طراحی تراکت با هوش مصنوعی - معرفی ابزارها + آموزش

2,118
تاریخ به روز رسانی: 1402/09/27-10:39:03
طراحی تراکت با هوش مصنوعی - معرفی ابزارها + آموزش

طراحی تراکت با هوش مصنوعی

در جهان امروزی هوش مصنوعی در ‌تمامی ابعاد زندگی انسان تاثیر گذاشته است.یکی از مواردی که هوش مصنوعی نقش بسزایی برای بشریت داشته در زمینه طراحی‌ است. طراحی تراکت با‌ هوش مصنوعی یکی از نقش‌های هوش مصنوعی در پیشرفت طراحی است. طراحی تراکت برای تبلیغ محصول یا خدمات استفاده می‌شود که، با این فناوری طراحان با‌ سرعت‌ و کیفیت بالایی به طراحی می‌پردازند. فرقی نمی‌کند که چه شغلی دارید، چه مربی باشگاه یا‌ لیدر تورهای مسافرتی در هر صورت تراکت به کارتان می‌آید و باعث رشد کا‌‌رتان می‌شود.شما میتوانید نمونه طراحی تراکت توسط طرح کهن را در صحفه نمونه کار مشاهده کنید.

طراحی تراکت با هوش مصنوعی

چگونگی طراحی تراکت با هوش مصنوعی

طراحی تراکت با هوش مصنوعی با استفاده از برنامه ها و الگوریتم‌ها این امکان را به شما می‌دهد تا تراکت‌هایی با دقت بالا ایجاد کنید. در ادامه به معرفی برنامه‌هایی خواهیم که در زمینه طراحی تراکت با هوش مصنوعی به شما کمک خواهند کرد:

·برنامه Piktochart

کار با‌ این برنامه بسیار آسان است، حتی کسانی که علم خاصی در مورد گرافیک یا همان طراحی ندارند به راحتی می‌توانند از این برنامه استفاده کنند. پیکتوچارت شامل بیش از ۱۰۰ عدد قالب‌ حرفه‌ای و رایگان است، این نرم‌افزار تحت وب است. شما می‌توانید با حساب کاربری گوگل در ‌این برنامه ثبت نام کرده و برای طراحی‌هایتان‌ استفاده کنید. از مزایای دیگر این برنامه پشتیبانی از طراحی‌های حرفه‌ای است.

طراحی گرافیک با هوش مصنوعی

·برنامه Canva infographic tool

یکی از بهترین برنامه های طراحی تراکت با هوش مصنوعی برنامه کانوا بوده که کار کردن با این برنامه آسان و راحت است. طراحی در این برنامه به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و می‌تواند با کمترین زمان ممکن طرحی مطابق درخواست کاربر را ایجاد کند. این برنامه دارای صدها فونت و طرح رایگان است.

·برنامه Venngage

طراحی‌هایی که برایتان کسل کننده و خسته کننده‌ است را می‌توانید به این برنامه بسپارید. کار کردن با وِنگیج با سرعت و کیفیت بالا انجام می‌شود. این برنامه جز بهترین نرم‌افزارهای ساخت اینفوگرافیک و طراحی تراکت با هوش مصنوعی است. وجود بیش از ۳۰ قالب رایگان از مزیت‌های این برنامه است.

ونگیج دارای سه قالب مقدماتی، متوسط و پیشرفته است. بزرگ‌ترین عیب این برنامه این است که امکان اشتراک گذاری یا دانلود طرح را در صورت عضویت رایگان ندارد و روی تعداد قالب‌های استفاده شده محدودیت اعمال شده ‌است.