درباره ما

همه کارفرماهای حرفه ای به خوبی می دانند که طراحی گرافیکی در زمینه های مختلف از وب سایت گرفته تا کتاب و هدایای تبلیغاتی نظیر سررسید، تقویم و غیره لازمه بازاریابی و برندینگ هستند. با وجود پیدایش ده ها روش بازاریابی دیجیتال، هنوز هم کالاهای فیزیکی مثل هدایای تبلیغاتی که با طراحی گرافیکی حرفه ای ساخته می شوند تأثیرگذاری زیادی دارد. گذشته از این کلیه حوزه ها نظیر طراحی لوگو، طراحی بنر سایت، طراحی تابلو فروشگاهی و غیره حکم برگ برنده برای برند شما را دارند و چنانچه نتوانید تأثیرگذاری اولیه خوبی پیش چشم بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان ایجاد کنید غافله را باخته اید.

به همین دلیل است که شرکت های مختلف به دلیل نیاز شدیدی که به طراحی های گرافیکی دارند دو گزینه پیش روی خود می بینند. گزینه اول این است که تیم گرافیکی حرفه ای استخدام کنند که جدای از صرف هزینه های زیاد بابت استخدام این افراد، پیدا کردن افراد متخصص و مجرب نیز دشوار است. گزینه دوم این است که کلیه کارهای گرافیکی مورد نیاز برند و کسب و کارشان را به شرکت های مجرب، با سابقه و حرفه ای در این زمینه برونسپاری کنند. روش دوم علاوه بر کاهش شدید هزینه ها شما را از بابت کار با افراد متخصص و کاربلد مطمئن می سازد.

اینجاست که تیم حرفه ای جوان و خلاق طرح کهن وارد عمل شد تا بتواند هویت بصری جذاب به برند شما ببخشد و نیاز شما را به بهترین شکل رفع کند. ما به خوبی نسبت به درجه اهمیت بالای یک طراحی گرافیکی درجه یک آگاهی داریم. بسیاری از شرکت ها برای افزایش فروش و برندینگ نیاز به هدایای تبلیغاتی مثل لیوان تبلیغاتی، سررسید، تقویم و غیره دارند. برخی شرکت ها برای بازاریابی، به طراحی بنر شهری، طراحی بیلبورد و غیره نیاز دارند. خلاصه اینکه کسب و کارهای مختلف نیازهای گرافیکی زیادی برای طراحی دارند و ما خوشحالیم که توانسته ایم در کنار برندهای مطرح کشور کلیه خدمات مورد نیاز شما را با قیمت عالی ارائه کنیم.

ویژگی های طرح کهن

مزیت برتر طرح کهن نسبت به رقبا این است که از طریق همکاری با طراحان و گرافیست های مطرح کل کشور از تمام پتانسیل این حوزه استفاده کرده ایم بنابراین کیفیت کاری که دریافت می کنید قابل مقایسه نیست و در همان پروژه اول متوجه تفاوت این موضوع و راستی این ادعا خواهید شد. مزیت بعدی برند طرح کهن نسبت به رقبا قیمت های مقرون به صرفه است چرا که به خوبی از هزینه هایی که کارفرمایان باید پیوسته برای طراحی گرافیکی در نظر بگیرند مطلع هستیم و با این هدف قصد داریم از این جنبه نیز به رشد و پیشرفت شرکت و برند شما کمک کنیم.

شما می توانید برای ثبت سفارش پروژه طراحی خود، نمونه کار طراحان ما را مشاهده کنید و براساس فاکتورهایی که مدنظر دارید بهترین فرد را انتخاب کنید. تحویل به موقع و مقرر شده در زمان تعیین شده و حتی امکان تحویل فوری در صورت نیاز، به همراه تست کیفیت با مشاهده نمونه کارها و سنجش میزان مهارت، ویژگی هایی است که در کمتر جایی مشاهده می کنید.

چرا طرح کهن

تیم طرح کهن با در نظر گرفتن تمامی اصول حرفه‌ای و تخصصی طراحی گرافیک حامی شما در انجام تبلیغات برندتان می‌باشدو

قیمت مناسب

قیمت مناسب و البته کیفیت بالا هدفطرح کهن بوده است که از این طریق در کنار کسب درآمد برای خود بتواند تاثیر مثبتی بر روی شرایط اقتصادی شرکتها و افراد سفارش دهنده داشته باشد

تحویل سریع

تمامی سفارشات در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد و حتی امکان انجام کار آنی نیز امکان پذیر است.

تیم تخصصی

تیم تخصیی و با تجربه طرح کهن با استفاده از تجربیات خود ميتواند کـيفيت و تاثير گــذار بـودن طرح شما را تضمين کند