معرفی بهترین هوش مصنوعی طراحی بنر و پوستر رایگان

53,351
تاریخ به روز رسانی: 1402/12/26-13:54:13
معرفی بهترین هوش مصنوعی طراحی بنر و پوستر رایگان

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی سریع، با‌کیفیت، با دقت، تخصصی، هوشمندانه، هماهنگ و هدفمند انجام می‌شود‌. بدون اغراق عرض می‌کنم این فناوری تحولات شگرفی در حوزه طراحی‌ ایجاد کرده است. طراحی بنر و پوستر توسط ابزارهای هوش مصنوعی انجام می‌شود، برخی از این سایت‌ها برای افراد مبتدی و برخی برای خبره‌ها ساخته شده‌اند. طراحی بنر و پوستر در گذشته بسته به ذوق، خلاقیت، هنر دست و تخیل گرافیست داشت اما با ورود هوش مصنوعی به این صنعت مانند گذشته، برای طراحی فاکتورهای قبلی نیاز نیست و این مغز متفکر مصنوعی می‌داند چه کار کند.

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی

منظور از ابزار هوش مصنوعی برای طراحی بنر و پوستر چیست؟

ابزار هوش مصنوعی پلتفرم و یا برنامه‌ای است که طرح ذهنی و خواسته شما را طراحی می‌کند،‌ فقط کافی است بدانید برای هر طراحی از چه ابزاری استفاده کنید. دیگر  به مانند گذشته نیازی نیست کلنجار بروید تا رزولوشن، ترکیب رنگ، قرارگیری تصاویر و سایر موارد را صحیح و اصولی طراحی و تنظیم‌ کنید ابزارهای هوش مصنوعی با قابلیت تجزیه و تحلیلی که دارند می‌توانند بهترین طراحی بنر و پوستر را برای ابعاد متفاوت بسازند.

ابزارهای هوش مصنوعی قادر هستند الگوریتم‌ها و مدل‌های یادگیری ماشین را برای تولید بنر و طراحی پوستر تبلغاتی به کار بگیرد و از داده‌های آموزشی استفاده کنند تا بهترین طرح‌ها را ایجاد کنند. این ابزارهای قدرتمند چنان خودنمایی می‌کنند که گاهی اوقات طراح سردرگم می‌شود که آیا این ابزارها دستیار من هستند و با من دستیار او هستم؟؟؟

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی بهتر است یا توسط گرافیست؟

طراحی بنر و پوستر چه با هوش مصنوعی انجام شود و چه توسط گرافیست در هر دو مورد طراح فرمان دهنده بوده و هوش مصنوعی یک منبع پر از داده است که بر اساس قواعد و قوانینی طراحی شده پیش می‌رود. در طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی بیشتر اوقات نقص وجود ندارد البته اگر نقصی هم باشد باز هم این گرافیست است که آن را برطرف می‌کند. طراحی بنر و پوستر اگر توسط طراح خبره انجام شود به واسطه‌ این که احساس، خلاقیت و عقلی پویا آن را طرحی می‌کند هیچ تکنولوژی و ابزاری نمی‌تواند جایگزین آن شود.

طراحی بنر

مزایای طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی

طراحی بنر با هوش مصنوعی دارای مزایای بی شماری است که به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

·        طراحی این محصول تبلیغاتی با هوش مصنوعی با سایت انجام می‌شود و کار دستی دیگر ندارد.

·        داده‌ها را از چندین منبع از جمله ترجیحات کاربر، بازخورد، آزمایش محصول گرفته و با بهترین تبدیل و آخرین روندهای بازار برای بهینه سازی فرآیند طراحی، اقدام می‌کند. این عملیات‌ها باعث می‌شود تا طراح بهترین را انتخاب کند.

·        دقت طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی بسیار بالاست.

·        احتمال شکست و اشتباه در طراحی خیلی کم است.

طراحی بنر با هوش مصنوعی

طراحی پوستر

پوستر‌ها یک ابزار تبلیغاتی بزرگ هستند که جلب توجه بالای از مخاطبان را به همراه دارند. ایده‌های طراحی برای پوسترها باید خلاقانه و کاملا مرتبط باشد این طرح‌ها باید جذابیت خوبی برای مخاطبان داشته باشند. طراحان در وهله اول به پیامی که قرار است توسط پوستر به مخاطب رسانده شود فکر می‌کنند و ایده‌های ذهنی خود را با مداد یا خودکار بر روی کاغذ می‌کشند.

طراحی پوستر با هوش مصنوعی

اصول طراحی پوستر

برای اینکه طراحی پوستر با هوش مصنوعی مناسب باشد نیاز است قواعدی مانند موارد ذیل را رعایت کنید:

·        اولین نکته این است که بدانید پوستر تبلیغاتی برای چه ابعادی قرار است طراحی شود.

·        هدف اصلی پوستر انتقال سریع پیام است بنابراین هر نوع نوشته و طرحی که قرار است حک شود باید هدفمند طراحی آن انجام شود.

·        اصلی ترین و بزرگترین عنصر تایپوگرافی طراحی پوستر است. فونتی که انتخاب می‌کنید باید به راحتی خوانده شود، اما از ایجاد سبک حروف هنری و ترکیب بندی‌های خلاقانه هم نترسید.

·        تمام جزئیاتی که مخاطب شما باید بداند را در نظر بگیرید.

·        متن خود را کوچک کنید و از عناصر بزرگ‌تر دور نگه دارید.

طراحی پوستر

·        پالت رنگی ابزار قدرتمندی برای انتقال حس و حال است، بنابراین رنگ‌های را انتخاب کنید که مناسب طراحی بوده و در رساندن انتقال پیام کمک کننده باشند.

·        کنتراست ایجاد کنید یعنی به جای استفاده از پالت رنگی یکنواخت، سعی کنید رنگ‌ها و سایه‌های متضاد را امتحان کنید.

طراحی هوش مصنوعی

·        یکی از سخت‌ترین چیز‌ها در مورد طراحی پوستر، تصمیم گیری در مورد تصاویر است، به تصاویر بصری شما با دقت فکر کنید، اما از جسارت به خرج دادن هم نترسید.

·        ایجاد فضای اضافی در اطراف سایر عناصر طراحی مثل تصاویر به آن‌ها قدرت بیشتری می‌دهد، زیرا بیننده را به داخل طرح جذب می کند.

سایت‌های برتر طراحی پوستر و بنر با هوش مصنوعی

در این بخش به بررسی سایت‌هایی که برای طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی مناسب هستند خواهیم پرداخت:

·         سایت designer.microsoft.com

این سایت به صورت رایگان با دسترسی آسان طراحی انواع بنر و پوستر را سریع انجام می‌دهد، با استفاده از این ابزارها، کاربران می‌توانند رابط‌های کاربری بسیار جذاب، حرفه‌ای و قابل توجه را طراحی کنند. این سایت قابلیت اتصال به برنامه های دیگری مانند  Adobe XD، Sketch و Figma را نیز دارد، این قابلیت به طراحان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای مختلف، بتوانند به صورت همزمان بر روی پروژه‌ها کار کنند.

سایت طراحی هوش مصنوعی

·         سایت Microsoft Designer

در این سایت در مورد طرحی که می‌خواهید اجرا کنید، توضیحاتی می‌دهید از جمله رنگ، ایده اصلی، کاراکتر و خروجی که انتظار دارید را لحاظ می‌کنید. بعد از این مراحل، طرح‌های که هوش مصنوعی برای پوستر و بنر شما در نظر گرفته را می‌توانید ویرایش کنید.همچنین از سایت برای طراحی کارت ویزیت میشه استفاده کرد

·         سایت Looka

لوکا ابزار طراحی هوش مصنوعی قدرتمند برای طراحی پوستر است. می‌توانید از بین بیش از 300 قالب یکی را انتخاب کنید.

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی

·         سایت Deep Art Effects

این نرم‌افزار قابل نصب بر روی گوشی است و طرح‌های خلاقانه‌ی خوبی دارد. قادر است تصاویر سیاه‌ و‌ سفید را به صورت خودکار رنگ‌آمیزی کرده و قدرت تجزيه و تحلیل بالای دارد .

·         سایت Galileo AI

این وب‌سایت توضیحات متنی را به طرح‌های خاص تبدیل می‌کند و بدون نیاز به دانش کد نویسی  برنامه کد نویسی را می‌سازد و اجرا می‌کند‌.

·         سایت Fotor

این برنامه تولید حرفه‌ای برای طراحی پوستر و بنر را انجام می‌دهد‌.

طراحی بنر و پوستر را به با هوش مصنوعی انجام دهیم

در این مقاله در مورد طراحی دو عنصر تبلیغات چاپی یعنی بنر و پوستر به توسط گرافیت و با هوش مصنوعی پرداختیم. طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی نو و خلاقانه است اما اگر کار را به طراح خبره بسپارید هیچ تکنولوژی نمی‌تواند طرح‌های او را خلق کند. با مطالعه این مقاله خودتان بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام را انتخاب کنید.

طرح پوستر لایه باز همایش هوش مصنوعی

طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوع و چاپ با کیفیت

آنچه در این مطلب به بررسی آن پرداختیم طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی بوده و تمام مزایا و معایب آن را بر شمردیم. شما در صورت نیاز می‌توانید طراحی بنر و پوستر با هوش مصنوعی و یا توسط گرافیست‌های حرفه‌ای  را به طرح کهن بسپارید آنچه را که می‌خواهید ما برای شما به تصویر می‌کشیم.

سوالات متداول

طراحی پوستر با هوش مصنوعی بهتر است یا توسط گرافیست حرفه‌ای؟

این که از کدام روش برای طراحی پوستر خود استفاده کنید کاملا به هدف و نگرش شما بستگی دارد. اما بهترین گزینه ترکیب این دو روش با هم است. زیرا یک گرافیست حرفه‌ای می‌تواند پوستر شما را به بهترین شکل ممکن به کمک هوش مصنوعی طراحی کند.شما میتوانید از طریق سایت طرح کهن سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید و لوگو حرفه ای برای کسب و کارتان داشته باشید

 

تیم تحریریه طرح کهن

این مقاله به کوشش اعضای تیم طرح کهن تولید شده است. طرح کهن، یکی از مجموعه های جوان و خلاق در زمینه طراحی گرافیک است که با تیم حرفهای خود توانسته در کنار بسیاری از برندهای مطرح کشور قد علم کند. این مجموعه با سابقه درخشانی که در زمینه طراحی گرافیک، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، کاتالوگ و بروشور دارد، بهصورت طراحی آنلاین و غیرحضوری در خدمت مشتریان است.

8 سایت رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی

8 سایت رایگان ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی

  • هوش مصنوعی طراحی گرافیک
314

1403/02/16-12:28:45

طراحی لوگو یکی از جنبه‌های ضروری برای هر کسب‌وکار یا برند است. با پیشرفت فناوری، امکاناتی مانند هوش مصنوعی به طراحان لوگو کمک کرده تا طراحی‌های منحصر به فرد و شگفت‌انگیز را به راحتی ایجاد کنند. اما انتخاب یک ابزار مناسب برای ساخت لوگو می‌تواند چالشی باشد. در این مقاله، به معرفی 8 سایت رایگان برای ساخت و طراحی لوگو با هوش مصنوعی خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم بهترین ابزار برای نیازهای خاص خود را انتخاب کنید.

ادامه ی مطلب
معرفی بهترین سایت های طراحی لوگو با هوش مصنوعی-طرح کهن

معرفی بهترین سایت های طراحی لوگو با هوش مصنوعی-طرح کهن

  • هوش مصنوعی طراحی گرافیک
1,090

1403/01/19-17:50:17

در دنیای فعلی پر از پیشرفت‌های فناوری، هوش مصنوعی به عنوان یکی از عناصر مهم در زمینه طراحی لوگو نقش بسزایی ایفا می‌کند. طراحی لوگو با استفاده از هوش مصنوعی نه تنها فرایند طراحی را سریعتر و ساده‌تر می‌کند، بلکه نتایج بسیار خلاقانه‌تر و حرفه‌ای تولید می‌شوند

ادامه ی مطلب

نظرات مشتریان

حسین نبوی

ممنون از مطلبتون

قماش بازیار

پارچه و و لباس های مجلسی

بنر ساز

ممنون از مقاله بی نظیر و سایت واقعا عالی تون مفیدبود.

محمد

الفد‌ت‌کا‌

موبايل چهارسو

سلام

مجتبی

معلومات خوبی بود تشکر

ارسال نظر