یووی، ‌طلاکوب و برش خاص اشاره کرد که باعث افزایش جذابیت و جلوه بیشتر لیبل و برچسب ها می‌شود.

طراحی لیبل محصول

طراحی لیبل  در چاپخانه

پیشنهاد می‌دهیم برای اینکه قیمت طراحی لیبل شما مقرون بصرفه باشد. بهتر است آن را به چاپخانه‌‌ای که قرار است فرآیند چاپ لیبل را به پایان برساند بسپارید. به علت اینکه کلیه فرآیند در یک مرکز به پایان می‌رسد از تخفیفات بهتری شما می‌توانید استفاده ‌کنید. این هزینه‌ها تمام جنبه‌های پروژه از طراحی تا چاپ محصول نهایی را پوشش می‌دهد.میتوانید نمونه های طراحی لیبل توسط طرح کهن را در قسمت نمونه کار ها مشاهده کنید.

قیمت طراحی لیبل

چگونه طراح معتبر پیدا کنیم

چند توصیه کاربردی و مهم را در این قسمت می‌خواهم به شما کاربر عزیز ارائه دهم که در بسیاری از موارد برای شما کاربرد دارد.

 • یک طراح گرافیکموظف است پیش از قبول پروژه مواردی که در تعیین قیمت طراحی برچسب نقش دارد را برای کارفرما بازگو کند. 
 • از خود سوال بپرسید باید برای چه طراحی باید هزینه پرداخت کرد؟ باید بدانید که مهم‌ترین چیزی که برای آن هزینه می‌کنید فرآیند خلاقیت آن طراح است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه باید متوجه شوید این طراح خلاق است یا خیر یک راه‌حل ساده این است که نمونه کارهای قبلی آن طراح یا مجموعه را مورد بررسی قرار دهید.
 • طراحان می توانند با داشتن درایوهای حاوی طراحی شغل خود کار را برای شما آسان‌تر کنند. اگر طراحی این چنین تخصصی رفتار کرد بدانید که در حیطه کاریش منظم و قانونمند است.
 • مهم‌ترین چیزی که در طول فرآیند انتخاب طراح با آن مواجه خواهید شد، جلسات اولیه با مشتری است. پس از جلسه بسیاری از نکات را متوجه می‌شوید و انتخابی آسان‌تر دارید. این جلسات توجیهی طراحی برای محصول نهایی بسیار مهم خواهد بود و مکانی خواهد بود که قیمت طراحی لیبل خود را تعیین می‌کنید.

قیمت طراحی برچسب

پایان

مجموعه طرح کهن در سریع ترین زمان طراحی لیبل مورد نیاز شما را انجام می دهد. سفارش طراحی لیبل با توجه به کیفیت خارق العاده‌ای که ارائه می دهیم بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

قیمت ، هزینه طراحی سربرگ 1403- طرح کهن

قیمت ، هزینه طراحی سربرگ 1403- طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
26

1403/05/01-13:58:12

اطلاع از هزینه طراحی سربرگ برای هر برند حائز اهمیت است. در کسب و کارها توجه به جزئیات همواره مهم بوده و تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آن کمپانی دارد. سربرگ‌ها را می‌توان به عنوان عنصر بسیار حیاتی در شرکت جهت ارتباط تجاری موثرتر درنظر گرفت، علاوبرآن سربرگ‌ها نشان دهنده هویت یک برند هستند.

ادامه ی مطلب
اهمیت طراحی پرچم‌های تبلیغاتی در افزایش فروش و برندینگ

اهمیت طراحی پرچم‌های تبلیغاتی در افزایش فروش و برندینگ

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
40

1403/05/01-13:57:37

طراحی پرچم‌های تبلیغاتی اهمیت بسیاری در افزایش فروش و برندینگ دارد. این پرچم‌ها نقش بسیار مهمی در جذب توجه مشتریان، افزایش نام‌آگاهی درباره برند، و ارتقای تصویر برند دارند. برخی از اهمیت‌های طراحی پرچم‌های تبلیغاتی عبارتند از:

ادامه ی مطلب

ارسال نظر