استوری اینستاگرام

طراحی استوری اینستاگرام چیه ؟

طراحی استوری اینستاگرام برای صفحه کسب و کار شما یکی از مهم ترین کارهایی هست که باید بهش توجه بشه. در استوری معمولا عکس و ویدیو گذاشته می شه. اما این محتوا ها باید جذاب باشن تا مخاطب شمارو به خودشون جذب کنن.

 پس طراحی استوری اینستاگرام سعی می کنه تا با توجه به کاری که انجام می دید استوری های جذاب برای شما تولید کنه. معمولا بنرها و ویدیوها مطابق با تنظیمات استوری، توسط طراحان گرافیک و تدوین کنندگان ویدیو طراحی می شن تا پیام شما رو با بهترین شکل ممکن به مخاطب برسونن.

چرا طراحی استوری اینستاگرام مهمه ؟

استوری اینستاگرام بین کاربران این شبکه اجتماعی خیلی طرفدار داره. هر کاربر لحظات روزمره خودشو معمولا با استوری به اشتراک می زاره و مشتاق هست که استوری دوستانش رو هم ببینه. به همین دلیل اگر طراحی استوری اینستاگرام عالی برای شما وجود داشته باشه، احتمال توجه به اون بسیار بیشتر می شه و پیام کسب و کار شما به راحتی انتقال پیدا می کنه. هم چنین وقتی از قالب ها و فونت های هماهنگ با کسب و کار شما و عکس و فیلم های جذاب مرتبط در استوری استفاده بشه، اعتبار شما رو بالا می بره و باعث اعتماد بیشتر مخاطب می شه.

سفارش طراحی استوری اینستاگرام

زمان اجرا :

2-3 روزکاری

1,500,000 ریال

2,000,000 ریال

ثبت سفارش

طراحی آیکن هایلایت استوری

زمان اجرا :

2-3 روزکاری

3,700,000 ریال

3,000,000 ریال

ثبت سفارش

تست

زمان اجرا :

1 روزکاری

11,000 ریال

ثبت سفارش

ده سال تجربه موفق

تضمین رضایت شما

ارائه فایل با کیفیت

طراحی اختصاصی

  • چطور میتونم در مورد طرح هام نظر بدم و پیشرفت پروژه ام رو دنبال کنم؟

    بعد از تکمیل فرم ، پرداخت و نهایی شدن سفارشتون ، میتونید با استفاده از شماره موبایلتون وارد پنل مشتریان بشید. اونجا میتونید پیشرفت پروژه تون رو به صورت لحظه ای دنبال کنید ، در مورد طرح هاتون نظر بدید، اگر خوشتون نیومد درخواست ویرایش بدید،  نسخه های مختلف طرح هاتون رو با هم مقایسه کنید و با مستقیم با طراح در ارتباط باشید تا مرحله ای که به تایید و رضایت از طرح برسید.

  • فایل های طراحی شده رو چطور به دستم میرسونید؟

    فایل های طراحی شده از طریق پنل مشتریان بخش هر سفارش براتون ارسال میشه. اگر دسترسی به پنل مشتریان براتون سخت بود، این امکان وجود داره فایل ها از طریق تلگرام، واتسپ یا ایمیل به دستتون برسه. بنابراین نیاز به مراجعه حضوری نیست.

ارتباط با کارشناسان ما: