قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1403

322
تاریخ به روز رسانی: 1403/02/04-15:33:04
قیمت طراحی کارت ویزیت -هزینه طراحی کارت ویزیت 1403

قیمت طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت بستگی به عواملی دارد که قبل از بیان این موارد و قیمت طراحان برای طراحی، توضیحی در مورد اینکه کارت ویزیت چیست و به چه هدفی کارت ویزیت طراحی می‌شود و در کارت ویزیت چه مشخصاتی قید می‌شود می پردازیم.برای سفارش طراحی کارت ویزیت بصورت آنلاین  میتوانید  از صحفه سفارش طراحی اقدام به ثبت سفارش کنید.

قیمت زمان اجرا  عنوان
250.000 هزارتومان 2یا 3 روز کاری طراحی کارت ویزیت یک رو
300.000 هزارتومان 2 یا3 روز کاری طراحی کارت ویزیت دو رو

قیمت طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت چیست؟

در ابتدای مطلب قیمت طراحی کارت ویزیت  به بررسی خود کارت ویزیت خواهیم پرداخت. مشخصاتی اعم از آدرس محل کار، نام شغل، شماره تماس، نام شخص صاحب‌ و یا مدیر کار مربوطه در کارت ویزیت قید می‌شود. شما با در اختیار داشتن کارت ویزیت تمامی اطلاعاتی که می‌خواهید مشتری یا مخاطب مورد نظرتان بداند می‌توانید انتقال دهید.

اگر اطلاعات وارد شده در کارت ویزیت مفید و مختصر باشد موجب جذب مخاطب و ماندن در ذهن مخاطب می‌شود. هر چه کارت ویزیت و بیزینس شما قشنگ‌تر و خوش نماتر باشد مردم تمایل بیشتری برای آشنایی با کسب و کار و خرید از شما خواهند داشت. برای انتخاب طرح کارت ویزیت کسب و کارتان، باید طرحی انتخاب کنید که برای۱۰۰۰ کارت ویزیت اولیه شما مناسب باشد و بعد اتمام این ۱۰۰۰ کارت به فکر تغییر طرح کارت ویزیت‌تان باشید.

قیمت طراحی کارت ویزیت در سال ۱۴۰3

قیمت طراحی کارت ویزیت در سال 1403منغییر بوده  که بالا و پایین شدن قیمت، بستگی به یک سری موارد مانند دو رو یا تک رو بودن،‌ میزان خلاقیت کار و... دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

طراحی کارت ویزیت آنلاین

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی کارت ویزیت

در این بخش از مطلب قیمت طراحی کارت ویزیت به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی کارت ویزیت خواهیم پرداخت:

 • تعداد دفعات ادیت و ویرایش طرح توسط طراح: هر چه تعداد دفعات ویرایش بیشتر باشد در نتیجه هزینه طراحی توسط طراح بالاتر می‌رود.
 • قیمت طراحی کارت ویزیت برای هر کسب و کاری متفاوت است، طراحی و چاپ (بستگی به سایز مورد نظر و جنس کارت) هر کدام هزینه‌های جدا دارد و باید هزینه‌ی هر کدام را جداگانه بپردازید.
 • اگر شما برای طراحی طرح مورد نظرتان خواستار آرم یا نماد باشید، هزینه بالاتر می‌رود.
 • شکل ظاهری کارت ویزیت‌ها در بیشتر مواقع مستطیل است اما گاهی مشتری درخواستش متفاوت بوده و خواستار اشکال مربع و دایره یا بیضی و غیره است که این درخواست هم افزایش قیمت تاثیر دارد.
 • هر چه طراح زمان بیشتری برای طراحی صرف کند هزینه بیشتر می‌شود.
 • طراحان با تجربه، ممکن است هزینه بالاتری به نسبت افراد تازه وارد در این حوضه درخواست کنند.
 • هر چه تعداد اتود‌های اولیه‌ای که طراح بنا به درخواست مشتری طراحی می‌کند بیشتر باشد قیمت بالاتر می‌رود.
 • زمان معقول طراحی و چاپ کارت ویزیت ۷ الی ۱۰ روز است که اگر کارت ویزیت مورد نظرتان ۳ الی ۴ روزه باشد مبلغ بیشتری باید بپردازید. اگر شما بازه زمانی محدودی مثلا ۱ الی ۲ روزه برای طراح تعیین کنید که در زمان کمی، کارت ویزیت مورد نظر شما را طراحی کند هزینه خیلی بالاتر می‌رود.
 • اگر بخواهید از طرح‌هایی که از قبل آماده شده انتخاب کنید هزینه طراحی پایین‌تر می‌شود. اما اگر طرح منحصر به فرد بخواهید هزینه بالاتر می‌رود.
 • طراحی کارت ویزیت به دو صورت آماده و اختصاصی انجام می شود،اگر شما طرحی بخواهید که صفر تا صد کار به سلیقه و نظر خودتان باشد، هزینه طراحی کارت ویزیت بالاتر می‌رود.
 • طراحی دیجیتال به نسبت طراحی با چاپ کاغذ هزینه کمتری دارد اما از نظر هزینه، تعداد اتود‌های اولیه و تجربه طراح مانند کارت ویزیت چاپی است.

تعرفه طراحی کارت ویزیت دورو

مزایای طراحی کارت ویزیت؟

در این بخش از مطلب قیمت طراحی کارت ویزیت به بررسی مزایای طراحی کارت ویزیت خواهیم پرداخت:

 • طراحی کارت ویزیت باعث درآمدزایی می‌شود و یا ممکن است موجب ایجاد همکاری تجاری شود.
 • با کارت ویزیت می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به کسب و کارتان را به بقیه انتقال دهید. مثلا به صورت ناگهانی مشتری که ممکن است آینده خوبی برای کسب و کارتان داشته باشد را پیدا کنید. در این شرایط شما باید در مورد کارتان اطلاعات تماس و همه‌ی این موارد را توضیح دهید اما با وجود یک کارت ویزیت تمامی اطلاعات را به مشتری انتقال می‌دهید. در نتیجه، در زمان شما هم صرفه جویی می‌شود. در کل در برخورد اول اینکه دارای کارت ویزیت باشید معقول‌تر است تا به دنبال خودکار و کاغذ بگردید برای انتقال اطلاعات کسب و کارتان.
 • مشتری ممکن است الان نیازی به محصولات شما نداشته باشد اما با داشتن کارت ویزیت بیزینس شما ممکن است، هر وقت نیاز پیدا کند به جای گشتن دنبال اطلاعت شما با در اختیار داشتن کارت ویزیت به آسانی با شما وارد مذاکره شود.
 • کارت ویزیت هیچ وقت کاربرد خود را از دست نخواهد داد مشتری که خواستار محصولات شما باشد همیشه کارت ویزیت شما را همراه دارد، اینترنت ممکن است قطعی یا هر مشکل دیگری داشته باشد و مشتری برای پیدا کردن اطلاعات شما به مشکل برخورد کند. اما با داشتن کارت ویزیت خیالش راحت است.

نکات طراحی کارت ویزیت

در ادامه مطلب قیمت طراحی کارت ویزیت به بررسی نکات طراحی این محصول خواهیم پرداخت:

 • اگر شما کاری را تازه می‌خواهید شروع کنید برای اینکه هزینه کم‌تری داشته باشید و از لحاظ اقتصادی تحت فشار قرار نگیرید، بهتر است از طرح‌های آماده استفاده کنید تا کم‌تر هزینه کنید.
 • در طراحی کارت ویزیت مورد نظرتان می‌توانید از طرح‌های آماده استفاده کنید، اما این باعث منحصر به فرد بودن شما نمی‌شود و شما باید طرحی مناسب با نوع بیزینس‌تان انتخاب کنید تا کارت ویزیت و کار شما خاص به نظر برسد. اما همان طور که در مورد قبلی گفتیم کسانی‌ که تازه شروع به کار می‌کنند بهتر است از طرح‌های آماده استفاده کنند. بعد که شغلشان را ادامه دادند از طرحی که با نظر شخصی خودشان طراحی شده باشد می‌توانند استفاده کنند.
 • بهتر است شما برای طراحی کارت ویزیت‌تان هم از فونت فارسی و هم انگلیسی استفاده برای معرفی برند خود استفاده کنید، این باعث جذابیت کارت ویزیت شما می‌شود.
 • هر چه کارت طراحی شده برای شما خلاقانه‌تر باشد و از نمادهای خاصی استفاده شود تاثیری دو برابر روی مخاطب خواهد‌گذاشت.

هزینه طراحی کارت ویزیت

سخن پایانی

کارت ویزیت برای هر کسب و کاری ضروری است و برای طراحی کارت ویزیت هم باید قیمت را در نظر بگیرید و هم طرحی که باعث جذب مشتری شود. پس به عواملی که باعث تغییر قیمت و افزایش قیمت طراحی کارت ویزیت می‌شود دقت کنید. کارت ویزیت دیجیتال کم هزینه‌تر است و بعد از آن کارت ویزیت دیجیتال، در ادامه کارت ویزیتی که از قبل طرح آن آماده شده هزینه کمتری دارد. اما گران‌ترین طراحی کارت ویزیت، طراحی فوری و طبق سلیقه شما است.میتوانید ازطریق صحفه نمونه کار طراحی کارت ویزیت نمونه کار های طراحی شده توسط تیم حرفه ای طرح کهن را مشاهده کنید.

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

هزینه ،تعرفه و قیمت طراحی لوگو 1403 - نرخ لوگو طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
57

1403/02/25-18:42:22

قبل از اینکه بخواهید طراحی یک لوگو را سفارش دهید مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید قیمت طراحی لوگو مورد نظر شما است. همراه با بیان تعرفه طراحی لوگو، توضیحاتی در مورد لوگو و کارایی آن خواهیم داد.

ادامه ی مطلب
طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی- طرح کهن

 • مقالات مرتبط با طراحی گرافیک
46

1403/02/25-18:15:38

داشتن کارت ویزیت برای کسب‌و‌کارتان موجب حرفه ای نشان دادن شما می‌شود و حتی کارت ویزیت حرفه ای، اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. اما شما باید بدانید یک کارت ویزیت حرفه ای چگونه طراحی می‌شود و چه ویژگی‌هایی باید داشته‌باشد. در مطلب طراحی کارت ویزیت حرفه ای با 21 ترفند کاربردی با ما همراه باشید تا یک کارت ویزیت حرفه ای در اختیار داشته باشید.

ادامه ی مطلب

ارسال نظر