معرفی 10 سایت طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام

155
تاریخ به روز رسانی: 1403/01/07-15:36:33
 معرفی 10 سایت طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام

طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام

طراحی لوگو برای هر کسب‌و‌کاری نیاز است، قیمت طراحی لوگو گاهی به مبالغ زیادی می‌رسد. اگر شما تازه کسب‌و‌کارتان را شروع کرده‌اید پس همین ابتدای کار نیاز نیست که هزینه‌های گزافی برای ساخت لوگو بپردازید. می‌توانید از لوگو‌های رایگان استفاده کنید. ما در این مطلب به بررسی طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام خواهیم پرداخت. میتوانید نمونه طراحی لوگو که توسط تیم حرفه ای طرح کهن طراحی شده را در صحفه نمونه کار ها مشاهده کنید.

طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام

بهترین سایت‌های طراحی لوگو رایگان پیج اینستاگرام

طراحی لوگو برای سازمان یا شرکت و حتی برای یک کسب‌و‌کار کوچک از ضروری‌ترین مواردی است که بدون آن هیچ کسب‌و‌کاری نمی‌تواند خودش را حرفه‌ای نشان دهد‌.

تمام وب‌سایت‌های طراحی لوگو رایگان از تکنولوژی لرنینگ استفاده می‌کنند و روش کار این سایت‌ها مشابه هم است. ولی بعضی از این سایت‌ها عملکرد بهتری به‌نسبت بقیه دارند و همچنین بخاطر مزیت‌ این ابزار محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا کرده‌اند. وقتی می‌خواهید از این ابزار‌ها استفاده کنید بهتر است رنگ و فونت و سبک و برند را در‌ اختیار سایت قرار دهید تا نتیجه خروجی طراحی لوگو دقیقا باب میلتان و طبق نیازتان باشد. در ادامه به برخی از این سایت‌ها اشاره خواهیم کرد:

لوگو برای پیج اینستا

 1. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام با لوگو‌ساز آنلاین Online Logo Maker: برای طراحی لوگو می‌توانید از Online Logo Maker استفاده کنید. این برنامه جزء بهترین سایت‌های طراحی لوگو رایگان است. این‌ سایت فونت‌های متنوعی دارد و این قابلیت را دارد که شما بتوانید وکتورهای مختلف را آپلود و استفاده کنید. نسخه تجاری Online Logo Maker قابلیت‌های متنوع‌تری داشته و توسط این سایت می‌توانید هر نوع لوگو با کیفیت بالا به‌صورت رایگان طراحی و دانلود کنید تا نتیجه خروجی مطلوب‌تری را داشته باشید.
 2. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط وب سایت LogoMakr: یکی از بهترین سایت‌های طراحی لوگو که صفر تا صد لوگو را می‌توانید خودتان بسازید به شمار می‌رود. توسط LogoMakr می‌توانید اجزای مختلفی را کنار یکدیگر قرار‌ دهید و یک لوگوی حرفه‌ای بسازید. از معایب این‌ برنامه می‌توانیم به پولی بودن لوگو در کیفیت بالا اشاره کنیم، ولی شما لوگو را با کیفیت متوسط هم می‌توانید برای کسب‌و‌کارتان استفاده کنید و دانلود لوگو با کیفیت متوسط رایگان است.
 3. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت Canva: از گزینه‌های دیگر برای طراحی لوگو رایگان می‌توانیم به کانوا اشاره کنیم که یکی از بهترین سایت‌های طراحی است این سایت، قالب‌های آماده در ‌اختیار شما می‌گذارد و شامل لوگو‌های مختلف پولی و رایگان است. شما می‌توانید طبق سلیقه خودتان طرح را شخصی‌سازی کنید.
 4. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام با brandmark: یکی دیگر از برنامه‌های طراحی لوگو رایگان این برنامه است، این برنامه بر‌اساس اطلاعاتی که از شما در مورد کسب‌و‌کارتان می‌گیرد مثل نام برند و غیره، لوگوی شما را با کیفیت بالا طراحی می‌کند. brandmark قابلیت سفارشی‌سازی را دارد اما این بخش آن رایگان نیست.
 5. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت com: این ابزار بر‌اساس هوش‌ مصنوعی logoai کار می‌کند پس برای استفاده از این برنامه نیازی به یادگیری نیست و به‌راحتی می‌توانید از logoai استفاده کنید.سایت طراحی لوگو رایگان
 1. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت Logaster: وب‌سایت Logaster یکی دیگر از بهترین سایت‌های طراحی لوگو رایگان است که لوگو‌های زیبایی در ‌اختیار شما قرار ‌می‌دهد اما نمی‌توانید شخصی‌سازی کنید. این سایت طراحی لوگو رایگان، نسخه فارسی داشته که می‌توانید لوگو را رایگان طراحی کنید. برای دسترسی به نسخه فارسی این برنامه می‌توانید به آدرس https://www.logaster.com/fa مراجعه کنید.
 2. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت Free Logo Design: این سایت یکی دیگر از برنامه‌های طراحی لوگو رایگان است، روش کار‌ کردن با این برنامه این گونه است که اول نام برندتان را وارد می‌کنید و بعد از گذشت اندکی زمان این برنامه چندین لوگو که که با برند شما مرتبط است را نشان می‌دهد سپس شما می‌توانید در لوگو انتخابی تغییراتی ایجاد کنید. سپس دانلود کنید و به‌طور معمول با کیفیت متوسط می‌توانید این لوگوها را دانلود کنید چون با کیفیت بالا دانلود لوگو رایگان نیست.
 3. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت tailor brands: از برنامه‌های دیگر طراحی و ساخت لوگو رایگان tailor brands است. روش کار‌ کردن با این سایت این گونه است که بعد از اینکه وارد سایت شدید سوالاتی از شما راجع‌به کسب‌و‌کارتان پرسیده می‌شود. سپس لوگویی مناسب و مرتبط با شغلتان برای شما آماده می‌شود. همچنین ابزارهایی در این برنامه برای ویرایش لوگو به سلیقه شما وجود دارد که بعد از انجام این تغییرات، لوگو طراحی شده را می‌توانید به‌صورت رایگان با کیفیت بالا دانلود کنید.
 4. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت Graphic Springs: یکی دیگر از سایت‌های طراحی لوگو رایگان Graphic Springs است که طبق نام برند و کسب‌و‌کارتان برای شما یک لوگو طراحی می‌کند. مانند بقیه‌ی سایت‌هایی که گفتیم هنگام ورود نام برندتان از شما سوال می‌شود و سپس طرح‌هایی در‌ اختیار شما قرار می‌گیرد و باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. فرآیند طراحی لوگو به‌صورت رایگان است ولی برای دانلود آن باید مبلغی را پرداخت کنید. پس بهتر است از بقیه‌ی سایت‌هایی که گفتیم لوگو مورد‌ نظرتان را طراحی کنید تا دانلودی رایگان داشته باشید.
 5. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام توسط سایت Logo Type Maker: از وب‌سایت‌های پرطرفدار طراحی لوگو می‌توانیم به Logo Type Maker اشاره کنیم. مانند بقیه‌ی وب‌سایت‌ها هنگام ورود باید نام کسب‌و‌کارتان را وارد کنید و سپس یک لوگو حرفه‌ای برای شغلتان در ‌اختیار شما قرار می‌گیرد ز مهم‌ترین مزیت این برنامه این است که نسخه تجاری Logo Type Maker را وقتی دانلود می‌کنید، می‌توانید با فرمت svg که بیشترین کیفیت را دارد لوگو را دانلود کنید همچنین در نسخه JPG و PNG هم می‌توانید لوگو مورد‌ نظر را به‌صورت رایگان دانلود کنید.

طراحی لوگو برای پیج اینستا

سخن پایانی

طراحی لوگو رایگان برای کسب‌و‌کار‌های کوچک که تازه شروع به کار کرده‌اند بسیار فوق‌العاده است با پیشرفت شغل و گسترده شدن کسب‌و‌کارتان می‌توانید طراحی لوگو را به‌صورت سفارشی انجام دهید. طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام را به‌راحتی می‌توانید از طریق سایت‌هایی که گفتیم به‌صورت رایگان انجام دهید. از این که تا اینجا با معرفی سایت‌های طراحی لوگو رایگان برای پیج اینستاگرام با ما همراه بودید ممنونیم.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
67

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
60

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

نظرات مشتریان

پریسا شاکرینیا

واقعا ممنونم ازتون خیلی کاربردی بود

پریسا شاکرینیا

واقعا ممنونم ازتون خیلی کاربردی بود

ارسال نظر