جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

258
تاریخ به روز رسانی: 1402/08/09-19:47:44
جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

بعد از مطالعه مقاله جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها  شما می‌‍توانید یک بنر تبلیغاتی مطلوب طراحی کنید. همان طور که می‌دانید صاحبین کسب ‌و کارها از  بنر به طور گسترده برای تبلیغات برند خود استفاده می‌کنند. و از متن و تصاویر روی بنرها استفاده کرده تا مشتریان بالقوه خود را به صورت بصری جذب کنند. اما داشتن بنری که کشش داشته باشد و مخاطب را بتواند جذب کند مسلما باید و نبایدهای در آن رعایت می‌شود که در ادامه به بررسی این بایدها و نبایدها خواهیم پرداخت:

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

 بنر تبلیغاتی چاپی

اگر چه روش‌های بازاریابی متعدد دیگری وجود دارد که می‌توان از آن‌ها برای جذب مشتری یا نمایش محصول، خدمت خود استفاده کرد، اما نمی‌توانید قدرت بازاریابی بنر را شکست داد. بنابراین اگر می‌خواهید مشتریان جدیدی را از آن طرف خیابان یا دورترین نقطه در نمایشگاه جذب کنید، داشتن یک بنر با جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی نیاز برند شما است. که باید با استفاده از ترکیبی از خلاقیت و دقت، بنر را با دقت طراحی کرده تا مشتریان بالقوه خود را برای تصمیم گیری برای خرید متقاعد کنید.

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی

برای داشتن بنر موفق نیاز است از خلاقیت یک طراح خلاق استفاده کنید این افراد بهترین اشخاصی هستند که می‌توانند این چنین بنری را بسازند. اما بنا به هر دلیل شما می‌خواهید خودتان بنر طراحی کنید و دوست دارید که طراحی بنر تبلیغاتی شما متفاوت باشد. در این صورت در وهله اول باید  خودتان ذهنی خلاق و پویا داشته باشد. در ادامه هم وب‌سایت طرح کهن کمک می‌کند تا شما بتوانید بهترین بنر خلاقانه را بسازید.

 • جملات خلاقانه استفاده کنید، جملاتی که ذهن را به چالش وادار کند یا کلماتی که اکثر مردم به دنبال آن می‌روند. این جملات بر اساس بنری که دارید و می‌خواهید در مورد آن تبلیغات انجام دهید متفاوت می‌شود.
 • جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی عموما ساده هستند. امروزه سادگی در طراحی بنر حرف اول را می‌زند زیرا دیگر کسی سراغ طرح‌های شلوغ و شلخته نمی‌رود. در طراحی بنر سادگی باعث زیبایی، جذابیت و جلب توجه بیشتر می‌شود.
 • متن و ترتیب نوشتاری در بنر از اهمیت زیادی برخوردار است. تعادل متن باید در طراحی بنر رعایت شود به‌گونه‌ای که هم از نظر بازدهی و هم از نظر اطلاع‌رسانی برای مخاطب، بهترین طراحی و چیدمان را داشته باشد.
 • برای طراحی بنر و تبلیغ یک رویداد، ابتکار عمل بیشتری دارید چرا که ایده طراحی بنر با سبک خاصی برای این دسته بنرها تعریف نشده است این طرح‌ها می‌تواند هر چیزی باشد.
 • از ترکیب رنگ‌های خاص غافل نشوید. رنگ‌ها باید چشم را خیره کنند و انگیزه‌ای در مخاطب ایجاد کنند تا مخاطب آن بنر را دنبال کند حتما روانشناسی رنگ را رعایت کنید.
 • فونت‌های فانتزی را دست کم نگیرید آن‌ها را به عنوان یک عامل مهم می‌توانید در نظر بگیرید.
 • یک پس زمینه هوشمند می تواند موفقیت بنر شما را تضمین کند. پس به خاطر بسپارید که در این بخش طراحی حتما خلاقیت و نوآوری خلق کنید تا جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید.

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

بایدها ونبایدهای بنر چاپی

 ما تصاویر را برایتان جذاب، هیجان انگیزتر و چشم نوازتر طراحی می‌کنیم. در مورد طراحی و ارائه جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی  بایدها و نبایدهای آن نیاز است رعایت شود تا تبلیغات  شما پربارتر شود این نکات شامل موارد ذیل است.:

سفارش طراحی بنر 

 • در حالی که استفاده از متریال ارزان‌تر برای بنر خود ممکن است ایده‌ای وسوسه‌انگیز به نظر برسد، اما باید از مواد باکیفیت استفاده کنید که برای مدت طولانی بنر شما دوام بیاورد. زیرا این متریال در فضای بیرونی نصب شده است.
 • انتخاب اندازه تصویر مناسب نیز ضروری و جزو بایدهای است که در بنر باید به کار رود. به عنوان مثال، یک تصویر 300+ dpi واضح و شفاف چاپ می شود. از تصویر پیکسلی با وضوح پایین استفاده نکنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که تصویر روی بنر خیلی بزرگ نباشد زیرا متن را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
 • اگر بنر تبلیغاتی شما قابل حمل است پیام ساده و قابل تفسیر در آن بسیار مهم است. اطلاعات غیر ضروری را از پیام بازاریابی خود حذف کرده و عاقلانه از فضای محدود روی بنر استفاده کنید. بسیاری از کلمات روی بنر ممکن است باعث شود مردم علاقه خود را نسبت به آن از دست بدهند، و این احتمال وجود دارد که رهگذران حتی برای خواندن کامل پیام متوقف نشوند.
 • مهم‌ترین اطلاعات را در سطح چشم قرار دهید، چشم‌ها به طور طبیعی به جایی می روند که خواندن راحت تر است. بنابراین، باید مطمئن شوید که مهم‌ترین اطلاعات یا تصویر را در سطح چشم یا بالای خط مرکزی قرار داده‌اید.
 • اگر باید بنر خود را در یک کنفرانس یا نمایشگاه تجاری نمایش دهید، بهتر است اطلاعات تماس خود را در پایین اضافه کنید. این می‌تواند به افرادی که می‌خواهند با شما تماس بگیرند، اما از موقعیت مکانی شما اطلاعی ندارند، کمک ‌کند تا به سرعت با شما تماس بگیرند.
 • کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید. انتخاب کپی صحیح برای بنر می تواند به معنای تفاوت بین یک تبلیغ موفق یا هدر دادن کامل پول باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که یک عنوان بزرگ و پررنگ وجود دارد. عنوان ضروری ترین اطلاعاتی است که توجه «خواننده» را به خود جلب می کند. از جملات ساده استفاده کنید و طوری بنویسید که انگار دارید با مشتری خود صحبت می کنید.
 • بسته به جایی که قصد دارید بنر خود را نمایش دهید، باید محتوا با مخاطب مطابقت داشته باشد. قابل درک است که شما نمی‌توانید مخاطبان جوان را با تصاویر افراد مسن هدف قرار دهید. پس باید دقت کافی را داشته باشید تا طرحی همه پسند داشته باشید.
 • برای خوانایی بهتر متن نیز باید اندازه فونت عنوان بزرگ‌تر، از متن اصلی باشد و متن بیشتر از چهار خط نباشد.
 • مهم‌ترین نکته در مورد بنر‌های شما متن است زیرا پیام بازاریابی را به مردم منتقل می کند. بنابراین متن روی بنر باید خوانا باشد و فونت آن خیلی کوچک یا ناخوانا نباشد. خط اصلی باید دارای اندازه فونت‌های مختلف باشد و نباید متن زیادی اضافه کنید زیرا باعث سردرگمی خواننده می شود.

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

مزایای بنر

برخی از مزایای بنر به شرح زیر است:

 • برخی از بنرها قابل حمل است مانند بنر استندی، این مدل را در هر مکانی که بخواهید می‌توانید نصب کنید بهتر است متریال انتخابی این مدل از بهترین‌ها باشد.
 • بنرها علاوه بر تبلیغات گسترده‌ای که انجام می‌دهند از قیمت مقرون بصرفه‌ای برخوردار هستند.
 • بنر گزینه‌ای بسیار بادوام، متحرک و همه کاره برای تبلیغات است.
 • می‌توانید از آن‌ها به عنوان تابلوهای تبلیغاتی در خارج از فروشگاه خود، در رویدادهای تبلیغاتی و نمایشگاه‌های تجاری و غیره استفاده کنید.سفارش طراحی تابلو فروشگاهی حرفه ای بصورت آنلاین در سایت طرح کهن ثبت کنید

جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها 

پایان

مقاله جذاب‌ترین ایده‌های بنر تبلیغاتی و بایدها و نبایدها  را مطالعه کردید امید است برایتان مفید واقع شود. در صورت نیاز به کمک برای طراحی بنر تبلیغاتی می‌توانید از کارشناسان طرح کهن کمک بخواهید.میتوانید نمونه طراحی بنر توسط تیم طرح کهن را درصحفه نمونه کار مشاهده کنید

 

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
59

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر